يكشنبه, 03 تیر 1397

آقای احمدی نژاد، آيا فقط اهانت به رييس جمهور جرم است!

نامه الکترونیک چاپ PDF

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای احمدی نژاد ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
باسلام، اظهارات حضرتعالی مبنی بر اینکه « اهانت به رییس جمهور جرم محرز است» و سخنان هواداران آن جناب که: «اهانت به رییس جمهور، اهانت به مقدسات است!» و حمایت های بزرگان از آن جناب، در روزهای اخیر این نگرانی را در بین اصحاب سیاست دامن زده است، که نکند احمدی نژاد نیز در پشت « خط قرمز» برای خود سنگری مستحکم تدارک بیند، و دیگر از نصیحت ناصحان و نقد نقادان محروم شود. خطوط قرمز در کشور ما زیاد است، اما بسیار خطرناک است اگر رییس قوه مجریه که سکاندار اداره اجرایی کشور است، نیز در محدوده خطوط قرمز قرار گیرد. و نتوان عملکرد او را به راحتی، آزادانه و بدون ترس و واهمه به نقد نشست.
برآنم تا به عنوان ابلاغ رسالت، و برای زدودن خطوط قرمز از حریم ریاست قوه مجریه، بی پرده و شفاف با شما سخن بگویم، آنگونه که امام متقیان و سمبل عدالت خواهان علی علیه السلام می فرمود تا رعیت با حاکمان بدون لکنت زبان و با قدرت سخن بگوید. امیدوارم این مختصر را به عنوان نصح و خیرخواهی پذیرا باشید.
در نقد سخن آن عزیر که فرمودید: « توهین به رییس جمهور جرم محرز است.» باید گفت که توهین به هر انسانی جرم است!، اگر حقوق بشر می دانستید، واقف بودید که تمامی آحاد بشر محترم و توهین به آنها جرم است. و در تعالیم اسلام ناب محمدی (ص) که سرآمد حقوق انسانهاست نیز توهین به انسانها جرمی نابخشودنی است و حتی خداوند نیز از حق الناس نمی‌گذرد. و در سیره ائمه هدی نه تنها حریم انسانی مورد توجه بوده است که معصومین علیهم السلام به حیوانات و چهارپایان نیز احترام گذاشته و آن مخلوقات خداوند را تکریم می کرده اند. اینکه شما خود را تافنه جدا بافته می دانید، و خود را دارای شرایط ویژه می پندارید، و در برابر نقدها بی تاب می شوید، محل تامل است!
آقای رییس جمهور؛ پایه های جمهوری شما بر توهین، افترا و زیر سئوال بردن مدیران انقلاب است. فراموش نکنید شب نامه های فراوانی که در دوره انتخابات منتشر شد و حتی خاتمی جرأت نکرد عوامل تخریب هاشمی را معرفی کند ( علی رغم قولی که به مردم داده بود.) آقای احمدی نژاد به سخنرانی های خود در مدت انتخابات و پس از آن رجوع کنید، جز تشویش اذهان عمومی و متهم کردن کلان و مبهم مسئولان نظام چه دارد؟ 
 و امّا دفاع هواداران که توهین به رییس جمهور را توهین به مقدسات می دانند!، آقای رییس جمهور، این گره زدن و پیوند با مقدسات، حضرتعالی را مصون نمی سازد، شاید حریم مقدسات را سست کند. جداً از تشبیه خود با پیشوایان مقدس خودداری کنید  و از پناه گرفتن در پشت نام ائمه معصومین علیهم السلام پرهیز فرمایید. تا منتقدین و مخالفان شما برای نقد حضرتعالی از حریم قدس و الهی اولیاء الله عبور نکنند.
  اینجانب با شهادت به وحدانیت خدا، رسالت محمد مصطفی(ص) و ولایت علی مرتضی(ع) و ائمه هدی علیهم السلام، و ایمان راسخ به حجة ابن الحسن المهدی المنتظر روحی له الفداه و شهادت و اقرار به حکومت حقه و جهان شمول امام عصر(عج) می گویم، آنچه شما در قالب ترویج ولی الله اعظم روحی له الفداه می کنید، نتیجه عکس دارد، تو را به جان امام زمان(ع) اینگونه به ترویج حضرت اقدام نفرمایید.
( گر تو قرآن بدین نمط خوانی ببری رونق مسلمانی)
  امّا بعد؛ اینکه بزرگان فرموده اند: مطالبات زود هنگام از شما نداشته باشیم و فرصت داده شود، سخنی وزین و حکیمانه است که بایستی به دولت جدید فرصت داد تا برنامه های خویش را در جامعه پیاده کند. امّا نقد منتقدان شما متوجه آنچه نکرده‌اید نیست، یا عجولانه پروژه های بلند مدت و میان مدت مطالبه ندارند. نقد نقادان متوجه آن رفتاری است که انجام داده اید. ملت از شما می خواهد فقط خراب نکنید، اگر آباد نکردید باکی نیست، فرصت دارید!
