پنجشنبه, 27 مهر 1396

جناب عبداللطیف خان عبادی الحشوشی ، وکیل مدافع وزارت اطلاعات!:حسین شریعتمداری و روح الله حسینیان یار غار سعید امامی بودند!

نامه الکترونیک چاپ PDF
   " حسین شریعتمداری و روح الله حسینیان یار غار سعید امامی بودند! "
دوستان؛ بر من خرده نگیرید که امثال عبداللطیف خان ارزش پاسخ ندارند! از دو حال خارج نیست؛ یا آقای عبداللطیف خان، فریب‌خورده است و با این اتهام‌زنی‌ها می‌خواهد خودش را مطرح کند که حرجی بر او نیست و نباید بر او سخت گرفت و یا عامل نفوذی است و من در پس این مهره‌‌ها همان دست‌های شومی را می‌بینم که در طول این سی سال با آبروی رجال سیاسی ، فرهنگی و دینی کشور بازی کرده‌اند.
این افراد، یک روز «عالی‌جناب سرخ‌پوش» را نوشتند و روز دیگر «عالی‌جناب خاکستری» را، اما اهل فن می‌دانند که همه این قلم‌ها خواسته یا ناخواسته در خدمت اهداف شوم دیکتاتور‌ها بود!
این‌جانب به‌یقین رسیده‌ام که باند مخوفی که در این 30 سال اخیر بزرگ‌ترین شخصیت‌های علمی، فرهنگی، سیاسی و حتی دینی کشور را لجن‌مال کرده، امروز هم بیکار ننشسته است و از آن‌جایی که امروز تخریب خادمان این ملک، با روش‌های کهنه جواب نمی‌دهد، روش‌ها را عوض کرده و از موضع اولترا اصلاح‌طلبی و انگ‌زنی به‌نیروهای مؤثر می‌کوشند که همان اهداف پلید را دنبال کنند و من خواهم کوشید تا اجازه ندهم امثال عبداللطیف خان، با رجال جنبش سبز همان کنند که با رجال اصلاحات و سازندگی کردند!
از این‌رو معتقدم که باید قاطع و به‌هنگام بر طبل رسوایی این جریان شوم کوبید و آن را در نطفه خفه کرد.
اینک با هم نامه دوم عبداللطیف خان را می‌خوانیم و به‌ارزیابی دم‌خروس‌ها و اشک تمساح‌های وی می‌نشینیم:

  عبداللطیف خان:" دکتر مهدی خزعلی: نویسنده سایت روزنامه‌نگار آزاد یهودی است!"

  عبداللطیف خان:"دکتر مهدی خزعلی: این شبهات کار آنوسی‌ها (یهودی‌ها) است!"

پاسخ: تیتر اول دروغ و تیتر دوم غلط است! من کی و کجا گفته‌‌ام که نویسنده فلان سایت یهودی است؟ مگر من شما را می‌شناسم و یا از دین و مذهب شما اطلاع دارم؟!
من عرض کردم این‌گونه روش‌ها و شبهات، کار امثال حسین بازجو و آنوسی‌هاست.
جناب عبداللطیف خان، اگر شما عامل نفوذی نباشید و واقعا از روی اعتقاد و صرفا به‌قصد سؤال و روشن شدن این‌گونه بی‌محابا دروغ‌پردازی کنید، طبعا در ذهن خود دارای شبهه نسبت به‌این جانب هستید و من معتقدم که این شبهه را در ذهن شما و چه‌بسا برخی دیگر، دشمنان قسم‌خورده من و ملت ایران ایجاد کرده‌اند و من نیز سوگند یاد می‌کنم که نه‌ تنها با این دشمنان ملت هرگز سازش نکنم، بلکه به‌قول دکتر شریعتی، حسرت شنیدن یک آخ را نیز بر دل آنان بگذارم.
و اما این‌که در تیتر دوم، آنوسی را معادل یهودی گرفته‌اید، این هم اشتباه است حال یا عمدی و یا سهوی. من بارها و بارها در نوشتارها و گفتارهای خود تأکید کرده‌ام که هم‌وطنان یهودی ما محترمند و عزیز، و اسلام تکلیف ما را با آنان مشخص و رعایت حرمت و حقوق آنان را بر ما  واجب کرده است.
اما آنوسی‌ها یهودیان مسلمان‌نما هستند که برای اهداف شوم و نفوذ در صف مسلمین و ضربه‌زدن به‌اسلام و مسلمانان، خود را مسلمان می‌نمایانند، و حال این‌که در باطن مسلمان نیستند و به‌دنبال پیدا کردن فرصت برای ضربه‌زدن و نیل به‌اهداف پلید خود هستند. 

