دوشنبه, 28 خرداد 1397

ابهام در مرگ خاتمی !

نامه الکترونیک چاپ PDF

دیشب دوستی به دیدنم آمده بود، می گفت : " من در مرگ خاتمی ابهام دارم! "  آخر در مجلس شعار دادند: " مرگ بر خاتمی و موسوی و کروبی "  شعار دوم هم این بود: " کروبی، موسوی،  اعدام باید گردد! "  مجلس محترم نحوه مرگ دو تا را مشخص فرموده اند و  نحوه مرگ سومی ( خاتمی ) را در پرده ابهام گذاشته اند!  می گفت محبت فرمایید و از مجلس محترم استفسار کرده و ملتی را از ابهام و نگرانی خارج سازید!

حسب الامر این استفساریه برای مجلس تحریر شد تا در جلسه بعدی نسبت به صدور رای آقای خاتمی هم مبادرت فرمایند که بندگان خدا بلا تکلیف نمانند!!!

البته نحوه اعدام را هم مشخص فرمایید که امت حزب الله  تکلیف خود را بداند، مثل شهید ژاله با گلوله است، یا چیزی مثل چوبه داری که در مدرسه فیضیه دیروز علم کرده بودند، یا به تجویز آقای شجونی باید خرخره آقایان را جوید؟ البته اعدام به سبک روح الامینی هم یک روش مدرن روز آمد است که طرف مننژیت می گیرد و فک و زانویش می شکند، باز شیوه پیشرفته تری هم هست که مثل زهرا بنی یعقوب، خودش خودکشی می شود، روش خودسوزی دیگر دِمُدِه شده، داروی نظافت هم کارساز نیست و نیاز به اقدامات تکمیلی دارد، سکته هم برای خودش روشی است، خیلی ها با نارسایی کلیه و عفونت کبدی و ریوی مرده اند، خیلی ها هم خودشان سرشان را به جسم سخت - مثل باتوم - کوبیده اند و مرده اند، بعضی ها هم همینجوری مرده اند مثل زهرا کاظمی!

علی ای حال، بر نمایندگان است که امت جان برکف حزب الله را از بلا تکلیفی درآورد!

28 بهمن 1389 / مهدی خزعلی

 

 

افزودن نظر


Joomlart