شنبه, 01 ارديبهشت 1397

بجای احمدی نژاد مرا رد صلاحیت کردند !

نامه الکترونیک چاپ PDF
   بسم الله الرحمن الرحیم

ابلاغ فرمانداری قم مبنی بر رد صلاحیت به استناد بند1 و 3 ماده 28 را دریافت نمودم ،بند 1 عبارتست از « اعتقاد و التزام عملی به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی » و بند 3 عبارتست از « ابراز وفاداری به قانون اساسی و اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه » در ادامه ابلاغ فرمانداری آمده است ، « طبق مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام در صورت درخواست کتبی دلایل و مدارک رد صلاحیت به اطلاع شما خواهد رسید . » بنابراین درخواست کردم دلایل و مدارک را ارائه نمایند ، هیچ گزارش سوئی نبود جز یک نامه روی سربرگ کوچک وزارت اطلاعات که در آن با کمال تعجب جرمی سنگین و نابخشودنی برایم ذکر شده بود ، خطای بزرگ حقیر در جمهوری اسلامی چه بود که بر مبنای آن اعتقاد به اسلام ، نظام مقدس جمهوری اسلامی ، قانون اساسی و اصل ولایت فقیه همه و همه بر باد می­رفت ، تعجب نکنید ، در نامه وزارت اطلاعات قید شده بود : « من مدعی تقلب در انتخابات ریاست جمهوری نهم شده ام !»

اولاً ، اینجانب در تمامی مقالات ، مصاحبه ها و سخنرانی هایم هرگز مدعی تقلب نشده ام ، بلکه با اطمینان گفته ام فضای انتخاب ناسالم بود و تخریب گسترده ای علیه سردار سازندگی ، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و ریاست فعلی خبرگان رهبری شده است ، و این چیزی است که رهبر انقلاب نیز بر آن تأکید و تأیید فرمودند .

ثانیاً ، بسیاری از مسئولین مدعی تقلب در انتخابات ریاست جمهوری نهم شده­ اند ، و مهمترین آنها شخص آقای احمدی نژاد بود که مدعی بود در مرحله اول رأی او از هاشمی بیشتر بوده است و با تقلب ایشان دوم شده است ! !

و اگر ادعای تقلب در انتخابات منجر به رد صلاحیت و عدم اعتقاد به اسلام ، نظام جمهوری اسلامی ، قانون اساسی و اصل ولایت فقیه است ، مشمول حال آقای احمدی نژاد است نه اینجانب !

و من الله التوفیق و علیه التکلان

دكتر مهدي خزعلي
چهارشنبه 3 بهمن 1386
*****  برگی از سایت هک شده قبل  *****

افزودن نظر


Joomlart