  عبداللطیف خان:  دو روز پس از انتشار مطلبی تحت عنوان «دکتر خزعلی آیا گذشته خودش هم یادش هست؟» و شرح سوابق همکاری و همفکری‌های وی با باند تبهکار و خودسر سعید اسلامی (امامی) و نقشی که در کشتار نویسندگان ایران و جنایت‌های موسوم به‌قتل‌های زنجیره‌ای داشته است، ایشان در پاسخ به‌خوانندگان سایتش که در این زمینه از وی توضیح خواسته بودند نوشت «این شبهات کار حسین شریعتمداری بازجو و آنوسی‌هاست.»

پاسخ: اولا شما رسماً مرا متهم به‌نقش داشتن در کشتار نویسندگان کرده‌‌اید. که ان شاءالله در دادگاه پاسخ خواهید داد،  به‌اتهام افترا و نشراکاذیب علیه شما طرح شکایت خواهم کرد.
ثانیا از دم خروس‌های مکرر شما در خودسر خواندن سعید امامی و همکارانش این‌گونه به‌نظر می‌رسد که شما هم مثل جناح حاکم می‌خواهید سعید امامی را خودسر جلوه دهید. این ادبیات ارباب شماست! خوب ما هم باید بپذیریم که در وزارت اطلاعات کشوری مقتدر، افرادی خودسر آدم می کشند!  و لابد در وزارت کشور و قوه قضائیه هم خودسرها کهریزک درست می‌کنند! و حتماً کهریزک هم آمر و عامل نداشته و خودسر بوده و بزودی متخلفین مجازات سنگین خواهند شد و از کهریزک به مناطق بد آب و هوای اوین تبعید می شوند!
این مصداق «نعل وارونه زدن» است.
تا نشان سم اسبت گم کنند         ترکمانا  نعل را وارونه زن
این‌گونه رد گم کردن، شیوه ارباب شماست که می‌کوشد یک روز سعید امامی را عامل صهیونیست‌ها و روز دیگر خودسر معرفی کند تا با این‌گونه نعل وارونه زدن نقش عاملان و آمران اصلی را در ماجرای قتل‌های زنجیره‌ای پنهان کند

  عبداللطیف خان:   نکته جالب این‌که بنده به‌محض آنکه مطلبم را نوشتم لینک آن را همراه با جملاتی بسیار محترمانه برای خود جناب دکتر خزعلی فرستادم و با نهایت ادب و احترام از ایشان خواستم که چنانچه در این زمینه توضیحی یا جوابی دارند به خودم بدهند تا زیر مطلبم بگذارم. اما متاسفانه ایشان در عملی بسیار زشت و غیراخلاقی متن مطلب ” دکتر خزعلی آیا از گذشتهء خودش هم یادش هست؟” را در کامنتهای سایتش و به عنوان سه کامنت طولانی کپی‌پیست کرد و بجای اسم ارسال کننده‌اش نیز یک دشنام بسیار زشت و رکیک را انتخاب کرد تا بلکه به این ترتیب جوی روانی علیه بنده بسازد و اثرات نوشته ام بر خوانندگانش را خنثی کند. با اینحال چندین نفر از خوانندگان سایت ایشان همچنان منتظر توضیحاتش دربارهء مطلب من بودند. اما همانگونه که قابل پیش بینی بود، جناب دکتر خزعلی به نوشتن جوابهایی پرت و بی معنی برای خوانندگانش قناعت کرد و زیر همهء کامنتهایی که از او دربارهء نوشتهء بنده جواب می‌خواستند نوشت” ده بار جواب داده‌ام، من ارتباطی با او (سعید اسلامی) نداشتم، و با همه کارهای او و امثال او مخالفم، این شبهات کار شریعتمداری بازجو و آنوسی‌هاست”. (در کامنتهای اینجا) به این ترتیب جناب دکتر خزعلی بدون آنکه حتی یک کلمه به مشروح مطالبی که بنده تحت عنوان ” دکتر خزعلی آیا گذشتهء خودش هم یادش هست؟” نوشته بودم جوابی بدهد، و در واقع بدون آنکه حتی یک کلمه جوابی برای بیان کردن داشته باشد، چارهء کار را در این دیده است که یک کلام بگوید” نوشتن این مطلب کار حسین شریعتمداری بازجو و آنوسی‌ها است‌” و قال قضیه را بکند.