آقای رییس جمهور؛ تنها شعار انتخاباتی شما این بود:« می شود، می توانیم» اما اینکه چه می شود و چه کار می توانید محل تامل است. شما در خرداد 84 فرمودید: به اندازه 4 کابینه نیرو دارید، اینک در آستانه آذر 84 هنوز کابینه ی شما ناقص است. و وزیر نفت معرفی شده اظهار می دارد:« من در دقیقه نود مطلع شدم!» آقای احمدی نژاد بازیکنی که در دقیقه نود به تیم دعوت می شود، آیا برنامه و تاکتیک تیمی شما را می داند!؟ آنهم وزیر نفت که حکم خط حمله شما را دارد!
آقای احمدی نژاد در اولین مصاحبه پس از انتخابات در محل شورای شهر تهران ، با ادبیات جنگی وارد تعامل با دنیا شدید، و خبرنگار خارجی جلسه شما را به قهر ترک کرد، و فرمودید: « اروپا از برج عاج بیرون آید.» و حاصل این کلام این بود، اروپا که در پی مذاکره با ایران بود اینک برج عاج ساخته است و شما در پای برج به التماس نشسته اید که کسی پاسخ تان را بدهد. آیا شما برای ملت عظمت به ارمغان آورده اید یا ذلت؟!
آقای احمدی نژاد 10 دقیقه پس از نطق شما در سازمان ملل، تکلیف پرونده هسته ای روشن شد و نخست وزیر انگلیس و فرانسه اعلام کردند که:« سخنان آقای احمدی نژاد همه چیز را خراب کرد و ما به بن بست رسیده ایم و چاره ای جز شورای امنیت نیست» آیا بهتر نبود بجای 25 پاسدار همرا خود هیئت دیپلماتیک و هیئت هسته ای می بردید. تا به شما بیاموزند که رییس جمهور ملت بزرگ ایران هستید و در ملاقات با دبیر کل سازمان ملل راست قامت بایستید و دست برسینه نگذارید! تا به شما بیاموزند در ملاقات با وزرای امور خارجه کشورهای اروپایی وزیر خارجه را اعزام فرمایید و خودتان با سران کشورهای اروپایی ملاقات کنید . و اندازه های رییس جمهور ما را تا حد وزیر خارجه آنان پایین نیاورید. ملت بخاطر دارد که در گذشته وزیر خارجه ایران با سران کشورهای اروپایی ملاقات و مذاکره می کرد، و امروز با ادبیات تند جنگی شما نه تنها بالا نرفته ایم، بلکه رییس جمهور، با وزرای خارجه آنان ملاقات می کند. ایکاش در سفر به شما می آموختند که در ملاقات با دبیر کل سازمان ملل در برابر پرچم مقدس ایران اسلامی بایستید نه در برابر پرچم سازمان ملل،
آقای رییس جمهور؛ اگر موساد می خواست فردی را مامور کند تا جامعه جهانی و شورای امنیت را در برابر ایران آنهم در دفاع از اسرائیل متحد و یکپارچه سازد و قطعنامه ای علیه ایران به تصویب برساند، هرگز موفق نمی شد. امّا شما اینکار را برای اسرائیل کردید.
آقای رییس جمهور بنابر اعلام ریاست قوه قضائیه در صحن قوه مقننه مبنی بر فرار 600 میلیارد دلار سرمایه از کشور که معادل بودجه ارزی 40 سال کشور است، به برکت همین دولت و سخنرانی های حضرتعالی و فضای پر التهاب موجود کشور است. می دانید این فرار سرمایه به دنبال خود بی کاری، فقر و فحشاء می آورد. و زدودن آثار زیانبار آن از چهره جامعه گاهی بیش از یک نسل به درازا می کشد. و به همین جهت است که آیت اله هاشمی شاهرودی از آن به « فساد اکبر» تعبیر می کند.
آقای احمدی نژاد، حرکات نمایشی شما در دوران کوتاه شهرداری تهران، زمینه ساز انتخابات ریاست جمهوری شد. هر چند اگر آقای قالیباف مصونیت سیاسی داشته باشد و گزارش عملکرد شهرداری تهران را منتشر کند، دوران شهرداری شما از جهت کاربردی و انضباط مالی و اقتصادی بدترین دوران شهرداری بوده است. امّا او نیز چون خاتمی جرأت ارائه گزارش ندارد! لیکن حرکات نمایشی در جایگاه ریاست جمهوری، تبعات گسترده کشوری و بین المللی دارد، اینکه هیئت دولت را با هزینه گزاف و تعطیلی کار وزرا در وزارتخانه های مربوطه به بیرجند می برید، و با افتخار اعلام می دارید که:« ظرف سه ساعت جلسه هیئت دولت در بیرجند 100 طرح را به تصویب رسانده اید!!»  یا شما معنای طرح را نمی فهمید یا به زعم شما ملت نمی فهمد!؛ یعنی برای تصویب هر طرح یک دقیقه و اندی زمان، اگر می خواستید یکصد خیار را پوست بکنید و نوش جان کنید بیشتر طول می کشید، و یا اگر به رسم مجلس ختم می خواستید فاتحه طرح ها را بخوانید، زمان بیشتری نیاز بود، تا چه رسد به مداقه، دقت نظر، مطالعه، تصمیم گیری و اخذ رای از وزیران.
