يكشنبه, 06 خرداد 1397

شورای انقلاب، شورای سران فتنه و خواص بی بصیرت!

نامه الکترونیک چاپ PDF
 22 دیماه 1357 شورای انقلاب به پیشنهاد شهید آیت الله مطهری تشکیل شد، هسته اولیه پنج تن بودند، سه شهید بزرگوار( مطهری - بهشتی - باهنر) که فرزندانشان منتقدین امروزند، و آیت الله موسوی اردبیلی و آیت الله هاشمی رفسنجانی که هر دو از منتقدین جدی هستند و به آنها خواص بی بصیرت می‌گویند!
  اعضایی که به دعوت هسته مرکزی اضافه شدند عبارتند از: " آیت الله طالقانی که همان موقع، زودتر از همه به جرگه خواص بی بصیرت پیوست!، احمد صدر حاج سید جوادی، مهدی بازرگان،یدالله سحابی، مصطفی کتیرایی، سر لشگر قرنی ( که او هم زود شهید شد)،سرتیپ مسعودی، عزت الله سحابی، ابوالحسن بنی صدر، صادق قطب زاده، عباس شیبانی، میر حسین موسوی، احمد جلالی ، حسن حبیبی و حبیب الله پیمان، ظاهراً همه از خواص بی بصیرت بودند!
 از جمع 22 نفر اعضای شورای انقلاب فقط می ماند آیت الله خامنه ای و آیت الله مهدوی کنی که در زمره خواص با بصیرتند، که البته گاهی اوقات پای آقای مهدوی کنی هم می لغزد و انتقادی می فرماید و یا از خواص بی بصیرت حمایت می کند، حتی اخیراً یکی از خواص بی بصیرت را مجدداً به جامعه روحانیت دعوت کرده بود که او نپذیرفته بود!
  در مجموع می توان گفت ترکیب شورای انقلاب عبارت بود از جمعی از سران فتنه و خواص بی بصیرت، پس بر ما حرجی نیست اگر اینجوری شدیم! خشت اول را معمار این گونه نهاد!
22 دیماه 1389  /  مهدی خزعلی

افزودن نظر


Joomlart