  پاسخ:  اولا من در سفر بودم و فرصت دیدن کامنت‌ها را نداشتم، اما آن کامنت هم از ادبیات کسانی بر می‌آید که در روز عاشورا همراه با دشنام ناموسی دختران مردم را مورد ضرب و شتم قرار دادند و من با چشم خویش این صحنه‌های اسف‌بار را دیدم! این‌ها هم از همان قماشند؛ همان کسانی که هم‌اکنون نیز خانه حجت‌الاسلام والمسلمین کروبی را محاصره کرده‌اند و بر اساس برخی اطلاعات، برخی از آن‌ها نیروهای سابقه دارو اجیرشده می‌باشند و در شب قدر در حالی‌که مست بوده‌اند به‌خانه آقای کروبی حمله کردند و آن همه جنایت و افتضاح بین‌المللی را به‌بار آوردند.
ثانیا جناب عبداللطیف خان، از همین پاراگراف نیز دم خروس شما پیداست که تا اسم حسین‌بازجو و آنوسی‌ها مطرح می‌شود کهیر می‌زنید و جرأت نمی‌کنید یک کلمه علیه آن‌ها بنویسید. اگر در این کشور در هر چیزی بتوان تردید کرد در همکاری حسین شریعتمداری با سعید امامی نمی‌توان تردید کرد، ولی شما از کنار آن بدون کوچک‌ترین جسارتی به‌ارباب می‌گذرید و به‌دنبال دوستان خیالی و توهمی برای سعید امامی می‌گردید. 

  عبداللطیف خان:  دکتر مهدی خزعلی مطلب نوشته شده در سایت روزنامه‌نگار آزاد را ”شبهات” نامیده و گفته است نویسندگان این مطلب حسین شریعتمداری بازجو و آنوسی‌ها (یهودیان خودفروخته) هستند. برای دیدن جوابهای مهدی خزعلی به سئوالات خوانندگان وبسایتش روی تصویر بالا کلیک کنید. خزعلی این جواب را چندین بار در آنجا تکرار کرده است. مشکل بزرگ جناب دکتر مهدی خزعلی این است که تصور کرده است وسط یک طویله ایستاده و خطاب به تعدادی خر حرف می‌زند. اگر غیر از این بود که قاعدتا سعی می‌کرد به‌ نحو آبرومندانه‌تری از پاسخگویی به مخاطبینش بگریزد.

  پاسخ: نه عزیز دل برادر، من تا پیش از این فکر می‌کردم با آدمی طرف هستم که قاعده و قانون سرش می‌‌شود، قاعده حقوقی بر این است که نافی(منکر) را نفی(انکار) کافی است! این مدعی است که باید برای اثبات ادعای خویش بینه و دلیل بیاورد! مثلا اگر من مدعی مالکیت خانه‌ای شوم نیاز به‌سند مالکیت هست، اما اگر بگویم این خانه از آن من نیست و شما برای اثبات نفی من از من مطالبه سند منگوله‌دار کنی، آن‌ وقت باید گفت: یک طویله هم کم است!
عزیز دل برادر، اولا شما مدعی هستید و باید دلیل بیاورید نه من که منکرم.
ثانیا اگر اندک شبهه‌ای در اظهارات من و کوچک‌ترین احتمالی در صدق اظهارات شما بود، هم آنان که سعید امامی را خودکشی کردند، مرا که امروز به‌قول شما «برای اثبات خوب‌بودنم شیوه‌های عجیب و غریب را در پیش گرفته‌ام و امروز برای نشان دادن میزان اصلاح‌طلبی و سبزبودنم، به پیرزن بیچاره و هشتاد ساله‌ای مانند عیال آقای جنتی هم تهمت دزدی می‌زنم و شما را هم یهودی‌زاده می‌نامم و غافلم از این‌که یک چنین اعمال و بیاناتی مغایر با روح صداقت، فتوت و جوانمردی است! »، به‌جایی می‌فرستادند که عرب نی‌ انداخت و بعد هم اعلام می‌کردند که یکی از دوستان و هم‌دستان  سعید امامی داروی نظافت خورد و خودکشی شد!

زیرا امروز، قانون و قضا و اجرا در دست آن‌هاست و آن‌چه می خواهند، می‌کنند!