آقای احمدی نژاد؛ دقت بفرمایید ما به نقد آنچه شما کردید پرداخته ایم نه آنچه شما وعده داده اید وعمل نکرده اید. از انصاف خارج نشوم، شما طرح توزیع سهام دولتی بین مردم که آیت اله هاشمی در تبلیغات ریاست جمهوری مطرح فرمودند را با تغییر نام به« سهام عدالت» تصویب کرده اید . که تفاوت طرح با طرح آقای هاشمی دوچیز است: 1- نام گذاری که از واژه مقدس عدالت استفاده شده است و در صورت عملکرد بد، مردم را به شعارهای عدالت و عدل بدبین می سازد. 2- اینکه آن توزیع سهام در شکوفایی اقتصادی بود و این در سقوط شاخص بورس و ورشکستگی اقتصادی، و در این وانفسای اقتصادی، کسانی که بجای حقوق و بازخرید خویش سهام شرکتهای دولتی را دریافت داشته اند به خاک سیاه نشسته اند، نکند با واگذاری سهام آنهم بنام عدالت، فاتحه این واژه مقدس را در کشور بخوانیم، وطنز سالهای آتی «عدالت» باشد!
  آقای رییس جمهور، این ها بخشی از هزینه سنگین ملت بابت شما بود، و هنوز اضطراب و نگرانی مردم از ارجاع پرونده هسته ای به شورای امنیت و تحریم ها و غیره و ذالک مانده است. هر چند شما خود را برای تحریم، شکست و حتی عملیات استشهادی بعد از شکست مهیا کرده اید!! اما این ملت سرافراز می توانست برنده بازی دیپلماسی باشد. و با منزوی کردن آمریکا استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای را- که حق مسلم اوست -  بدون جنگ داشته باشد.
در خاتمه به عنوان اتمام حجت دینی و ملی، و به رسم خیرخواهی برای شما و ملت به عرض می رسانم اگر می خواهید ملت هزینه های سنگین شما را تا سالها به دوش نکشد، بهترین هدیه ای که به ملت ارزانی می دارید استعفاست، هرچند در شما گذشت از مقام و شهامت فداکاری برای ملت را سراغ ندارم و یقین دارم تا سقوط انقلاب خواهید ایستاد و مسیری که شما می پیمایید، سراشیبی تندی است که به سقوط انقلاب و دستاوردهای بزرگ امام راحل و شهدای عزیز می انجامد. اینجانب براین باورم که دست بوسی و پا بوسی شما نیز دوام نخواهد داشت، روزی در مقابل رهبری نیز می ایستید، و یا از پشت خنجر خواهید زد! ، ومسیر چند ماهه شما خواسته و یا ناخواسته، آگاهانه یا ناآگاهانه خنجری است بر پشت انقلاب اسلامی ایران عزیز.
  و بر نمایندگان ملت است، برای حفظ انقلاب اسلامی و منافع ملی پیش از آنکه ملت بهای سنگین خطاهای آقای احمدی نژاد را بپردازد، با رای به عدم کفایت سیاسی ایشان، کشور را از ورطه سقوط نجات دهند. به تعبیر آن طنز پرداز ورزشی:« مارادونا را رها کنید، غضنفر خودمان را بگیرید که به خودمان گل نزند.» آقایان نمایندگان مجلس، بوش را رها کنید، احمدی نژاد را مراقبت کنید که به خودمان گل نزند!!
تا آن موقع از جناب رییس جمهور می خواهیم، آرامش، وقار و متانت خود را حفظ فرماید و با سعه صدر نقدهای بجا و نابجا را تحمل نماید. تا خروش ایشان حمل بر ناپختگی و خامی نگردد.
« سبکسا ران به شور آیند از هر حرف بی مغزی               به فریاد آورد اندک نسیمی نیستانی را»
و با تهدیدات دهان منتقدین و مخالفین خود را نبندد، و بگذارد اینگونه با او سخن بگویند. هر چند اطمینان ندارم که با این نامه حکم ارتداد مرا صادر نفرمایند و یا به گونه ای برخورد نشود که چون چهارماه گذشته قلم را غلاف کرده و زبان درکام گیرم و دیگر سخن نگویم
و من الله التوفیق و علیه التکلان
جمعه 27 آبان 1384
دکتر مهدی خزعلی
" برگی از سایت هک شده من، دوماه پس از آغازدوره اول ریاست جمهوری احمدی نژاد"

