جمعه, 31 فروردين 1397

شادی طالبانیسم از قرآن سوزی !

نامه الکترونیک چاپ PDF
  نمی دانم سریال " ملکوت" را در شبهای ماه مبارک رمضان دیده اید؟ حاج فتاح در کما بود و داماد نابکار که برای ارث پدر زن نقشه ها کشیده بود، سر مست از مرگ پدر زن، گاهی حواسش پرت می شد، یادش می رفت که قیافه غمناک بگیرد و عزادار باشد، گاهی از دهانش در می رفت و آنچه در دل داشت بروز می داد، آنجا که گفت:" کار حاج آقا تمام شد ان شاء الله؟"
  حکایت طالبان وتفکربرخی حاکمان ایران نیز چنین است، گاهی حواسشان پرت می شود و فراموش می کنند که در عزای اهانت به قرآن هستند، و آنچه در دل دارند بروز می دهند، این روزها من شادی را در ته دل بسیاری از
مسئولین که راجع به قرآن سوزی سخن می گفتند حس کردم، خوب بعضی هم ابراز خرسندی کردند که بله چنین و چنان! و تحلیلی ارائه دادند! که بماند!
  مدتی است یک کشیشِ گمنامِ جاهلِ دیوانه‌ی آمریکایی در شهری دور افتاده اعلام کرده است که چنین قصدی دارد، او جویای نام است و اولین کسی که او را محکوم کرد رییس جمهور آمریکا و قطعاً همه مسیحیان مومن جهان خواهند بود، این حرکتی احمقانه و مخالف فرهنگ و تمدن انسانی است و همه جهانیان صرفنظر از دین و آیین آنرا محکوم می کنند. اما طالبان در افغان و ایران جنجالی براه انداختند، وقتی او اعلام انصراف کرد، انگار فرصتی را از دست داده اند، افسرده و ناراحت سکوت کردند و باز اعلام کردند که کشیش آمریکایی می خواهد چنین کند، من هنوز مطمئن نیستم که قرآن سوزی واقع شده است یا خیر، به اخبار رسانه دولتی ایران هم اعتماد ندارم، اما معتقدم بی آبرویی و جنجال طالبان و حاکمان ایران برای قرآن بدتر است! فرض که این عمل غیر انسانی انجام شده باشد، برای من عجیب است که بیشترین جنجال را طالبان و تفکر طالبانیسم در ایران و افغان براه انداختند، همان کسانی که بهانه قرآن سوزی این دیوانه ابله هستند، همان کسانی که تصویری خشن و زشت از اسلام به جهانیان ارائه نمودند، کسانی که باعث بدبینی جهانیان به اسلام و احکام مترقی آن شدند، کسانی که با دین فروشی و استفاده ابزاری از دین ، موجب دین گریزی و دین ستیزی مردم شده اند، کسانی که از دین چماقی مرصع ساخته اند و بر فرق مخالفین کوبیده اند!
  در طول تاریخ بسیاری از حاکمان ظلم و کفر- نه یک کشیش دیوانه در یک شهر دور افتاده - بوده اند که قرآن را سوزانده و مسلمین را کشته اند و درخت تنومند اسلام با اشک و خون مظلومین آبیاری شده و پایدار مانده است و خواهد ماند.
  مگر نه این که پاپ در 1218 دستور داد کلیسای سدلیک را با جمجمه و استخوان مسلمین بسازند! اما اسلام ماند و مرزهای اروپا را در نوردید و پاپ ها که روزی امپراطوری روم را داشتند، در دیوارهای واتیکان محصور شدند! 
  اسلام از قرآن سوزی آن کشیش ابله ضربه نخواهد خورد، بلکه شعله های قرآن او را در کام آتشی فرو خواهد برد که گریزی ندارد! اگر همه کشیشان در همه مراسم عبادی قرآن را بسوزانند، تازه خود را رسوا کرده اند و بر حقانیت قرآن و بطلان اندیشه خویش گواهی داده اند!
  اسلام از قرآن سوزی کفار لطمه نمی بیند، اسلام و قرآن از کسانی که قرآن را بر سر نیزه کرده اند لطمه خورده است و می خورد. کسانی که قوانین اسلام و قرآن را زیر پای گذارده و بنام دین بر گرده مردم سوارند، کسانی که برای حکومت ظالمانه خود همه چیز را حلال می کنند، اینها امروز از قرآن سوزی خرسندند و قند توی دلشان آب می کنند!، این آقایان بهانه ای برای سرکوب و انحراف افکار عمومی یافته اند! امروز آنچنان خبر قرآن سوزی را در راس اخبار نقل می کنند، بسان کسی که خبر مرگ پدر را با بشکن  و کمی حرکات موزون به اطلاع دیگران برساند، نمی دانم چه ارثی از پدر می رسد که جوانک در پوست خود نمی گنجد، پدر مرده است و او خود را غرق در امیال و آرزوهای خویش می بیند، در صف صاحبان عزا در مسجد است اما دل در سواحل هاوایی و دست در دست دلبری سیر می کند، باور بفرمایید من در لحن مسئولین، دیدم که دلشان از قرآن سوزی غنج می زند! اصلاً رنگ و رویشان باز شده است! صدایشان جور دیگری است! تهدید هم می کنند!
  هوشیار باشید، ابلهی به دستور صهیونیست ها تهدید به قرآن سوزی کرده است و این حرکت قطعاً هماهنگ است و هدف آن کوبیدن جنبش آزادیخواه می باشد و سلطه بیشتر طالبان و اندیشه طالبان! مراقب باشید در دام دین فروشان نیافتید!
" این هم تصاویری از کلیسای شهر سدلیک که به دستور پاپ وقت با جمجمه و استخوان های مسلمین تزیین شده است، استخوان بازو و کتف و ران و درشت نی و نازک نی  را در تزیینات و لوستر ها مشاهده فرمایید. در ساخت این کلیسا از استخوان های 40000 مسلمان استفاده شده است "
توضیح:" این که آن کشیش هرگز قرآن را نسوزاند و منصرف شد، تصاویر قرآن سوزی مجعول متعلق به کارگری است که همان روز هم از کارخانه به دلیل اسائه ادب به قرآن اخراج شده است و مجهول المکان است!!!"  
والسلام علی من اتبع الهدی
89/6/26  دکتر مهدی خزعلی
 

افزودن نظر


Joomlart