يكشنبه, 06 خرداد 1397

آقای متکی؛ صابون احمدی نژاد به تن شما هم خورد!

نامه الکترونیک چاپ PDF
  نمی توانم خرسندی خود را از این که صابون احمدی به تن متکی و رامین و بذرباش خورده است پنهان کنم، اهل دروغ و ریا هم نیستم، این صابون به دست متکی ها قبلاً به تن بسیاری خورده است، احمدی نژاد دیپلماسی نمی‌داند،  جناب متکی؛ شما که می‌دانید، چرا سفرا و نمایندگان نظام را با همین سبک و سیاق عزل و جابجا می کردید، هنوز جایگزینی معرفی نکرده بودید که سفیری را عزل و مدتی سفارت ایران را بی سفیر می گذاشتید! علی ای حال امیدوارم این صابون احمدی که قبلاً به تن 9 وزیر و اینک به تن یک وزیر و یک معاون رئیس جمهور و دو معاون وزیر خورده است، به تن همه وزراء و معاونین بخورد، تا معنی بداخلاقی و دروغ را بفهمند!  شما بعد از 5 سال تازه معنی دروغ و بداخلاقی را درک می کنید، تا حالا کجا بودید ؟ اهلاً و سهلاً و مرحباً بک یا اخی، خوش آمدی به جمع ما سوته دلان! زیاد هم حرف بزنی می‌شوی ضد نظام و می‌آیی پیش خود ما در انفرادی!  البته شما جگرش را نداری، همین امروز و فردا از این نامه هم عذرخواهی می کنی و به دستبوسی مشرف می شوی تا پستی برایت رزرو کنند.
  اما نمی دانم، این حکایت دفتر و کلاس گذاشتن چیست؟  دفتر آقای متکی جواب می دهد و از نیمه متن کلام می شود متکلم وحده وبه امضای خود منوچهر خان متکی است، اینقدر کلاس بازی راه نیاندازید، این دفتر و دستک مال بزرگان است، ما اگر رئیس جمهور هم شویم خودمان امضاء می کنیم! ما نویسندگان کتاب داریم ،  دفتر نداریم! خوش به حال مسئولین که دفتر دارند و مسئول دفترشان یک مدیر دفتر دارد و مدیردفترشان یک منشی و منشی مدیر یک سکرتر و ...  الخ
 جناب متکی؛  لازم به توضیح است که ما به این بد اخلاقی ها می گوییم: " دروغ " که انواع و اقسام دارد، و اگر برای حفظ نظام باشد نه تنها جایز که واجب است! - حتی از نوع شاخدارش - شاید مسئولین دولت برای حفظ نظام دروغ می گویند، لذا خون خودتان را کثیف نفرمایید، حفظ نظام از اوجب واجبات است!
3 دیماه 1389  / مهدی خزعلی ( خودمان نه دفترمان! )

به متن نامه آقای متکی - ببخشید دفتر متکی - دقت کنید! در میان نامه یادش می رود که این پاسخ دفتر است و از قول خودش ادامه می دهد!
ه گزارش خبرگزاری مهر، دفتر منوچهر متکی در پاسخ به اظهارات مسئولان ریاست جمهوری، توضیحات وی را به منظور آگاهی افکار عمومی به شرح ذیل در اختیار خبرگزاری مهر قرار داد.
به نام خداوند جان و خرد
« در پی اقدام غیر اسلامی، خلاف عرف سیاسی و دیپلماتیک و توهین آمیز در نحوه برکناری وزیر امور خارجه ، به نظر نمی رسید آقایان متوجه علت اصلی سئوال و اعتراض آحاد مختلف جامعه در این مورد نشده باشند. صورت مسئله کاملا روشن است؛
1- آیا وزیر امور خارجه قبل از سفر به سنگال در جریان زمان حتی تقریبی برکناری خود قرار گرفت؟ خیر.
2- آیا وزیر امور خارجه از جانشین خود و روز مراسم تودیع(!) آگاه بوده است؟ خیر.
3- آیا رئیس جمهور می دانست وزیر امورخارجه در این ماموریت به حداقل دو کشور سفر می کند؟ آری.
مقرر بود ماموریت وزیر امور خارجه صبح روز یکشنبه 21/9/1389 آغاز و با ورود به تهران حوالی ظهر روز چهارشنبه 24/9/1389 پایان پذیرد.
وزیر امور خارجه خبر برکناری خود را روز دوشنبه در اثنای ملاقات با مقامات سنگال و از زبان آنان می شنود!
لذا بار دیگر ضمن تکذیب آنچه که در مراسم معارفه مبنی بر آگاهی اینجانب از زمان برکناری و مضحک تر از آن، اطلاع از روز برگزاری مراسم تودیع مطرح گردید و تاکید بر رعایت صدق در گفتار به ویژه برای مسئولین اعلام می دارم:
این بد اخلاقیها را متوقف کنید زیرا نه زیبنده نظام اسلامی و سیره رهبران بزرگوار آن است و نه با شان، فرهنگ و ادب ملت عزیز ایران همخوانی دارد. ان شاءالله چنین خواهد شد.»
بنده خدا – منوچهر متکی
3/10/1389
 
 

افزودن نظر


Joomlart