 
 
امير حسين مرادي 
 
نمي‌دانم اين نامه شما در چه تاريخي نوشته شده است ولي از فحواي كلام شما بر مي‌آيد كه در همان اوان رياست جمهوري آقاي احمدي‌نژاد اينگونه سخن گفته‌ايد. هميشه تاريخ اينگونه بوده است كه كساني كه از خاندان روحانيت بوده‌آند بدترين ضربه‌ها را وارد ساخته‌اند. جناب آقاي مهدي خزعلي كسي منكر ديانت شما نيست ولي اگر كمي اين به اصطلاح دينداري شما همراه با صبر و تحمل بود چه بسيار كه نتايج را در بر ميداشت. ساليان سال از عمر انقلاب اسلامي گذشته بود و كسي جرأت آوردن نام امام عصر را بر زبان نداشت. ميدانيد براي چه؟ براي آنكه اگر با نام آن آسماني دهان خود را خوشبو ميساخت با اتهام انجمني روبرو ميشد و از ترس آنكه خداي نكرده اركان نظام اسلامي از هم نپاشد نامي از آن ذخيره الهي بر دهان بزرگان اين مملكت فقط در دعا برده ميشد. و آن هم براي خالي نبودن عريضه. جناب آقاي خزعلي، شمايي كه از خاندان روحانيت هستيد چه مقدار در معرفي آن امام قدم برداشتيد؟ پدر شما چه مقدار در بيان معارف آن حضرت قدم برداشته است؟ و خلاصه حوزه‌هاي علميه كه شما از دسترنج آنجا ارتزاق كرديد و بالا آمديد چه مقدار به اين امر مقدس روي خوش نشان داديد؟ و در حالي كه گوشت و پوست و استخوان شما از نان امام زمان روئيده است چه مقدار در بيان حقايق آن آسماني عمل نموده‌ايد؟
اعمال و رفتاري كه از روحانيت در اين مدت سي سال در چشم مردم ديده شد،‌ به جز دورويي و نفاق و مال اندوزي و قدرت طلبي و زن بارگي چيزي ديگر نبود و نيست. آري حضرت آقا!! همين آقاي خرابكار به زعم نظر شما الآن نام مقدس امام عصر را بعد از رهبر مكرم انقلاب در سخنراني خود در سازمان ملل به جهانيان شناسانده است و همه جهانيان را با اين واژه و اين مفهوم الهي آشنا ساخته است كه شما و ديگران هرگز جرأت بيان اين موضوع را نداشته‌ايد .
اصلا براي چه انقلاب كرديم؟ آيا انقلاب كرديم كه هر چه ديگران گفتند را انجام دهيم و يا آنكه مفاهيم الهي را به گوش همه برسانيم؟ انقلاب كرديم كه اسلام را نه يك كلمه كم و نه يك كلمه زياد داشته باشيم!!! بيست و اندي سال حكومت در اختيار تحصيل كرده‌هاي حوزه و پاي درس نشسته‌ها بود چه شد؟‌ فقر و فساد و فحشا و دزدي و مال مردم خوري و ربا
اينها آن چيزي بود كه در اسلام آمده بود؟ كجا بوديد آن زمان؟ آيا سر در جيب مراقبت داشتبد و در بحر مكاشفت مستغرق شده بوديد يا سر در آستان چاپلوسي ديگران سپرده بوديد؟
حضرت آقا،‌ بهتر است به خود نگاه كنيد كه كدام رفتار شما به مسلماني شبيه بوده است و شبيه است. در باب امر به معروف و نهي از منكر درست است كه گوينده اگر خود عامل هم نباشد باز بايد انجام وظيفه داشته باشد! ولي كدام منكري انجام گرفته و كدام معروفي زير پا گذاشته شده است؟
كدام معروف بزرگتر و عظيم تر از نام مقدس و معرفي امام عصر ميباشد كه اكنون در سر هر كوچه و برزن و بر زبان هر سياستمداري كه ميخواهد خود را معرفي نمايد جاري شده است؟
كدام منكري از فراموشي امام عصر بزرگتر بود كه در اين بيست و اندي سال گريبان جامعه امام زماني ايران را گرفته بود؟
حضرت آقا نگاهي به خود بيندازيد و ببينيد كه سياستهاي غلط گذشته چه بوده و اين سياستهايي كه احمدي نژاد در عرصه جهاني از خود بروز داده چه مقدار تاثير بر جاي گذاشته.
چشم بسته خود را باز كنيد تا درست ببينيد. اگر كسي خود را به خواب زده باشد هر كسي كه او را صدا كند هرگز بيدار نخواهد شد و اگر خواب باشد با اولين صدا بيدار ميشود و گويا شما از آن افرادي هستيد كه خود را به خواب زده ايد.
البته اينرا بايد متذكر شوم كه الناس نيام و اذا ماتوا انتبهوا
ولي اين خواب از چشم شما نيز خارج خواهد شد.
من منكر مشكلات در داخل مملكت نيستم. ولي چه كساني در اين مدت بيست و اندي سال بر اين مملكت حاكم بوده اند؟ چرا به گونه‌اي عمل كرده‌اند كه مردم از آنان روي برگرداندند. اگر نميدانيد بدانيد كه مردم با ديدن پدر شما و ديگراني كه دستي در قدرت داشتند ميگويند اينقدر خورده‌اند كه حساب ندارد حالا از قناعت و فلان و بيسار صحبت ميكنند؟
احمدي‌نژاد هر چه باشد صادق است نه مثل كساني كه خود را ولي نعمت مردم ميدانند و با پوشيدن لباس خود را به جاي خداي عالم نيز محسوب ميكنند.
شايد اين حرفهاي شما تمامي در اين مدت پاسخ داده شده باشد ولي الآن بعد از سه سال و نيم كه از عمر اين دولت ميگذرد همه ديده‌اند كه اين مرد فقط قصد خدمتگزاري داشته است و خود را حقيقتا خادم ملت ميداند برعكس شما و كساني كه در كسوت روحانيت بودند.
نه كسي را تهديد كرده و نه خط قرمزي براي كسي بوده است. برعكس لباسي كه پدر شما و ديگر روحانيون كه بر تن كرده اند حول وجود آنان خط قرمزي كشيده است كه اگر كسي كمترين سوالي داشته باشد با تمام قدرت با او برخورد شده و به خروج از دين و ارتداد و همه گونه اتهام روبرو ميشود.
حضرت آقا شما كجا و اين حرفها كجا
شما كه آقازاده ايد و هميشه از اين وادي بهره‌مند بوده‌ايد. و گويا الآن كمي از آن بهره‌ها كاسته شده است كه اينگونه سخن گفته‌ايد؟
اينها تهمت نيست به شما بلكه سوالي است كه از شما ميكنم و شما در بيان حقايق اگر حقيقتا انسانيد حقايق را بيان كنيد
هزينه قبول تعليق در قسمت هسته‌اي آن شد كه الآن داريم ميپردازيم اگر نبود ترس و بزدلي در ميان آناني كه با تحليل غلط خود حرف رهبري را نپذيرفتند الآن ما از گردنه ها عبور كرده بوديم ولي از آنجايي كه آخوند فقط با ترس عجين شده نميتوان چيز ديگري را مد نظر قرار داد
امام راحل فرمودند كه ملا شدن چه آسان آدم شدن چه مشكل و اين به عينه براي من و همه مردمي كه نظاره گر بوده‌اند آشكار شده است.
انقلاب كرديم كه حرف خودمان را بزنيم و دين خدا را معرفي كنيم
انقلاب نكرديم كه مجيز گوي هر كسي باشيم
انقلاب نكرديم كه به اسم اسلام ترس و بزدلي و زبوني را براي ملت خويش به ارمغان بياوريم
ترس در وجود مومن جايي ندارد و مومن كسي است كه در بيان اعتقادات خويش در عين صلابت عمل ميكند و اين فرد در مركز كفر جهاني بيان كرد آن چه را بايد بيان ميكرد و روحانيت در نهايت ترس از بيان اين حقيقت شانه خالي كرد و خالي ميكند و گويا هنوز بيدار نشده است.
البته تربيت نا اهل را چون گردكان بر گنبد است و بعيد ميدانم كه آه من در وجود سرد شما موثر واقع شود زيرا خودخواهي و خودپسندي و خودبرتربيني آنچنان در وجودتان قرار گرفته كه از ديدن نيز محروم شده‌ايد.
مواظب باشيد كه همچون پسر نوح نباشيد كه پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد
بيدار شو تا وقت هست كه ترس از دير شدن دارم برايت ناز دانه پسر

