يكشنبه, 31 تیر 1397

هدیه نوکر به ارباب از جیب ارباب !

نامه الکترونیک چاپ PDF
آقای احمدی نژاد؛ یادتان هست در سیمای جمهوری اسلامی در پاسخ به این سئوال از پیش طراحی شده که” قیافه شما به ریاست جمهوری نمی خورد” گفتید: خوب به نوکری که می خوره، ما را به نوکری بپذیرید! اما نوکر خوبی هم نبودید!

این روزها این نوکر از جیب ارباب خرج می کند که با بوق و کرنا تبلیغ کند و سر ارباب منت بگذارد که از جیب او به او هدیه داده است !  چه شد؟ ، مثل این که متوجه نشدید، تکرار می کنم، آقای نوکر از جیب ارباب هزینه می کند تا با تبلیغات بر سر ارباب منت بگذارد که از جیب او به او هدیه داده است! و صد البته وعده دروغین هدیه !

همه تبلیغات گسترده دولت نهم را دیده اید : ” هدیه دولت نهم به ملت شریف ایران”  ( این تیزری است که روزی صد بار ازسیمای جمهوری اسلامی پخش می شود! نمی خواهم بگویم این طرح از کی شروع شده و واقعاً کی به بهره برداری می رسد ، آن موقع ممکن است ۸ دولت قبل و دولت دهم که مدعی می شوند هیچ، محمد رضا هم از قبر سر برآورد، اما امروز دولت نهم از این پروژه با پول من و شما بهره برداری انتخاباتی میکند!

رضا خان این همه راه شوسه و راه آهن سراسری با آن امکانات کم ایجاد کرد و یک تیزر پخش نکرد، ظاهراً ایشان هزینه تیزر را صرف احداث راه می کردند و اگر عقل مبارک رضاخان می داد ، نصف هزینه راه را صرف تبلیغات راه می کرد تا امروز سر کار بود، و باز هم رای می آورد! البته اگر از آب حیات جنتی هم به او می دادند!

آقای رئیس جمهور؛
1 -  اگر وظیفه ای انجام می دهید، آن را با منت تباه نکنید( لاتبطلوا صدقاتکم بالمن و الاذی)
2  - هدیه را از جیب خود می‌دهند نه از جیب گیرنده هدیه!
3 - هزینه تیزر های انتخاباتی راه آهن شیراز را صرف اصلاح یک جاده روستایی کنید، حتی روستاهای استان پایتخت نیز از جاده مناسبی برخوردار نمی باشد.
در خاتمه : کدام نوکر است که به ارباب خود هدیه دهد؟ آن هم از جیب ارباب!
اردیبهشت 1388  /  مهدی خزعلی
*****  برگی از سایت هک شده قبل  *****

* جالب است بدانید هنوزراه آهن شیراز به بهره برداری نرسیده است !
* تمامی زیرساخت‌ها خراب و مسیر غیر استاندارد و خطرناک است !
* در واقع شوی تبلیغاتی افتتاح، یک کلاهبردای تمام و کمال بوده است و این افتضاح هر دولتی را در غرب ساقط و روانه محکمه می‌کرد! اما در سرزمین ما ایران، آب از آب تکان نمی‌خورد و اگر از این دروغ بزرگ پرده برداریم، می‌گویند: " تضعیف نظام کرده‌ای! "
* نگاهی به گزارش خبر آنلاین بیاندازید: http://www.khabaronline.ir/news-10605.aspx

راه‌آهن با اتوبوسرانی
 

راه‌آهن نیمه‌کاره شیراز - اصفهان چگونه افتتاح شد؟ / عکس

اقتصاد > صنعت  -  تصاویر منتشره از راه‌آهن اصفهان-شیراز پس از افتتاح و اولین جابه‌جایی مسافر، خود گویای نوع فعالیت در این زمینه است.

به گزارش سایت خبری نوروز، راه آهن اصفهان - شیراز که به تازگی افتتاح شده است، پس از عبور اولین قطار از روی این مسیرکلیه ابنیه فنی پروژه نابود شده است و لازم است با هزینه‌های قابل توجه (علاوه بر هزینه هنگفت ساخت راه‌آهن) کلاً تخریب شده و مجدداً از ابتدا ساخته شود.

ادامه تصاویری از این خسارت، پس از عبور قطار ارائه شده است. لازم به ذکر است که براساس خبر درج شده در روزنامه خبر جنوب مورخ 17/3/88، عبور قطار از روی راه‌آهن تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

 

از دیگر ویژگی‌های قابل ذکر این راه‌آهن می‌توان به این موارد می‌توان اشاره کرد:

- آخرین مرحله پیش از بهره‌برداری از مسیر راه‌آهن کنترل «سیگنالینگ» مسیر است و جالب آن که بدانیم هفته گذشته مناقصه جهت انتخاب پیمانکار سیگنالینگ این مسیر برگزار شده  و هنوز انتخاب پیمانکار صورت نگرفته است.
 

- به طور معمول پس از تکمیل هر مسیر راه‌آهن، به منظور تأمین ایمنی، تا مدتی در حدود یک تا چند هفته لازم است از این مسیر جهت عبور بار استفاده

شود، در حالی که مسیر مورد نظر با استفاده از «خانواده‌های معظم شهدا» آزمایش شد.

- مسئولین استانی همراهی‌کننده، با طولانی شدن مسیر به تدریج از قطار پیاده شده و با وسیله زمینی به ادامه مسیر پرداخته و برخی نیز به شیراز بازگشته‌اند.
 

 

 

افزودن نظر


Joomlart