پنجشنبه, 27 مهر 1396

آقای احمدی‌نژاد؛ مهمتر از هولوکاست...

نامه الکترونیک چاپ PDF
  اینکه ادعای عده‌ای صهیونیست بر جنایت و آدم سوزی نازیست‌های آلمان هیتلری در بیش ازشصت سال قبل و دوران جنگ جهانی دوم صحت دارد یا خیر؟ و آیا هیتلر شش میلیون یهودی را زنده زنده در کوره‌های آدم سوزی سوزانده است یا برای حفظ بهداشت کشته‌ها و قربانیان در کوره‌ها سوزانده می‌شدند. 
 آیا جنایت هولناک کوره‌های آدم سوزی و اتاق گاز صحت دارد یا افسانه‌ای است ساخته و پرداخته طرف پیروز جنگ برای توجیه جنایات هولناک خود در سرزمین‌های سوخته کشورهای شکست خورده جنگ؟ که نقل شده است حجم بمباران هوایی متفقین در آلمان به حدی بود که پس از جنگ فقط یک باب مدرسه به عنوان نمونه بنای سالم و بدون اصابت بمب در آلمان یافت شد و قطعاً این حجم وسیع بمباران تلفات وسیعی هم داشته است!
 به هر حال آنچه مسلم است تاریخ جنگ را طرف پیروز می نگارد! ودر اروپا مسئله هولوکاست یک باور و اعتقاد غیرقابل خدشه است که حتی آلمان نیز جرات تشکیک ندارد و چه بسیار صاحب نظران که در طول این سالیان متمادی به دلیل ایجاد شک وتردد بر مسئله هولوکاست به عنوان افکار نئونازی محاکمه نشده‌اند! باید پذیرفت که افکار عمومی مردم کشورهای اروپایی که دوران سخت قتل و غارت و تجاوز جنگ جهانی دوم و کشتار بی‌سابقه را سپری کرده‌اند، هولوکاست را باور دارد و منکر هولوکاست را در ردیف همراه و هم‌پیمان آلمان نازی می‌شناسد و بدون محاکمه او را محکوم می‌کند.
  امام خمینی قدس سره در قیام و انقلاب بزرگ اسلامی همواره پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی، شیطان بزرگ و مولود نامشروع او اسرائیل بود، لیکن سخنی از هولوکاست به زبان نیاورد این درسی بزرگ است برای مسئولین نظام و شاید پیروی از رسول گرامی اسلام است که فرمود: « به بتهای آنان ناسزا نگویید که آنان به خدای شما ناسزا نگویند.» آری امروز که احمدی‌نژاد بدون تدبیر مسئله هولوکاست را منکر می‌شود و آنرا افسانه‌ای بیش نمی‌داند، می‌شنویم از گوشه‌ای دیگر صدای نابخردی جاهل برمی‌خیزد و عاشورای ما را کذب تاریخی می‌خواند و ساخته و پرداخته تشیع می‌داند. آقای احمدی‌نژاد بود و نبود هولوکاست هیچ ارتباطی به ملت شیعه و امام زمانی ما ندارد، اما انکار عاشورا که حاصل دعوای بی‌حاصل شماست، دل هر عاشق اباعبداله الحسین علیه‌السلام را به درد می‌آورد. چگونه این هتک حرمت به مقدسات شیعه را پاسخ می‌دهید این ملت تحمل انکار عاشورا را ندارد.
  نمی‌خواهم بگویم: « زهر طرف که شود کشته سود اسلام است» اما می‌خواهم بگویم در این مجادله کهنه چه پیروز میدان صهیونیست‌ها باشند و چه فاشیست‌های نازی ربطی به ملت شیعه ایران ندارد و نبایستی جوان ایرانی در هزاره سوم هزینه مجادله کهنه شصت سال گذشته بین نازی‌ها و صهیونیست‌ها را بپردازد و خون جوان شیعه ایرانی امروز بخاطر هولوکاست به خطر بیافتد! می‌دانید به واسطه این موضع‌گیری شما هزینه سنگینی را ملت ایران تقبل کرده است که با وجود مشکلات اقتصادی یک ريال هزینه برای جانبداری از نازیسم یاصهیونیسم حرام است.
آقای رییس جمهور نمی‌خواهید همایش بررسی جنگ ژاپن و چین راه بیاندازید و تحقیق کنید کدام یک از طرف‌های جنگ جنایات بیشتری مرتکب شده است؟!
آقای رییس جمهور آیا مسئله مهمتری وجود ندارد که به آن بپردازید، آیا بررسی سلامت انتخابات در نظام اسلامی و همایش راهکارهای پیشگیری از تقلب و اشتباه در انتخابات مهمتر نیست که پایه‌های نظام را استوار و مشارکت مردمی را به دنبال دارد.