پاسخ: باسلام، بحمدالله پدر اینجانب یک ریال از وجوهات امام زمان مصرف نکرده و ما را با نان پر زحمت و مشقت معلمی و تبلیغ بزرگ کرده است، جالب است بدانید حتی لقمه ی دولتی نیز نه خود خورده است نه به فرزندان داده است، در طول 20 سال عضویت شورای نگهبان حتی یک چای هم در شورا نخورده است، این کار دشواری است که در جلسات طولانی قانون گزاری مرتب برای تجدید قوا چای بیاورند و شما امساک کنید!
دوست عزیز، اعتقاد شما به احمدی نژاد محترم اما دلیل ندارد مخالفان را ناسزا گویید، من معتقدم احمدی نژاد بزرگترین ضربه را به دین،انقلاب و باورهای مردم وارد کرده است، آنچه می نویسم ان شائ الله برای رضای خدا و ولی الله اعظم روحی له الفداه است.
شنبه 11 آبان 1387, 16:53
MANDI
 
احتمالا متن جوابيه فوق يا توسط آقاي احمدي نژاد و يا يكي از شاگردان آقاي مصباح تهيه شده است و گرنه هيچ ايراني از عملكرد
آقاي احمدي نژاد دفاع نمي كند .
به اعتقاد من و اكثريت قريب به اتفاق همه همكاران ،دوستان،اقوام،نزديكان،همسايه ها و آنها كه با هم مراوده داريم و حتي مسافرين اتوبوس،تاكسي،مترو،رهگذر و ..... آقاي احمدي نژاد نه تنها بزرگترين ضربه را به اين كشور و انقلاب و اسلام و باور هاي مردم زده است بلكه كاري كه آمريكا و اسرائيل با بودجه هاي هنگفت و سازمانهاي عريض و طويل خود مي خواستند در طول ساليان دراز با اين انقلاب بكنند با همت دولت نهم ظرف تنها چند ماه اول دولت محقق شد .
يكشنبه 12 آبان 1387, 13:25
امير حسين مرادي
 
