پنجشنبه, 27 مهر 1396

بزن می دانم کجایت می سوزد !

نامه الکترونیک چاپ PDF
  نقل است اربابی به بیت الخلا رفت ، خادم به اشتباه آفتابه ای آب داغ برای ارباب برد، بناگاه فریاد سوختم ارباب بلند شد، ارباب چون از مبال خارج شد، با سیلی جانانه ای نوکر را نواخت!
  خادم گفت : بزن ؛ می دونم کجایت می سوزد !

حکایت من و احمدی نژاد نیز چنین است ، پس از انتشار مقاله " روانشناسی احمدی نژاد " او و طرفدارانش خوب مرا می نوازند ، حق دارند می دانم کجای آنها می سوزد !! 
جمعه 17 آبان 1387 / مهدی خزعلی
*****  برگی از سایت هک شده قبل *****

اشکان 
آقای خزعلی، نميدانم چه بگويم، فقط مبهوتم که چگونه يک بچه آخوند، آنهم آخوندی در قواره اين حکومت مشغول به شاشيدن به خوديها شده است.
حتما يادتان نميرود که پدر بزرگوارتان هم در پايه ريزی اين حکومت نقش فعالی داشته است.
و امروز شما مشغول تبر کردن به درختی هستيد که پدر بزرگوارتان بسی رنج برده است برای آبياری آن.
تبرتان تيز تر باد
پاسخ :
من معتقدم احمدی نژاد و کردان و مشایی مشغول ....به نظام هستند و برای حفظ نظامی که حاصل خون شهداست می نویسم، آرزوی سقوط جمهوری اسلامی را به گور خواهید برد!
شنبه 18 آبان 1387, 01:28
ali
 
احسنت بر شما كه در اين دوران ريا وچاپلوسي آزادگي خود را از دست نداديد با اينكه سايت خوبتان فيلتر شده ولي هر روز به آن سر مي زنم وافتخار مي كنم به شما، با اينكه نسبت به تفكرات پدر محترمتان چندان اعتقادي ندارم.
شنبه 18 آبان 1387, 20:20
پاسخ
پیام
   
سلام، روزتون به خیر. واقعاً کم ظرفیتی و بی جنبه بودن و تحمل ناپذیری این دولت از همون روزهای اول انتخابات تا الان واضح تر از خورشید توی آسمون بوده. به عنوان یک ایرانی متاسفم که روز انتخابات رای ندادم و باعث شدم آقای احمدی نژاد انتخاب بشن. ایشالله زنده باشم و در این انتخابات جبران گناه بزرگ خودم (که خدا رو شکر تو همین دنیا عذابشو همه دیدیم) رو انجام بدم.
شنبه 18 آبان 1387, 12:02
burglaring
 
جناب خزعلی بنویسید یعنی سرنوشت اسلام این همه جک و مسخره احمدی نجاد است ؟ یعنی باید به اسلام دروغ و نکبت تن بدهیم یعنی اسلامی که این همه سال مانده باید مسخره و دسا اویز این قوم شود ایا جبران ضربه به اسلام به این شکل چطور جبران پذیر است افرین به شما و کسانیکه تن به زشتی نمی دهند خدا یارتان

پاسخ :
اسلام ناب محمدی(ص) ،اسلام علوی(ع)، اسلام فاطمی(س)اسلام جعفری(ع) و اسلام مهدوی(عج) سراسرصلح و صفا، عشق و وفا،جمال و زیبایی است، و هیچ شباهتی به اسلام ما ندارد !
شنبه 18 آبان 1387, 17:11
محمد
   
آقاي خزعلي نوشته‌هاي شما من را تا حدي ياد طبرزدي مي‌اندازد. وي اشكالات و فسادهاي حكومت را برملا ميكرد ولي تيغ انتقادش تا جاي خاصي مي‌بريد و رهبري را منزه ميدانست ولي پس از مدتي متوجه شد همه اشكالات به ريشه (يعني خود رهبر) بر ميگردد. بعد هم آنقدر گرفتند و ولش كردند كه يكسره چپ كرد و مخالف كل نظام شد. دوست دارم بدانم شما هم مثل اوايل دوران طبرزدي رهبر را منزه ميدانيد يا وي را پاسخگوي قدرت نامحدودي كه دارد ميدانيد. اگر با بخش دوم موافقيد چرا از وي علناً انتقاد نميكنيد (با حفظ حرمت). متشكرم
پاسخ :
من جز ائمه معصومین(ع) را منزه از خطا نمی دانم، و آنجا که لازم و موثر بدانم مثل مقاله"با غالیان و غلو کنندگان برخورد کنید"می نویسم،لیکن شما ظاهراً در این مملکت زندگی نمی کنید!
يكشنبه 19 آبان 1387, 07:48
mahtab
 
ba arze salam,in dooste aziz rast migeh.moshkel az bala ab mikhoreh.moteassefaneh ma iraniha adat darim az har kasi bot besazim.asle ghaziye bayad dorost besheh vagarana ba taghire reisjomhooro vazir moshkeli hal nemishe.m
چهارشنبه 22 آبان 1387, 19:49
بیسواد
 
با سلام،
این قضیه" به گور خواهید برد"،سبک احمدینژادیه:نفت گران خواهد ماند،امریکا خواهد پکید،اسرائیل ......
حکومتی که مردمی نباشد به گور خواهد رفت چه مسیحی که دیده ا یم و چه اسلامی که خواهیم دید.
فکر میکنین چند درصد شهدا اگه میدونستند این میشه،میرفتند و شهید میشدند؟
واقعا دلم برای خونواده هاشون میسوزه،چی دادند چی گرفتند؟! جلوی ضرر را هر وقت بگیریم منفعته.
دیکتاتوری با هر رنگ ولعابی،سر و ته یه کرباسه تازه این مدلش که خیلی تکراری وچندش اوره!

