پنجشنبه, 03 خرداد 1397

تقدیر از افسران شایسته پلیس امنیت !

نامه الکترونیک چاپ PDF
  روز چهارشنبه 21 مهرماه 1389 ساعت 8 صبح، سروان شایسته از پلیس امنیت تماس گرفت و مرا به مقر پلیس امنیت در خیابان شریعتی برای ساعت 9 دعوت کرد، عذر خواستم و عرض کردم تا 11 جلسه ای دارم، بعد می آیم. می دانستم که ممکن است بازگشتی نباشد، با همسرم رفتم که اگر ماندگار شدم اتومبیل را برگرداند!
  سروان شایسته همان فردی است که جناب محمد نوری زاد را هم با رعایت احترام تلفنی دعوت کرده بود، می گفت: " ما طرف‌مان را می شناسیم، هر چند حکم جلب دست ماست، اما می دانیم که چه کسانی خودشان می آیند و نیازی به حکم جلب نیست، کافی است تلفنی اطلاع دهیم.
  بسیار با ادب و احترام برخورد کردند و به اتفاق عازم شعبه چهارم امنیت ( مستقر در اوین ) شدیم. من بر خود فرض دانستم ضمن تقدیرو تشکر از حسن برخورد چنین افسران شایسته ای که آبروی هر نظامی هستند، خبر کذب روزنامه ایران ( ارگان دولت) را که مدعی شده بود " مهدی خزعلی فرزند آیت الله خزعلی روز چهارشنبه 21 مهر 89 هنگامی که قصد خروج از کشور را داشت، باز داشت شد!" را تکذیب و اعلام می دارم :
1 - اینجانب هیچ مشکلی برای خروج از کشور ندارم  2- در همان کلاسه پرونده قبل احضار و بازداشت شدم و در 14 ماه گذشته هم با قرار آزاد بودم و چند سفربه خارج از کشور داشتم  3- آخرین باری که به وزارت اطلاعات احضار شدم، برای کاری دبی بودم، کارم را نیمه تمام گذاشته و با اولین پرواز به ایران بازگشتم . 4- وقتی در جلسه آخر به بازپرس محترم شعبه چهارم این افترا و نشر اکاذیب جریده ارگان دولت را تذکر دادم و اینکه به اتهامات من افزوده و عنوان جرم داده است، ایشان فرمود: "  با من مصاحبه نکردند، اگر مصاحبه کنند این مطالب را تکذیب می کنم"  5- ضمناً " نشر اکاذیب " که در خبر روزنامه ایران و خبرگزاری فارس و رجانیوز و جهان نیوز  آمده بود، از اتهامات من نبوده و نیست!
  دوستان و همکاران مطبوعاتی؛ مطمئن باشید این بسیجی خیبر تا آخر در دفاع از انقلاب اسلامی ایستاده است و صحنه را ترک نخواهد کرد، آرزوی فرار این پزشک بسیجی را به گور خواهید برد، ما خود را برای رقابت های بعدی مهیا می سازیم.
22 آبان 1389  / مهدی خزعلی

 

افزودن نظر


Joomlart