 
راست گفتيد كه من از شاگردان آقاي مصباح يزدي هستم من در پاسخ شما آقاي دكتر بيان ميكنم كه توهين موقعي است كه عملي سرنزده باشد. آيا شما در موقع انتخابات مجلس كه از مشهد كانديدا شده بوديد يادتان هست كه چه مقدار هزينه كرديد؟ آيا آن پولها را از كد يمين و عرق جبين خودتان يا پدرتان بدست آورده بوديد؟ بايد متذكر شوم كه در مورد اينكه بيان كرده ايد كه من پول وجوهات نخورده‌ام، كاملا آشكار است كه اين كلام شما دروغ است زيرا وقتي ايشان در آغاز تحصيل بوده‌اند نيز نخورده‌اند؟ اما بحث در مورد پدر شما نيست كه از فضل پدر تو را چه حاصل. بحث بر سر آن است كه چرا اينگونه ايد؟
اين دوستمان هم كلام شما را گفته كه احمدي نژاد ضربه اي را كه به اسلام و انقلاب و همه چيز زد بيش از آني است كه فكر ميشد كرد. بياد به شما ياد آوري كنم كه اين حرف شما و اين دوست عزيز برخلاف فرمايش مقام معظم رهبري است. كسي منكر اشتباه ايشان نيست ولي اينگونه كه شما بيان داشته ايد اصلا نيست. و اگر اين كلام شما درست باشد پس بايد به مقام معظم رهبري خورده گرفت كه چرا گفتمان احمدي نژاد را تاييد كرده اند؟
وقتي صحبت از عدالت ميشود معلوم نيست كه چرا اينگونه آشفتگي بوجود ميآيد. ياد ايامي مي افتم كه مولاي متقيان اميرمؤمنان بر اريكه خلافت قرار گرفت همان كساني كه او را تشويق كرده بودند تاب تحمل عدالت او را نياوردند طلحه و زبير را ميگويم.
احمدي نژاد و هزاران مثل او نيز هيچ قابل قياس نيستند ولي بايد توجه داشت كه ما هميشه در معرض امتحان هستيم حضرت آقا
وقتي ميگويند در زمان امام عصر عده اي كه خود را مطيع او معرفي كرده بودند در مقابل او مي ايستند و آنگاه خشم خداوندي شامل حال آنان ميشود به خود ميگفتيم كه مگر ميشود؟ حال فقط صداي عدالت و تنها صداي كلمه عدالت است كه به گوش رسيده و اينگونه آشفتگي در دينداران ديروز و مدعيان امروز افتاده.
چه شده كه اينگونه بر آشفتيد حضرت آقا نكند خداي ناكرده طلحه و زبيرهايي باشيم در محضر امام عصر
يادمان باشد قبول ولايت فقيه آزموني است براي پذيرش ولايت كليه الهيه حضرت بقيه الله الاعظم
يادمان باشد فرياد و صداي عدالت كه از گلوي احمدي نژاد در آمده فقط و فقط صداست نه عمل
يادمان باشد هميشه در معرض آزمون هستيم به خود راست بگوييم حداقل
ايا ما طلحه و زبير نخواهيم شد در هنگامه ظهور امام عصر همو كه شما براي رضايت او گفته ايد قلم زده ايد؟
حضرت آقا به كلام خود مراجعه كنيد و كلاه خود را قاضي كنيد آيا رضاي خدا و امام زمان را در نظر داشته ايد، كه در آغاز راه اينگونه كلام گفته ايد؟
حضرت آقا براي رضاي خدا به جاي اين كلمات دست چند نفر از فقراي اين امت را بدون اينكه به شما بگويند گرفته ايد؟
حضرت آقا اگر نبود فضل پدر شما آيا شما جايي داشتيد؟ آيا اين رضاي خداست در عمل شما
حضرت آقا مگر شما روحاني نبوديد چه شد كه تغيير لباس داديد؟
راستي نكند براي رضاي خدا اينگونه عمل كرده ايد؟
به خود دروغ نگوييم و با دروغ نخواهيم مردم را به انحراف بكشيم
من نه شاگرد آقاي مصباح هستم و نه احمدي نژاد. فردي از اين ملتم كه ديدم خاتمي و هاشمي چه كردند و با پوست و گوشت خود درك نمودم آنچه را آنان گفته بودند. و ديدم كساني كه دم از امام زمان ميزدند هنگامي كه پولشان قطع شد چگونه عمل كردند.
راست گفته اين دوست عزيزمان كه همه با احمدي نژاد مخالفند. مگر ميشود ايشان از دل همه آگا باشد. ايشان هم مخالف دارد هم موافق و خود من به گوش خود از همين مردم عوامي كه شما آنان را همانند گله ميدانيد شنيدم كه ميگفت بگردم احمدي نژاد رو كه يا رومي روم يا زنگي زنگ. آدم كه نميتونه با لاس زدن كار كنه. بگردم اين مرد رو كه اينهمه كار ميكنه
نكند او هم شاگرد آقاي مصباح بوده يا از خزانه احمدي نژاد بهره مند شده بوده يا نميدانم چه بگويم
به هر حال به خودتان دروغ نگوييد و سرخودتان كلاه نگذاريد. شما بهتر ميدانيد كه در يك جاي تنگ خواهيم خوابيد و نكير و منكر به سراغمان خواهند آمد به گونه اي نباشد كه باعث خجالت باشيم
به فرموده امام صادق زينت ما باشيد نه باعث ننگ و عار ما
كدام يك از ما اينگونه بوده ايم من كه معروف نيستم به يك نحو و شمايي كه معروفي به نحو بزرگتر
ننگ نباشيم بلكه زينت باشيم
باز تكرار ميكنم پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد

پاسخ :
1 - من هرگز برای یک لحظه هم روحانی نبوده ام ! عرض کردم من جسمانی ام
2 - هرگز از مشهد کاندیدا نشده ام که بخواهد خرج کنم.
3 - اینجانب از قم کاندیدا شدم که رد صلاحیت شدم و به تبلیغ نرسید.
سه شنبه 14 آبان 1387, 15:49
 
 
امير حسين مرادي
 
راست ميگوييد شما روحاني نيستيد زيرا شما آخوند بوده ايد. اما چون حاشا ميكنيد اگر امكان داشت عكس خودتان را در انتخابات مجلس هفتم برايتان ميفرستادم. شايد به يادتان بيايد
دروغ ميگوييد در مشهد كانديدا شده بوديد. شايد در انتخابات جديد دوره هشتم مجلس از قم شديد.