 

عبداللطیف خان: به‌هرحال این هم از طنز روزگار است که نویسنده و ناشر کتاب هویت و یار غار و رفیق شفیق مرحوم سعید اسلامی (امامی) امروز بنده را مواجب‌بگیر حسین شریعتمداری می‌نامد. احتمالا جناب دکتر خزعلی این را هم می‌داند که زمانی که ایشان به‌همراه مرحوم سعید اسلامی و مصطفی کاظمی برای کشتن اهل قلم ایران نقشه می‌کشید و در کتاب هویتش لزوم قتل عام اهل قلم ایران را تئوریزه می‌کرد.

 پاسخ:  اولاً؛ مولف کتاب هویت " مسعود خرم" است نه من! ثانیاً؛ بیاد ندارم با سعید امامی در غار یا غیرغار بوده باشم! یار غار سعید امامی، حسین شریعتمداری و روح‌الله حسینیان و ... بودند که کلمات آنها از قلم شما جاری می‌شود! وگرنه من آن‌ روز هم - که بسیاری سعید امامی را نمی‌شناختند - مخالف او بودم.
  بازهم دم خروس همکاریتان با دوستان سعید امامی پیداست؛  امروز تشت رسوایی همکاری حسین شریعتمداری و روح‌الله حسینیان با امامی از بام فرو افتاده و شما می‌‌کوشید که با نعل وارونه و اتهام به‌دیگران رد گم کنید و همکاران سعید امامی را تبرئه کنید!

 

  عبداللطیف خان:  بنده در زندانهای دوستان سعید اسلامی و جناب دکتر خزعلی بودم. لابد اگر مرحوم سعید اسلامی (امامی) هم مثل جناب دکتر خزعلی بازداشت نشده بود و واجبی نخورده بود و در قید حیات بود، امروز مثل یار دیرینش (دکتر خزعلی) برای خودش یک وبسایت سبز داشت و در آن شرح آزادیخواهی و مبارزاتش با نظام جمهوری اسلامی را می‌نوشت و ادعا می‌کرد که عبداللطیف عبادی از بازجوهای وزارت اطلاعات است. کلمهء دیگری که دکتر مهدی خزعلی به من نسبت داده است ”آنوسی” هست. گفته می‌شود آنوسی‌ها یهودیانی بودند که از سر اجبار و یا در مقابل پول، دینشان را ترک می‌کردند و خودشان را هم غالبا ” مسلمان نشان می‌دادند و در عمل به خدمت مردمان پست در می‌آمدند.(پاسخ: آنوسی‌ها یهودیان مسلمان‌نما هستند.)
مهدی خزعلی، عضو حلقهء یاران خودسر و کژاندیش سعید اسلامی، مثل بسیاری دیگر از دوستانشان، به محض آنکه وزارت اطلاعات قاطعانه بنای پیگیری جنایتهایشان را گذاشت، ناگهان خط خود را عوض کردند و قبای اصلاح‌طلبی به تن نمودند. جناب مهدی خزعلی و دوستانش برای انجام این کار و نشان دادن فاصله شان با باند سعید اسلامی (امامی) به عیال آن مرحوم هم رحم نکردند و مجددا با نفوذ دروزارت اطلاعات، خود به بازجویی از آن زن بدبخت پرداختند و با افتخار فیلم بازجویی‌های غیرقانونی و شرم‌آورشان را نیز ضبط می‌کردند. آن فیلمها هنوز هم در اینترنت موجود هستند. بهرحال ادامهء کارشان هم برملا شد و مجددا خود وزارت اطلاعات اقدام به تصفیهء آنها و پاکسازی کاملشان از ساختار خود نمود.

   پاسخ: باز دم خروس و تمجید از وزارت، کدام رسیدگی؟ کدام کشک؟ کدام جنایات؟ کدام حلقه؟ کدام خودسر؟! تناقض نفوذ مجدد و بازجویی شرم آور از همسر سعید! این‌ها طنز زشت حکومت است! بله من به‌واسطه این‌که دامادمان معاون اول قوه قضائیه بود، تلاش کردم که این جنایات از طریق برخی وابستگان این بیچارگان به‌گوش آقای مروی برسد. گرچه او اول وحشت کرده بود و حاضر نبود حتی با کسی ملاقات کند! ولی در آخر قدم‌های خوبی در رسوایی بازجوها برداشت و موجب آزادی متهمان دروغین شد.
جناب عبداللطیف خان، در آخر هم باز خوش‌رقصی دیگری کرده‌اید و نوشته‌اید: «خود وزارت هم اقدام به‌تصفیه و پاک‌سازی کاملشان از ساختار خود نمود.» و در واقع می‌خواهید بگویید که این نیروهای خودسر و کژاندیش بودند که قتل‌های زنجیره‌ای را انجام دادند و وزارت اطلاعات هم آنان را پاک‌سازی کرد و الآن در دولت احمدی‌ بحمدالله گل و بلبل است.