آقای احمدی‌نژاد، آیا بررسی مسئله عوامل تخریب هاشمی در انتخابات نهم مهمتر نیست که یکی از استوانه‌های انقلاب توسط ستاد انتخاباتی یک کاندیدا به همه چیز متهم شد!  آقای احمدی‌نژاد،  رسیدگی به مسئله زندانها، آزادی بیان و مطبوعات می‌تواند روح تازه‌ای به کالبد جامعه بدمد و اگر بر آن اهتمام ورزید و همایش آزادی بیان برگزار کنید قطعاً بیشتر مطلوب مردم و مورد رضای حق است. تحقیق و بررسی مسئله قتل‌های زنجیره‌ای، زهرا کاظمی و بسیاری موارد دیگر نظیر قتل سامی و قاتل سامی می‌تواند آرامش و امنیت را به شهروندان ایرانی هدیه کند و عدم پرداختن به آن مساوی عدم امنیت و آرامش شهروند ایرانی است، بیایید همایشی در بحث امنیت داخلی برگزار کنید.
آقای رییس جمهور، مسئله کوی دانشگاه برای مردم ما مهمتر از هولوکاست است و مسئله تئوریک ترور و حذف فیزیکی که آیا جایز است، واجب است یا حرام؟
آقای رییس جمهور، هستند کسانی که در کشور شکنجه را تئوریزه می‌کند و برای حفظ اسلام تخریب، غیبت و حتی تهمت را واجب می‌دانند، همایشی در تبیین این مسائل اساسی که دامنگیر جامعه اسلامی است مهمتر و ضروری‌تر از هولوکاست می‌باشد.
آقای احمدی‌نژاد، همایش بررسی حکومت اسلامی، ولایت فقیه، جایگاه، اختیارات و مسئولیت‌ها که متاسفانه برای بسیاری از مسئولین هنوز تبیین نشده است و بحث میزان مشروعیت یا مقبولیت حکومت و میزان ارزش رای مردم که برخی آنرا فاقد حجت شرعی می‌دانند و برخی ملاک اول و آخر می‌شمارند موضوعاتی است که محل بحث جامعه اسلامی است و مبتلا به ایران عزیز و از هولوکاست مهمتر است.
مسئله ولایت فقیه فردی یا شورایی و مسئله پخش مذاکرات مجلس خبرگان بصورت مستقیم و علنی، مسئله دخالت مردم در سرنوشت خویش، مسئله نظارت استصوابی و شبهه دور باطل ( رهبری – شورای نگهبان – خبرگان – رهبری) همه و همه مسائلی است که بایستی در همایش اصحاب فکر و سیاست تبیین شود و قطعاً مهمتر از هولوکاست است.
در خاتمه مسئله دولت در سفر یا دولت جهانگرد، مسئله سقوط اقتصادی دولت، مسئله گرانی و تورم، مسئله وعده‌های بی‌رویه استانی، مسئله پوپولیسم و عوامفریبی، مسئله اقتصاد بدون نفت، مسئله شایسته سالاری، مسئله دولت پاسخگو و مسئولین مسئول همه و همه مهمتر از هولوکاست می‌باشد که فراموش شده است. قطعاً دستی خارجی ما را به سمت و سویی سوق داده است که مصلحت نظام نیست و موجبات مظلوم نمایی بیشتر برای اسرائیل فراهم شده است.
آقای رییس جمهور، تحقیق و بررسی بفرمایید، چه کسی مسئله هولوکاست را در ذهن شما بیدار کرد و طرح مسئله هولوکاست برای اولین بار از سوی چه کسی بین مسئولین نظام و نزد شخص رییس جمهور بوده است. اینجانب با قاطعیت می‌گویم، نیت خیر و مصلحت در کار نبوده است و این مسئله برای ملت ایران جز هزینه چیزی نداشته است، البته برای مطرح شدن نام شما و آوازه شما مفید بوده است، اگر می‌خواهید در صدر اخبار جهان بمانید و به عنوان مرد خبرساز قرن معرفی شوید، کتاب تاریخ را باز کنید یک روز قتل عام ارامنه را منکر شوید، روز دیگر مسئله جنایات موسیلینی، استالین و هیتلر را انکار کنید، از معاصرین هم می‌توانید بهره‌برداری کنید، دفاع از صدام و طالبان کارساز است و هزاران سوژه خبرساز دیگر که اگر شخص اول هر کشوری به آن بپردازد خبرساز می‌شود.
  آقای احمدی‌نژاد، می‌دانم که جز نام بزرگ، پیوستن به تاریخ و ماندگاری در تاریخ سودایی ندارید، اما نگذارید بهای سنگین ماندگاری تاریخی شما را این ملت شجاع، فهیم و شهیدپرور بپردازد. شما را به فاطمه زهرا سلام الله علیها قسم می‌دهم بیش از توجه به نام و شهرت به انجام تکلیف الهی بیاندیشید.
ومن الله التوفیق و علیه التکلان
دکتر مهدی خزعلی
شنبه 25 آذر 1385
*****  برگی از سایت هک شده قبل  *****
 
 

افزودن نظر


Joomlart