سه شنبه, 26 تیر 1397

آذرماه، ماه ترور و قتل های زنجیره ای !

نامه الکترونیک چاپ PDF
متولد آذرم ،

ماهی که بوی خون می دهد،

اول آذر ، قتل فجیع پروانه و داریوش فروهر توسط عناصر خود سر!

دوم آذر، ترور فجیع دکتر کاظم سامی، توسط یک دیوانه خود سر!

چهارم آذر ، شهادت دکتر کاظم سامی، توسط دیوانه ای خود سر!

دوازدهم آذر، ربودن و قتل فجیع محمد مختاری توسط عناصر خود سر!

شانزدهم آذر ، شهادت دانشجویان توسط تیر اندازی هوایی عناصر خود سر رژیم شاه!

هجدهم آذر، ربودن و قتل محمد جعفر پوینده توسط عناصر خود سر!

در آذر ماه باید مراقب عناصر خود سر بود چه در این رژیم چه در آن رژیم!

پس از آدم ربایی عناصر خود سر(ربودن مدیر پخش کتاب سبز، برای کسب اطلاعات شخصی حقیر) اخیراً دم درب منزل هنگام ورود همسرم به اتومبیل او توسط عناصر خودسر حمله می شود، که احتمالاً اخطار دوم عناصر خود سر بوده است، خدا سومی آن را به خیر بگذراند!!!


2 آذر 1387  / مهدی خزعلی

*****  برگی از سایت هک شده قبل 1389/9/2  *****

............ کامنت های آن سال ...........
علي
با سلام
دكتر جون مواظب باش مثل اينكه داري خط قرمزها رو رد ميكني يه وقتي مثل همكارت(دكتر سامي) توسط عناصر خود سري كه الان شده مملكت به ديار باقي بفرستنت اما فكر نكنم حداقل به خاطر ابوي محترمتان اينكارو نكنن
شنبه 02 آذر 1387, 21:36

sohrab
سلام آقای دکتر خز علی‌،

از شهامت شما در اظهار نظرهاتون خیلی‌ خوشم میاد و بخاطر اون همیشه مطالبتون رو دنبال می‌کنم. راستشو بخواین میخواستم از این صفحه استفاده کنم و یه مطلبی که مدتها بود می‌خواستم در موردش بنویسم رو اینجا مطرح کنم به امید اینکه اون کسی‌ که بایستی اونو بخونه و من هم به فریضیه امر به معروف و نهی از منکر قیام نموده باشم... چند وقت پیش پدر خانم دکتر زهرا بنی یعقوب یه نامه که نه، یه بیداد نامه نوشته بودن.
این نکته بسیار قابل توجه است که ایشان نامه را نه خطاب به رئییس قوه قضاییه و نه حتئ خطاب به رهبری این نظام نوشته اند. خطاب این نامه به مردم ایران است. لابد ایشون دیگه اومیدی به اجرای عدالت توسط مجریان اون حتئ رهبری این نظام هم ندارد. خوب است که رهبر محترم جمهوری اسلامی یه لحظه به این موضوع فکر کنند و به یادشون بیارن ماجری حضرت امیر علیه‌السلام و زن یهودی رو. اگر چه مقایسیه حضرت امیر و ایشون اصلا جایی واسه مطرح شدن ندارد (البته اگه به ایشون بر نمیخوره!) اما ایشون به عنوان نایب امام عصر در همون جایگاه نشستن و وظیفیه ایشون رسیدگی به این جور مسائل است. اگه در نظامی چنین فریاد داد خواهی‌ بی‌ جواب بمونه، وای به حال اون نظام و وای به حال رهبر اون نظام.
شنبه 02 آذر 1387, 23:55
دکتر ثمره
این عوامل خودسر بالاخره سرشون به یک آخوری بنده وگرنه مریض که نیستن و این مساله از اسمی که روشون گذاشتن کاملا مشهوده! به امید روزی که این مار خودسر ! (بخوان دست آموز)تعلیم دهنده و نوازنده نی را نیش بزند که دیر یا زود میزند. "و الله خیر و حافظا" توکل به خدا کن دکتر جان ما هم دعات می کنیم. یا حق.
يكشنبه 03 آذر 1387, 01:19
بچه آخوند تیز و زبل
باسلام
روزی قبل از انقلاب به منزل می رفتم. عطار سر گذر را دیدم سخت مشغول کتک زدن یک آدم ضعیف و نحیفی بود. گفتم حاجی چرا می زنی؟ برای شما زشت است! بارنگی پریده از خستگی و شرم نگاهی به من که بسیار جوان بودم انداخت و گفت: این لامذهب هرشب مست می کند و از جلو دکان گذر می کند و مشتی توی کیسه پسته می کند و به جیب مبارک می ریزد. گفتم آخه حاجی او مست است و شعورش کارنمی کند. نگاهی عاقلانه اندر سفیه به من کرد و گفت: پسرحاجی اگر شعورش کار نمی کند چرا یک بار توی گل سرشور دست نمی کند؟ همه اش پسته؟
نمی دانم چرا این روانی ها و خودسرها آدم های معمولی را نمی کشند، همه اش نخبه؟
يكشنبه 03 آذر 1387, 11:46
بچه سر اسکله
دکتر جون «اعتماد به نفست» منو کشته!!
اون «پسر حاجي» که کشتي رو با بارش معامله ميکرد و اسکله شخصي داشت و بقيه ماجرا رو که يادته؟! حالا چي شده که پا رو خط قرمز رفقا ميذاري؟!! ... اسکله هات رو بستن ؟!!!
«بزن، ميدونم کجات ميسوزه» !!!!
امضا/ بچه سر اسکله

پاسخ:
نمی دانم چرا منو با هر کسی غیر خودم اشتباه می گیرند؟
من اسکله اختصاصی و غیر اختصاصی نداشته ام
تا به حال کشتی با بارش نخریده ام، شاید شتر با بارش بوده!!
يكشنبه 03 آذر 1387, 14:23
جواد
دکتر جون سلام
راستی ان زمان که این بندگان خدا را کشتند رهبر معظم انقلاب با اطمینان گفتند که اینها توسط سازمان جاسوسی اسراییل به قتل رسیده اند.ولی بعد که گند قضایا درامد چیزی نگفتند .مردم هم اخر نفهمیدند چرا در ابتدا اینقدر اصرار بود که موضوع به خارجیها نسبت داده شود بعد که دیدند پای خارجی در بین نیست چرا اینهمه از طرف ایشان سکوت شد.

پاسخ:
هنوز هم بعید نیست کار بیگانگان باشد، در آن صورت باید بپذیریم بیگانگان و موساد در حساس ترین نهادهای ما نه تنها نفوذ که تاثیر گذار است، پس از کجا معلوم که بسیاری از نطق ها و موضع گیری ها توسط عوامل سیا و موساد تنظیم نشده باشد تا هزینه آنرا ملت ایران بپردازد!!
يكشنبه 03 آذر 1387, 19:21
فرشيد
گفته اند تاريخ را فاتح ها مي نويسند اما اميدوارم تاريخ بتواند رازهاي بسيار اين انقلاب را بگشايد
يكشنبه 03 آذر 1387, 21:03
جواد
نمي دانم اين نوشته ها شما از سر احساس وظيفه و وجدان در قبال كشورمان است...يا مربوط به رد صلاحيت جنابعالي براي انتخابات مجلس. با اين حال باز هم روشنگري شما در خور تشكر و قدرداني است.
دوشنبه 04 آذر 1387,09:22

*** باز انتشار 1392/9/1  ***

افزودن نظر


Joomlart