به‌نظر می‌رسد که اگر شخصی در نقش وکیل مدافع رسمی وزارت اطلاعات ظاهر می‌شد نمی‌توانست بهتر از شما از این وزارتخانه دفاع کند!!! 

  عبداللطیف خان:  برخی از آنها ناگهان مخالف حکومت شدند و برای اثبات خوب‌بودنشان شیوه‌های عجیب و غریب را در پیش گرفتند. جناب مهدی خزعلی امروز برای نشان دادن میزان اصلاح‌طلبی و سبزبودنش، به پیرزن بیچاره و هشتاد ساله‌ای مانند عیال آیت‌الله جنتی تهمت دزدی می‌زند و بنده را یهودی‌زاده می‌نامد، غافل از اینکه یک چنین اعمال و بیاناتی مغایر با روح صداقت، فتوت و جوانمردی است. دکتر مهدی خزعلی و سایر دوستانش اگر درک درستی از حقیقت می‌داشتند بنده را آنوسی و یهودی‌زاده نمی‌نامیدند. من البته مانند دکتر خزعلی و سعید اسلامی و هیتلر و امثال آنها یهودی بودن را گناه نمی‌دانم، اما واقعا یهودی نیستم. من فرزند عبدالحسن بن سلمان بن طلال ابن احمد ابن محمود ابن محمد ابن احمد ابن محمد ابن سموم الحشوشی و از خاندان آل سموم عشیرهء عبادی طایفهء الحشوش هستم. پدران من و پدران پدران من نسل اندر نسل و پشت در پشت مشخص هستند. خاندان من از عربستان سعودی گرفته تا کویت و از کویت تا اردن و از اردن تا عراق و از عراق تا خوزستان ایران عزیز، حی و حاضر هستند. اگر قرار باشد کسی ادعای مسلمانی کند و خود را شیعهء علی ابن ابیطالب بنامد این ما هستیم و نه امثال سعید اسلامی و دکتر مهدی خزعلی. پدران مادرم نیز همهء عمرشان در راه کربلا و مکه گذشت. این ما بودیم که پیرو اهل بیت شدیم و اسلام را به امر آنها ساختیم و به ایران آوردیم. خوب یا بد، دین حضرت رسول را ما بودیم که پروردیم و در دنیاگسترش دادیم نه امثال سعید اسلامی و دکتر خزعلی. حالا ما شده‌ایم یهودی‌زاده و آنوسی و بازجوی وزارت اطلاعات، و جناب دکتر مهدی خزعلی شده است مومن و مسلمان و متشرع و لیبرال و آزادیخواه. این هم از غرایب روزگار است. واقعا چقدر باید شخصی نادان باشد که خاندان آل سموم و طایفهء الحشوش و یکی از سرشناس‌ترین اقوام و طوایف عرب و سرسخت‌ترین شیعیان یک هزار و چهارصد سالهء اهل بیت در نجد و حجاز و عراق و ایران و اردن را ”آنوسی” بنامد. دکتر مهدی خزعلی تصور کرده است که با بستن بهتان دزدی به‌ پیرزن هشتاد ساله‌ای مانند عیال آیت‌الله جنتی و یا تهمت آنوسی زدن به‌ عضوی از نخستین قبایل عرب شیعه در دنیا و یهودی نامیدن محبان یکهزار و چهارصد سالهء اهل بیت در عالم، می‌تواند از زیر باز سئوالهای اذهان پرسشگر در بارهء اعمال سابقش و نشر کتاب هویت و همکاری‌اش با باند خودسر و کژاندیش و تبهکار سعید اسلامی(‌امامی) بگریزد و آسوده گردد.

پاسخ: جناب عبداللطیف خان، اولا نمی‌دانم چرا شما این‌‌قدر با هیتلر بدید؟! من با همه جنایتکاران مخالفم، ولی این‌طور نیست که به‌طور هیستریک فقط نسبت به‌بعضی از آن‌ها حساسیت داشته باشم! به‌نظر می‌رسد که شما کینه‌ای شبیه کینه صهیونیست‌ها با او دارید! مثل آخوندهای ما که در هر منبری باید گریزی به‌صحرای کربلا بزنند، شما هم با مناسبت و بی‌مناسبت گریزی به‌هیتلر می‌زنید !