پاسخ :
عزیزم؛ مرا با اخوی اشتباه گرفته ای ! اگر نیاز دارید من براتان عکس انتخاباتی اخوی را ارسال کنم ! نام او محسن است و نام من مهدی، او اخوی بزرگ من است و در بنیاد بین المللی غدیر در خدمت پدر است، کاندیدای مجلس ششم از مشهد بود، در پاکی و صفای او هر چه بگویم کم گفته ام، او خود را وقف غدیر نموده است و اساساً ازبازی سیاست بیزار است
چهارشنبه 15 آبان 1387, 09:36
 
امير حسين مرادي
 
راست ميگوييد من شما را با او اشتباه گرفته ام و از اين بابت از شما عذر ميخواهم ولي آيا مطالب ديگري كه عنوان كرده ام نيز اشتباه است؟‌ يا اشتباه از سوي شما بوده؟ راستي مطلبي كه در مقاله نقد براي شما گذارده ام را ديده ايد يا حذف كرديد؟ خيلي دوست داشتم جواب آن را نيز ميداديد و اگر من اشتباه گفته بودم آن را اصلاح ميكردم وخوبي اين هم كلامي همين است كه اشتباه من مشخص ميشود و شهامت هر كدام در پذيرش خطا آشكار ميگردد.

پاسخ :

1- اگر ذیل این مقاله بوده است منتشر شده است ، چون شما موافق دولت می نویسید و
ما نگران انتشار آن نیستیم. بسیاری از پیام های منتقدین را برای حفظ صحت و
عافیت خود سانسور می فرماییم،(البته با اجازه بزرگتر ها!)
2- در مباحثات آزاد اندیشان مهم همفکری نیست ،مهم احترام به افکار مخالف است ، که
بحمدالله بین ما حاصل شد.
3- دوست دارم از هم بحث عزیزم اطلاعات بیشتری داشته باشم(مثل سن، تحصیلات و هر چه که
او صلاح بداند،/ راستی در باره من در بخش زندگینامه می توانید هر چه اطلاعات
بخواهید ببینید/ موفق باشید /دوست شما در دنیای مجازی /مهدی

دلا تا کی در این دار مجازی تو چون طفلان نمایی خاکبازی
چهارشنبه 15 آبان 1387, 17:05
dal lad
 
 
shoma kheili jooorat darid mr khazali bravoooooooooooooooo vali ye kami ham toond va bi ensafi mikonid ba an maghame shamekh ke az pedare boozorgvaretan sragh darim va marhoom hoosein agha in kheili baiid ast en sha alah ke khodavand hame ma ra be noore hedayate khod rahnamoon konam dallas texas usa . regu

پاسخ :
اگر آنچه من می دانم شما می دانستید تند تر می نوشتید، عاقبتی بد تر از کردان در انتظار احمدی نژاد است
جمعه 17 آبان 1387, 01:13
 
