پنجشنبه, 27 مهر 1396

نامه اعتراض به فیلترینگ سایت! و پاسخ کمیته فیلترینگ!

نامه الکترونیک چاپ PDF
شرکت محترم مخابرات ( مرکز دیتا )
با سلام واهدای تحیّت ، احتراماً به استحضار می­رساند سایت شخصی اینجانب از روز 22 بهمن 1386 فیلتر شده است ، با توجه به وجود راههای تماس ( تلفن – فاکس – Email ونشانی پستی) در سایت حداقل حقوق قانونی شهروندی ایجاب می کرد که دلایل محرومیت از حقوق قانونی و فیلتر سایت ابلاغ شود ، این نوع محرومیت از حقوق بدون  محاکمه و حکم وبدون حتی کوچکترین اطلاع و ابلاغ از قانون جنگل بدتر است . محبت فرمایید دلایل فیلتر شدن سایت به اینجانب ابلاغ شود .
دکتر مهدی خزعلی / 23 بهمن 1386
*****  برگی از سایت هک شده قبل  *****
...........................................................................
پاسخ مرکز فیلترینگ مخابرات:
باسلام
آدرس دامنه اينترنتي شما از جانب مخابرات مسدود نگشته و دستور انسداد از " کمیته تعیین مصادیق سایتهای غیر مجاز اینترنتی" دارد.
در صورت تمایل به اعتراض، درخواست اعتراض خود را همراه با مشخصات کامل صاحب دامنه شامل: نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، آدرس دقيق پستي و شماره تلفن ثابت و همراه براي ما ايميل نماييد تا اعتراض شما به کميته ارسال گردد.
1- موضوع ايميل: نام دامنه فيلترشده
2-امکان تماس مستقيم شما با کميته مقدورنمي باشد و ما رابط شما مي باشيم.
3-فقط ايميل" این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید این آدرس ایمیل در مقابل هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن ابتدا باید جاوا اسکریپت را فعال کنید. "مسئول پاسخگويي به موارد فيلترينگ اينترنتي ميباشد.
3-به ايميلهاي حاوي اطلاعات ناقص، يا ارسال مشخصات اشتباه، ترتيب اثر داده نخواهد شد.
4-هرگونه تغيير در آدرس فيلتر شده يا راه اندازي دامنه جديد با محتواي قبلي، يا راه اندازي سرويس https ، تخلف محسوب ميگردد.
5-پاسخ شما از طريق ايميل يا تلفنتان به شما اعلام ميگردد و به علت حجم بالاي کاري، بررسي مجدد و جواب اعتراض شما وقت گير بوده، لذا از ارسال ايميلهاي تکراري خودداري فرماييد.
بااحترام
واحد فيلترينگ مخابرات
*****  برگی از سایت فیلتر شده قبل  *****

................................................................................

افزودن نظر


Joomlart