پنجشنبه, 27 مهر 1396

سایت دکتر مهدی خزعلی فیلتر شد !

نامه الکترونیک چاپ PDF
  فکر می کردم دیگر کسی را بخاطر اندیشه زندان نمی کنند ، دیگر فکرت را سانسور نمی کنند ، دیگر می توانی دینت را با صدای بلند فریاد کنی ، می توانی سرود آزادی سر دهی ، غل و زنجیرها را پاره کنی ، درب همه خانه ها باز بود ، چهره ها شاداب ، عشق بود و صفا ، مهر بود و وفا ، برادری موج می زد ، همه با هر آیین و مذهب یکدل و یکپارچه ، یکصدا آزادی را فریاد می کردند .
   بسم الله الرحمن الرحیم
   گفتم کــه بـر خـیـالـت راه نـظـر ببندم                گفتا که شـبـرو اسـت او از راه دیگر آید
   گفتم زمان عشرت دیدی که چون سرآمد            گفتا خموش حافظ کاین غصه هم سرآید
  پاسی از شب گذشته بود ، تلفن زنگ زد ، دوست عزیزی از اصفهان بود،می گفت من جغد شومم ، همیشه خبرهای بد برایت می آورم ! سایتت فیلتر شده است ! با خود گفتم من که در سایت جز در دفاع از اسلام ناب محمدی (ص) و انقلاب اسلامی چیزی نمی نوشتم ، شاید جرم من کاندیداتوری مجلس بود ، شاید طرح شکایت به مراجع صالح قضایی جرم است !
  اما چرا در سالگرد انقلاب اسلامی؟ 22 بهمن ؟ چرا در روز آزادی،آزادی ام را گرفتند ؟ 29 سال قبل چه شور و هیجانی داشت ، پس از سالها که پدر را در تبعید ، زندان و ممنوع المنبر دیده بودم ، 22 بهمن احساس آزادی می کردم ، فکر می کردم دیگر کسی را بخاطر اندیشه زندان نمی کنند ، دیگر فکرت را سانسور نمی کنند ، دیگر می توانی دینت را با صدای بلند فریاد کنی ، می توانی سرود آزادی سر دهی ، غل و زنجیرها را پاره کنی ، درب همه خانه ها باز بود ، چهره ها شاداب ، عشق بود و صفا ، مهر بود و وفا ، برادری موج می زد ، همه با هر آیین و مذهب یکدل و یکپارچه ، یکصدا آزادی را فریاد می کردند . هرگز فکر نمی کردم برادران انقلابی آنروز، از هم جدا شوند یا در برابر هم صف آرایی کنند ، دوستان، برادران، فرزندان انقلاب، امسال سال اتحاد ملی است ، بیایید هم دیگر را همان گونه که هستیم بپذیریم . قطعاً اختلاف سلیقه در دوران انقلاب بیشتر بود ، امّا خمینی کبیر همه را با همه کاستی ها فرزند خود می دانست ، دلیل ندارد همه مثل من فکر کنند ، امّا مهم است که به عقیده هم احترام بگذاریم .
  فرزندم می گوید : امروز سایتت را فیلتر می کنند ، فردا خودت را ! دیگری می گوید : این گام نخست است ، هشدار ! امروز سایتت فیلتر می شود ، فردا ممنوع القلم می شوی ، پس فردا ممنوع المنبر ، عمامه نداری که خلع لباست کنند ، اما به خانواده‌ات رحم کن ، از عبداله نوری ، قابل ، محسن کدیور ، کرباسچی و ... عبرت بگیر ، تو نسبت به خانواده ات مسئولی ! برادرم می گفت : من از اول گفتم کاندیدا نشو ، با آبرویت بازی می کنند !پاسخ می دهم : من نسبت به جامعه و انقلاب نیز دین دارم ، من حرفهایی برای گفتن دارم که شاید دیگران نگویند ، آخرین پیام برادر شهیدم را یادآور می شوم که گفت : فرمان امام است نباید میدان را خالی کنیم ، اگر یک یک میدان را خالی کنیم دشمن شیر می شود ، امروز انقلاب اسلامی از هر سو مورد تهاجم است ، دشمن خوابهای زیادی برای ما دیده است و دوستان نادان با عملکرد خود راه را بر دشمنان اسلام و انقلاب  باز می کنند و اگر این انقلاب نافرجام بماند شاید قرنها بگذرد تا باورهای دینی مردم بازگردد. باید ایستاد و ثابت کرد که اسلام برای اداره جامعه لازم و کافی است ، باید به جهانیان نشان داد که آزادی و دموکراسی واقعی فقط و فقط در سایه سار سنت نبوی و سیره علوی معنا می یابد باید ثابت کرد که ولایت فقیه مترقی ترین نوع حکومت در جهان است، باید خط بطلان بر قرائت استبدادی از دین کشید ، باید ...... 
22 بهمن 1386  /  مهدی خزعلی 
*****  برگی از سایت هک شده قبل  *****                                                                                   

افزودن نظر


Joomlart