امير حسين مرادي
 
من فقط اين را ميدانم كه آنچه كه ما در پيشگاه خداي عالم مرتكب ميشويم و خداي عالم از اعمال و رفتار و ما ميداند اگر فقط كمي پرده حجاب رحمت واسعه خود را به كنار بگذارد نزديكترين افراد به ما نيز تف هم توي صورتمان نخواهند انداخت. و واقعا متاسفم كه شمايي كه در يك خانواده روحاني و از كودكي با نام خدا و اهل بيت و با رفتار آنها در كلام پدرتان و در پاي صحبت بزرگان آشنا شده‌ايد اينگونه سخن ميگوييد. حال كه بنا بر دانستن است اين را به شما ميگويم و دوست ندارم كه كسي متوجه اين موضوع شود و آن اين است كه من از خيلي از اعمال شما در خلوتي كه مخصوص براي خودتان درست كرده ايد باخبرم ولي اين دليلي بر اين نيست كه شما فردي نااهل باشيد. زيرا شما دوستدار اهل بيت هستيد و رفتار شما اشتباه است.
اگر ايمان به خدا داريد و به اهل پيامبر و ايمانتان را به دنياي ديگران نفروخته ايد بدانيد كه كاملا در اشتباه هستيد و من نه با شما دشمنم و نه خواستار بي آبرويي شما ولي اين روشي كه شما در پيش گرفته ايد مطمئن باشيد خداي عالم با شما جور ديگر رفتار خواهد كرد همانطور كه با اين فرد در حال رفتار هستيد و در آن هنگام توقع نداشته باشيد كه چرا حفظ آبروي شما نشده است. شما عملي را مرتكب شده‌ايد و خداي عالم آن را پوشانده ولي اين فرد كاري را مرتكب نشده كه شما اينگونه بر آبروي او ميتازيد و همه چيز را زير پا گذارده‌ايد و من كاملا ايمان دارم كه خداي عالم هم در اين دنيا و هم در آن سرا پاسخ به ما خواهد داد. من با احمدي نژاد نسبتي ندارم و از حكومتيان نيستم و اگر مطلبي به شما گفته‌ام از باب فذكر ان الذكرا تنفع المومنين بوده است نه چيز ديگر. ولي گويا شما بر طبل خويش ميكوبيد و اميدوارم كه خداي عالم آبروي همه ما را در پناه خودش حفظ كند.
از تهمت و اينگونه سخن گفتن دوري كنيد جناب آقاي دكتر. رفتار غلطتان را با سخناني اينگونه كه اگر من آن چيزي را كه ميدانستم شما ميدانستيد فلان و بيسار نخواهيد توجيه كنيد. اگر اين حرف شما درست باشد پدرشما نيز در اين رفتار شريك بوده و هست و شما نيز در اين رفتار شريكيد كه ميدانيد و نميگوييد. ولي اگر ميگوييد بايد با دليل و مدرك باشد. كه بعيد ميدانم به غير از تهمت و افترا و غيبت كاري ديگر از شما بر بيايد. شما روش زنان كوچه نشين را در پيش گرفته ايد كه با ديدن هر كسي از همه چيز او سخن ميگويند و انگار نه انگار از خودشان.
اگر سراي ديگري باشد و خدايي هم در عالم حاكم بوده و امام عصر نيز خليفه او باشد و اگر فقط كمي احتمال بدهيد كه اين گفته هاي شما اشتباه بوده باشد و درغ گفته ايد و تهمت زده ايد آن موقع چه جوابي خواهيد داشت؟ و من ايمان دارم كه شما بسيار اشتباه ميكنيد ولي خدا كند كه هيچگاه براي شما و براي هيچ محب اهل بيتي دير نشده باشد و خدا آبروي شما در كنف عنايات خودش حفظ كند كه اگر خشم خدا جايگزين رحمت واسعه اش شود تحمل آن براي هيچ بنده اي ممكن نيست.
و از سويي ائمه اطهار بسيار سفارش كرده‌اند به اين موضوع كه كسي كه بغير از خدا پشتيبان و دفاع كننده اي ندارد بترسيد از خشم و غضب الهي در مورد ظلم به او. و من ديگر در دفاع از اين محب اهل بيت يعني آقاي احمدي‌نژاد با شما سخني نميگويم و دفاع از او را به خداي خويش كه بهترين مدافع است و قادرترين و عالم‌ترين و قهارترين و جبارترين ومتكبرترين است واگذار ميكنم و از پيشگاه عظمت الهي او طلب عفو و مغفرت مينمايم كه اگر سخني گفتم كه باعث ناخشنودي او شده باشد و او را شاهد ميگيرم كه فقط قصدم در بيان مطلب دفاع از برادر ديني خود بوده كه به او ظلم شده است. و ديگر به شما هيچ نخواهم گفت كه خداي او بهترين است.
و من شرط انصاف و دوستي با دوستان اهل بيت را با شما به عنوان دوست اهل بيت بجا آوردم ولي شما از گفته خويش كوتاه نميآييد و بر طبل رسوايي خويش ميكوبيد و در اين هنگام نزديك شدن به شمايي كه خود را ميخواهيد به رسوايي بكشانيد جايز نيست و اميدوارم كه به خود آييد و از كرده خويش تا قبل از آني كه دست انتقام خداوند به كار افتد به درگاه احديت او طلب مغرفت نماييد. اين كه ميگويم از باب تهديد و ارعاب شما نيست بلكه عين اعتقاد قلبي خود را با شما در ميان ميگذارم كه شايد فراموشي به شما دست داده باشد و شيطان بر نفس شما چيره باشد. كه خود از شر شيطان به خداي خويش پناه ميبرم و خود را به او ميسپارم كه او بهترين امانتداران است.
برنفس خويش لجام بزنيد و اينگونه بي محابا سخن نگوييد كه سخن گفتن اين چنين در هر صورت با خشم خدا مواجه خواهيد شد و اين غير قابل انكار و غير قابل ترديد است.
باز براي آخرين بار به شما ميگويم كه روش شما اشتباه است و غلط عمل ميكنيد و براي اين عمل غلط خود هيچ توجيهي نداريد كه بكنيد فقط واي به احوال كسي كه در موقعي پشيمان شود كه پشيماني سودي نداشته باشد

پاسخ :

مطهری را هم در ماجرای کردان تهدید کردند که پرونده ات را بیرون می آوریم !!
1 - آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است
2 - رسم آقایان است وقتی جواب ندارند ، به طرف مقابل وصله بچسبانند، مثل پالیزدار،
ولی مردم هنوز سئوالات پالیزدار را در ذهن دارند و وصله به او را باور ندارند،
مطلب شما را به عنوان تهدیدی از سوی احمدی نژادمی دانم، من هیچ خلوتی ندارم که مرا
به آن تهدید کنید، بار قبل مرا با یک روحانی اشتباه گرفتید و عذر خواهی کردید،
اینبار با چه کسی اشتباه گرفته اید؟
3 - فرض محال که من خلوتی دارشته باشم، آیا جواب نقد من به احمدی نژاد داده
می شود، بهتر است بجای حاشیه رفتن صراحتاً به پاسخ نقدها پرداخت!!!
شنبه 18 آبان 1387, 07:18

Hamid
 
كشوري كه رهبر دارد رييس جمهور و مجلس لازم نداره!!

پاسخ :

یه دفعه قوه قضائیه را هم می فرمودید ! تعارف نکنید !
دوشنبه 20 آبان 1387, 02:18

Hamid
 
دكتر جان حق با شماست قوه غذاييه هم اضافي است ميگيد نه؟ پرونده كوي دانشگاه چي شد؟ به ريشتراش دزد ختم شد٠ پرونده قتلهاي زنجيره اي به زنداني شدن وكلاي پرونده منتهي شد٠ زهرا كاظمي سرشو به جسم سخت كوبونده بود زهرا يعقوبي هم معرف حضورتون هست٠ حكم حكمومتي هم در مورد مجلس يادتون نرفته٠ به دلايل بالا چون مشتي از خروار و هزار دليل ديگر بازم ميگم ملتي كه رهبر داره صغير تر از اونه كه احتياجي به رييس جمهور مجلس ويا به قول شما قوه قضاييه داشته باشه
چهارشنبه 22 آبان 1387, 20:01
هادی
 
مرسی از مطلبتون
جمعه 01 آذر 1387, 15:58

افزودن نظر


Joomlart