جمعه, 04 خرداد 1397

محمد علی رامین: وای،شما چقدر بی تربیتید !

نامه الکترونیک چاپ PDF
  عالم طنز و طنازی بهترین مسیر نقادی در اختناق است!
  می گویند: دختر خانمی از نامزدش پرسید: " شما پسر ها وقتی با هم می نشینید چه می گویید؟"  و او جواب داد: " همان چیزهایی که شما دخترها می گویید" دختر گفت: " وای، شما چقدر بی تربیتید!"
  حکایت امروز معاونت مطبوعاتی ارشاد( محمد علی رامین) همین است، مداح گستاخ و بی ادبی سالهاست که به همه مسئولین گذشته نظام اسائه ادب و فحاشی می کند، حال کار به جایی رسیده که به جناح خودشان پریده است، مشایی را از سلمان رشدی بدتر می داند و برای او پیشنهاد شغل آفتابه داری مسجد شاه ( البته منصور ارضی هنوز شاه دارد، گناه از من نیست) و در نهایت مشایی را به آلت تناسلی مرد تشبیه می کنند که باید فکری به حال آن کرد!
  نشریه بهار زنجان، این بی ادبی و گستاخی و فحاشی را نقل و نقد و محکوم کرده است، آقای رامین مجوز نشریه" بهار زنجان "را به دلیل انتشار مطالب خلاف عفت عمومی و توهین به مقامات کشورلغو می کند! و به عبارتی انتشار بی ادبی مداحان جناح راست ( حتی در مقام نقد ) موجب لغو امتیاز روزنامه اصلاح طلبان می شود. و صد البته دهان ارضی ها و شریعتمداری ها باز خواهد ماند که به هر کس که می خواهند ناسزا بگویند، نمی دانم از کجا مجوز دارند که هر چه می خواهند می گویند! و باز مصونیت دارند! 
89/7/7  مهدی خزعلی
لینک پاسخ  مدیر مسئول بهار زنجان:
http://sahamnews.org/?p=8867
 

افزودن نظر


Joomlart