پاسخ :

نظام اسلامی وابسته به فرد نیست، یک تئوری و ساختار فکری است اگر من منحرف شدم و بسوی استبداد رفتم،بر وارثان شهدااست که در برابر انحراف من از اصول بایستند.
يكشنبه 19 آبان 1387, 09:17
محمد
 
سلام: اقای خزعلی رزمنده ائی بودم عاشق مملکت و اسلام 8 سال در سنگرها زندگی کردم و 8 سال آواره خاکریزها بودم که حکومت پر از عدل داد شما حتی زمینم را غصب کردند و دادم به هیچ جا نرسید!!!!!! ما شنیدیم که اسرائیل در ازای پرداخت وجه زمینهای فلسطینیان را خرید ولی نسل بعد دبه در آوردند و و حالا حکومت اسلامی شما و دیگر آخوندهای درباری که بعضی از آنان خدایگان نامیده میشوند قصد باز پس گیری ونجات سرزمین فلسطین را دارند !!!!!خودشان در این سرزمین ماتمکده حتی زمین رزمندگان خودشان را غصب کردند حتی بدون پرداخت هر گونه وجهی اما اکنون سایت شما را خواندم تعجب کردم که بچه آخوندی این چنین بر همکاسه های خود بتازدوهمچنین چندی پیش به سایتی بر خورد کردم که مربوط به اقای دکتر زارعی از عوام فریبان و چاپلوسان درگاه خدایگان و بر اقای خاتمی تاخته بودو اظهار نموده بود که ایشان و هوادارانشان عوام فریبند و تمام دردو شکوائیه خود را برایش نوشتم و گفتم که تو هم اگر راست میگوئی و عوام فریب نیستی و مشاور درگاه حضرت امام احمدی نژاد هستی بگو که در این اسلام ساخته و پرداخته شما چه بر سر یک رزمنده اوردید که حالا برای تامین شهریه دانشگاه فرزندانش در فکر فروختن کلیه میباشد حالا اگر دوست داشتی جوابمو بده تا کل ماوقع و آنچه را که برمن گذشته با سند و مدرک برایتان بفرستم اما و اما اگر شما هم عوام فریب نباشید .جناب دکتر زارع جوابی ندادند شما چطور.

پاسخ :
با سلام ، خطای مرا به پای اسلام مگذار،
اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانی ماست
ما ظلم پذیر و ظالم پروریم!
يكشنبه 19 آبان 1387, 10:18

سيد محمد شريعت
 
با سلام خدمت شما.استاد عزيز من نميدانم اين اسلام با اين همه ااقاب كه شما از آن نام برديد به جز در زمان خود رسول گرامي و خلفاي پس از ايشان و نور مردان جهان علي در راسشان كي و كجا بوده كه شما در اين عصر سعي بر پياده كردن آن داريد؟ ببينيد نسل جواني كه جز حكومت ا اسلامي نديده اگر امروز يك رفراندم آزاد برقرار شود همانها اين حكومت را رد خواهند كرد. يك جاي كار مي لنگد.صحبت از اسلام اين چنيين و آن چنان نكنيد كه ههمه مدعي آنند از طالبان گرفته تا وهابيون يا ما شيعيان. تازه در درون همين حكومت اسلامي ما مشكل داريم شما از احمدي نژاد مي ناليد آقاي خامنه اي از ايشان حمايت مي كنند.آقاي هاشمي با يك دست مي زند با دست ديگر مي نوازد.آقاي خاتمي دل درگرو نظام دارد اما زير سايه رهبر است و اقتدار ندارد.خلاصه بلبشوئي است اينجا كه براي رفتن سر قبر عده اي حتي خائن به نظام افراد را 17 سال مي فرستند به زندان و غيره. شما عزيز جان برادر از كدام اسلام صحبت مي كنيد. اسلام به صورت ايمان بايد در رفتار ما با هم و در ارتباطمان با خالق تجلي يابد و گر نه آنچه من مي بينم قدرت پرستي است و بس.

پاسخ :

فاصله ما با نظام اسلامی زیاد است، کار نیکان را قیاس از خود مگیر ،
دوشنبه 20 آبان 1387, 11:28
mohammad hosseini
   
Dr after being to your site i have to say that my amdiration for you and your family has increased greatly since i see that you are raised to tell the truth even if it would mean trouble and even if it would mean danger.God bless those who say the truth and nothing but the the truth,Movafagh bashid va khoda javaretan
چهارشنبه 22 آبان 1387,

افزودن نظر


Joomlart