يكشنبه, 03 تیر 1397

سایت حزب الله توقیف شد

نامه الکترونیک چاپ PDF
   دایره تنگ قدرت، هرروز تنگ تروتنگ ترمی شود، دیگر حزب الله را هم برنمی تابند، هنوز 3 ماه از افتتاح سایت " حزب الله آنلاین" نگذشته است که سایت توقیف می شود، مشکل ما همین قیف دهان گشاد است که هر چیزی راحت توی آن(توقیف) می رود، و مشکل بعدی ما خروجی قیف است که خیلی تنگ است و با زحمت بسیار از توی قیف (توقیف) در می آید! هم سلول قاچاقچی من می گفت:" اوین ورودی خیلی گل و گشادی دارد" و بزبان گیلکی می گفت " مثل ورودی تانکر آب و خروجی آن یک شیر سماور است، جانت بدر می‌آید تا خارج شوی! حتی اگر به اشتباه وارد شده باشی!" راست می گفت، تو را با اتوموبیل از دری بزرگ که دو تریلر از آن می گذرد و اتوماتیک باز می شود وارد می کنند و هنگام خروج پس از مدتها دوندگی و وثیقه و کفالت و انگشت نگاری از دری کوچک و آهنی خارج می شوی!"
سه سال پیش که سایت من فیلتر شد، خیلی خوش خیال بودم، شروع به نامه نگاری کردم، ماهها طول کشید تا فهمیدم " البته آنچه به جایی نرسد فریاد است! "
  حالا که همه چیزمان توی قیف است ! مجوز نشریات پزشکی و دهها مجوز کتب پزشکی اندر قیف است! غرفه های نمایشگاه کتاب در همه استان ها تعطیل است یا به زبان خودمانی تو قیف است،  و خلاصه هرمنع وتوقیفی که می تواند توان اقتصادی ما را نابود و ما را به خاک سیاه بنشاند، از نظر جناح محترم حاکم دور نماند و لطف فرمودند و ما هم عرض می کنیم: " لطف عالی مزید!"  البته خیلی مراقب هستیم که در همه حال کمال امتنان و احترام را داشته باشیم تا خدای ناکرده نگویند که به اسب اعلیحضرت اسائه ادبی شده است، و اقرار می کنیم که این اسب چموش خودمان،" یابو" است، ما در ظل رخش معزز دستمال یزدی به دست نشسته‌ایم و مراقبیم که از دستمال ما خاطرشان مکدر نشود و شیهه ای ناجور نکشند، داریم تمرین می کنیم تا از دستمال مبارک درست و نرم استفاده کنیم، کار سختی است! خصوصاً برای یک بسیجی خیبری! اما چه باید کرد، این سیاست بی پدر و مادر سابق و بی ناموس لاحق، آدم را به هر کاری وادار می کند - تا چه رسد به بزغاله و گوساله - به فرموده معظم له ( امام جمعه مشهد را عرض می کنم ) - می بینید که خیلی سعی کردم که جز خودم به کسی برنخورد!
  در خاتمه از همه کسانی که ما وهمه متعلقات ما را تو قیف کردند، صمیمانه قدردانی و سپاسگزای می نماید وباید اعتراف کنم که جای ما توی‌قیف است ، لیاقت ما همان قیف است ! اما یکی یکی! همه نظاره می کنیم که دیگری چگونه تو قیف می شود، غافل از این که نوبت بعدی خود ما هستیم! و تا چنین نظاره گریم، جای ما در قیف است!
5 آذر 1389  / مهدی خزعلی
*** فکر می کنم خیلی سعی کردم که مودبانه، محترمانه و بدون حاشیه اعتراض خود را به توقیف سایت حزب الله بیان کنم!

افزودن نظر


Joomlart