پنجشنبه, 27 مهر 1396

تهران یا تل آویو !

نامه الکترونیک چاپ PDF
  نقش ستاره موسوم به داود، که نماد منحوس صهیونیست هاست و ربطی هم به دین یهود ندارد، حرکت این ستاره در پایتخت جمهوری اسلامی ایران نشان از تحرک صهیونیست ها و جسارت آنها دارد، من رد پای آنها را در همه جا می بینم، مدتی رصد خانه را تعطیل کردم، علت اصلی زندان خویش را مبارزه با این فرقه می دانم و نه چیز دیگری، اینها بر تمام ساختار سیاسی، اقتصادی ، فرهنگی و خبری دنیا چنگ انداخته اند، ستاره داود در فرودگاه مهرآباد زمان شاه را به نفوذ اسرائیلی ها نسبت می دهید، اما ستاره داود در مهمانسرای امام رضا(ع) و در همه جاهای نظام اسلامی را چه؟ اگر رصد خانه را باز گشایی کنم، پشت سر خیلی ها ستاره‌ای می یابم، راستی طرح جدید میدان انقلاب هم  دهها ستاره داود دارد، تالار وزارت کشور، موسسه آیت الله مصباح یزدی، رساله آیت الله نوری همدانی، کلاه سپاه، شناسنامه جمهوری اسلامی ، گذرنامه جمهوری اسلامی، جزوات سپاه پاسداران، کارت بسیج دانش آموزی هم ستاره داود دارد!  صدا و سیما که ستاره باران است، بالای نام اباعبدالله علیه السلام ستاره داود می گذارند، بالای نام موسی ابن جعفرعلیهما السلام دو ستاره داود نصب می کنند!
  آقایان علماء، مراجع، روحانیون و روشنفکران، صهیونیست ها برای ما خواب هایی دیده اند، آنوسی ها در کشور بیداد می کنند، ممکن است سر مرا زیر آب کنند، اما بدانید، ما هر چه مصیبت داریم از این قوم است و بس! هوشیار باشید، فتنه اصلی از این قوم برپا شده اس، من در فتنه اخیر نیز رد پای ستاره داود را می‌بینم، آنها آتش اختلاف و تفرقه را دامن می‌زنند، افراطیون دو طرف مشکوکند! ما بازیچه دست این قوم شده ایم و آنها در هر حال پیروز میدانند، چه آنکه در طول تاریخ با صرف هزینه های سرسام آور برای ما مهره سازی کرده اند به گونه ای که در دو سوی تمامی اختلافات قومی و مذهبی عناصری نفوذی داشته اند.
  آنها از 11 سپتامبر بهترین بهره برداری را کردند، افغان و عراق و لبنان و غزه، همه برنامه این فرقه خبیث بوده و برای ما هم خواب‌هایی دیده اند. ما را با ستون پنجم و از داخل می‌خواهند متلاشی کنند! پس بهوش باشید.
8 دیماه 1389  / مهدی خزعلی

 

افزودن نظر


Joomlart