يكشنبه, 06 خرداد 1397

17سال زندان برای دوعضو نهضت آزادی

نامه الکترونیک چاپ PDF

  در خبرها آمده بود که سید امیر خرم، به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق عضویت نهضت آزادی و، نوشتن مقالات و انجام مصاحبه با رادیو های بیگانه و حضور در تجمعات غیر قانونی به هفت سال حبس تعزیری و 74 ضربه شلاق محکوم شد!
  این اقدام علیه امنیت ملی خیلی بی در و پیکر و گل و گشاداست، من روزی هزار بار خدا را شکر می کنم که این قضات در زمان شاه نبودند و گرنه پدر من محکوم به حبس ابد می شد!
خیلی عجیب است که عضویت یک حزب و نوشتن مقاله و مصاحبه می شود جرم و اقدام علیه امنیت ملی!
من از پرونده این افراد بی اطلاعم، آنها را هم نمی شناسم، اما این خبر را فقط تحلیل می کنم، اگر خبر نادرست است، اطلاع رسانی بفرمایید، بس کنید، این گونه همه را راهی زندان کردن و ایجاد رعب و وحشت بر خلاف مقاصد اسلام و انقلاب و امام زمان (عج) است، با دین خدا بازی نکنید. امنیت ملی یعنی چه؟ من به عنوان یک بسیجی مومن به انقلاب چگونه باید از نظام در برابر انحرافات احتمالی دفاع کنم؟  کجا اجازه دارم انتقاد کنم؟  کجا جایز است مخالفت خود را با انحراف از خط امام بیان کنم؟  برای دفاع از خون برادر شهیدم چه باید کرد؟ محبت فرموده خطوط قرمز خود را شفاف بیان کنید تا رعایت کنم و سپس به تلاش در راه انقلاب اسلامی بپردازم.
18 آذر 1389 / مهدی خزعلی

متن خبر به نقل از سایت آینده:
" پس از محكومیت عماد بهاور مسئول شاخه جوانان نهضت آزادی ایران به ده سال حبس تعزیری، یك عضو دیگر این حزب  به تحمل هفت سال حبس تعزیری و ۷۴ ضربه شلاق محكوم شد.

 سید امیر خرم، به حكم قاضی پیرعباسی و به اتهام‌های اقدام علیه امنیت ملی از طریق عضویت در نهضت آزادی ایران، نوشتن مقالات و انجام مصاحبه با رادیوهای بیگانه و نیز حضور در تجمعات غیرقانونی، به هفت سال حبس تعزیری و ۷۴ ضربه شلاق محكوم شد."

افزودن نظر


Joomlart