از نظر من جنایات هیتلر و اشغالگران فلسطین و ایران، جنایاتی چون قتل‌های زنجیره‌ای و فاجعه کهریزک محکوم‌اند و فرقی با هم ندارند. از نظر اسلام،‌ جنایت جنایت است ولو قتل یک نفر باشدکه به‌تعبیر قرآن مانند قتل همه انسان‌هاست.

ثانیا جناب عبداللطیف خان، این همه به حسب و نسب و ‌نام و شجره خود نبالید، چون همه جدیدالاسلام‌های یهودی، اسامی مذهبی و اسلامی‌تر از ما انتخاب کرده‌اند و می‌کنند؛ «محب یکتا»، «عسگراولادی مسلمان» و ... حتی می‌کوشند اسامی‌ غلط‌اندازی را که به‌نوعی حکایت از«نور»، «مکارم اسلام»، «بندگی خدا» و «نژادپیامبر اسلام» و «زهد» و «ورع» و«تقوی» داشته باشد بر‌گزینند!
چه ‌بسا برای خود شجره‌نامه‌ای هم می‌تراشند، بعضی سید می شوند و بعضی امامزاده شهر می شوند! شاید تعجب کنید ما در خراسان امامزاده ای داریم که در اصل یک خاخام یهودی بوده است، ما مرجع تقلید یهودی تبار داریم.
ثالثا شما بی‌جا کرده‌اید که اسلام را ساخته‌اید. اسلام ساخته و پرداخته کسی ( حتی پیامبر عظیم الشان اسلام) نیست. اسلام شریعت حق است که از سوی حق تعالی نازل شده است. این‌ سخن ادعای پلید آنوسی‌هاست که تظاهر به اسلام کرده و در جایگاه عالم و محدث می نشستند و  اسرائیلیات را به‌‌احادیث اسلامی و حتی تفاسیر قرآن وارد می کردند. تا  اسلامی را که شما مدعی ساختن آن هستید بسازند و با انحراف در دین زمینه نابودی اسلام را فراهم آورند.

جناب عبداللطیف خان، حال باز هم بگویید که چرا من به شما مشکوکم؟!

 

  عبداللطیف خان: اصلا گیریم من یهودی، بهایی، کمونیست، آنوسی، مسیحی، هندو، زرتشتی، ملحد و هر آنچه که دکتر خزعلی می‌گوید هستم. اما بالاخره آیا دکتر خزعلی در گذشته همانی بوده است که من نوشته‌ام یا نه؟ جناب مهدی خزعلی می‌خواهد که به‌زور دشنام دادن و تهمت بستن به‌منتقدین و یا فحاشی کردن به‌برخی از مقامات حکومت و از آن مهمتر، با قبای سبز افراطی به‌تن کردن هم که شده اذهان عمومی را از سابقهء خود منحرف کند. من نمی‌دانم. شاید هم واقعا موفق شود. اما مگر صدای ضجه‌های سعیدی سیرجانی در لحظهء مرگ می‌گذارد که مهدی خزعلی شبها آرام بخوابد؟

پاسخ: باور کنید که اگر همه دنیا را بگردید، کلمه‌ای از من علیه سعیدی‌سیرجانی پیدا نمی‌کنید، اما این کیهان و ارباب شما حسین شریعتمداری بوده است که صفحات فراوانی را به‌فحش به‌ سعیدی‌سیرجانی و ... سیاه کرده است و اگر واقعا شما از ضجه‌های سعیدی‌ ‌سیرجانی رنج می‌برید، لطف بفرمایید و به‌اندازه دروغ‌پردازی‌هایی که در حق من روا داشته‌اید، در باره حسین شریعتمداری مطلب بنویسید.

و اما ختم کلام این‌که من به‌دنبال احقاق حق و خون مظلومان وطنم هستم، نه چون شما که در آن سوی آب‌ها نشسته‌اید و اگر مجری دستورات اربابان داخلی نباشید،‌ قطعا فریب خورده‌اید و آب به‌آسیاب دشمن می‌ریزید!

جناب عبداللطیف خان، ضمنا  فراموش نکنید و حق‌الوکاله‌تان را از وزارت اطلاعات بگیرید! واقعا خوب از آن‌ها دفاع می‌کنید. دست مریزاد!!!

89/6/13 مهدی خزعلی

 

افزودن نظر


Joomlart