چهارشنبه, 30 خرداد 1397

آقای رئیس جمهور؛ این اعتماد به نفست منو کشته!

نامه الکترونیک چاپ PDF
  خانمی به شوهرش گفت: "  تو شیفته چهره زیبای منی یا اندام موزون من؟ "
  شوهر جواب داد:  " این اعتماد به نفست منو کشته!"
   پس از موفقیت‌های فراوان دولت نهم، اصلاح ساختار اقتصادی، انحلال برنامه و بودجه، کنترل تورم، مهار گرانی، عزل، استعفا و استیضاح ده وزیر، تغییرسه رئیس بانک مرکزی، خالی نمودن صندوق ذخیره ارزی، ارجاع پرونده به شورای امنیت، توفیق در کسب چهار قطعنامه شورای امنیت علیه ایران، تشدید پلکانی تحریم های ایران، بسته شدن فضای مبادلات و معاملات تجاری، راهزنی دریایی، عدم امنیت در استانهای مرزی (سیستان و بلوچستان، کردستان و ...)، توسعه بیکاری، فقر، فساد و فحشاء، صعود وحشتناک قیمت مسکن و اجاره بها، سقوط بازار بورس، کاهش روابط دیپلماتیک به پایین ترین سطح بعدازانقلاب، محکومیت ایران به نقض حقوق بشر، عدم توفیق درعضویت غیر دائم شورای امنیت، شکست های ناگوار و خفت بار ورزشی نظی عدم موفقیت در جام جهانی، افتضاح المپیک، حذف استقلال به دلیل سوء تدبیر، رفتن تا مرز حذف تیم ملی به واسطه لجبازی معاون رئیس جمهورو وساطت فائزه هاشمی در دقیقه نود، جنجال هولوکاست، جنجال حذف اسرائیل از نقشه جغرافیا (که حاصلی جز محکومیت ایران به نفع رژیم صهیونیستی در شورای امنیت نداشت)، جنجال دوستی با مردم اسرائیل، اهانت به مراجع تقلید، هتک حرمت قرآن کریم، ماجرای حضور زنان در استادیوم، بازی با اعتقادات و احساسات پاک مردم (هاله نور، چاه جمکران، ظرف غذای امام زمان (عج) و ...) تغییر ساعات بانک ها، عدم تغییر ساعت رسمی کشور، انحلال شوراهای عالی و بازگشت آن، اتهام غیر مستند دزدی به این و آن (نظیر بانک پارسیان و پاسارگاد) و عذر خواهی پس از آن، اتهام جاسوسی و برائت موسویان، رسوایی کردان و مدارک جعلی، کاغذپاره خواندن مدارک علمی و مدارج دانشگاهی، انتخابات مشکوک و ناپلئونی محصولی، شوی آزادی قلیان پس از ممنوعیت برای جلب آرای مردم، شوی مخالفت با دوربین در معابر عمومی (احتمالاً دوربین ها را در اماکن خصوصی باید نصب کرد!)، تبدیل دولت به ستاد انتخاباتی احمدی نژاد و دوره گردی (سفرهای استانی)، خرید رای مردم با پول مردم (اهدای چرخ خیاطی، دوچرخه و اسباب بازی در شهرستان ها و روستاها)
  اخیراً رئیس جمهور در زنجان سناریوی فرافکنی - که اینجانب پیش بینی می کردم در شش ماهه آخر ریاست جمهوری آغاز شود - را با جنجال آفرینی شروع کرده است و همه نابسامانی ها را به گردن این و آن می اندازد و با اعتماد به نفس بالایی که دارد با وعده و وعید، باغ سرخ و سبز نشان مردم می دهد. 
  دوباره شعارهای مردم فریب و پوپولیستی رواج می یابد، اما فکر نمی کردم احمدی نژاد رسماً چاقو کشی کند، او مخالفان را تهدید کرد که با چاقوی زنجانی دست و پایشان را قطع می کند.  ظاهراً استفاده از چاقوی زنجان مسبوق به سابقه است، دکتر سامی را نیز با چاقوی زنجان کشتند!! و این برای ما مخالفان نوید بخش است، چراکه به دلیل کیفیت و تیزی چاقوی زنجان درد کمتری تحمل می کنیم.  نمی دانم چه ارتباطی بین چاقوی زنجان، دکتر سامی و سخنان اخیر احمدی نژاد وجود دارد؟!
به هر حال هر چه هست این اعتماد به نفس رئیس جمهور همه را شیفته خود کرده است و خیلی ها کشته این اعتماد به نفسند!(مثل سامی)
والسلام / دوم آذر 1387/ دکتر مهدی خزعلی /
.....................................................................................................................................................

نظرات

 کوچه بازاری

سلام ،
آقا، این احمدینژاد همینه وهمین هم بوده وخواهد بود. مشکل اینه که اگه واقعا دوست نداشتند اون رئیس جمهور بشه و بمونه خب نمیذاشتن!!!
واقعیت اینه که تفکر بعضیها هم راستا با تفکر ایشونه و لذا تقویت میشه اگه نه خاتمی که یه تار موش(مویش!) شرف داشت به این بابا،دهنشو اینقدر اسفالت کردند.
حالا هم اینقدر زور میزنند یه سابقه دار وزیر کشور بشه و انتخابات کنه! و کسی هم جرات نداره چیزی بگه؟
پس بی خیال شین،مساله جای دیگس دکتر جون خودتم میدونی.
به خدا راست میگم!
راستی دکتر ثمره، شما همون دکتر سابق نیستی؟!به هر حال کارت درسته، ایول!

يكشنبه 03 آذر 1387, 16:18

 علي
با سلام
دكتر جون از اين انجمن كه گفتين قراره تو سايت ايجاد كنين چه خبر به جائي رسيد ؟جاش خيلي خاليه بچه ها همه استاد وكارشناس مسائل كشوريند (حداقل مديريت خيليهاشون كه نظرشان را مي خونم از دكتر!! احمدي نژاد بهتره)
پاسخ: راستش هنوز فرصت نکردم، این روزها خیلی گرفتارم

يكشنبه 03 آذر 1387, 18:58

فرشيد

اين اعتماد به نفس نيست بي اعتنايي به مردم و وقاحت بيش از اندازه است

دکتر ثمره
از ابراز لطف مردم کوچه و بازار!! سپاس فراوان دارم. نه جانم من همیشه ثمره بودم ...هستم و انشاالله خواهم بود! در ضمن تصمیم گرفتم که کمتر نظر بنویسم چونکه نوشتن نظر از راه دور مشابه مثل لنگش کن میباشد!حالا این بنده خدا خالصانه (با یک اپسیلون ناخالصی! اینو گفتم که زیاد خوش خوشانش نشه !) جونش و اعتبارش و امنیت خانوادش و... رو گرفته کف دستش. اینکه دلیل نمیشه امثال من ناجوانمردانه در کنج عافیت نشسته و هی هولش بدیم! به هر حال از آخر و عاقبت دکتر عزیز هراسانم. میدونید که تیغ تیز (زنجان!) در دست زنگی مست دکتر و غیر دکتر و آقازاده و غیر آقازاده نمیشناسه ! یا حق.دوشنبه 04 آذر 1387, 00:34

 دکتر ثمره
سوال زیر را در سایت سپیدداران از دکتر احمدشیرزاد استاد فیزیک دانشگاه و نماینده دوره ششم پرسیده شده که سئوال و پاسخ عینا در زیر میآید :

ایا این مطلب از شما درست است ؟

اخیرا هم احمد شیرزاد ، نماینده مجلس ششم که حتما اطلاعاتی دارد ، در وبلاگش در باره مدرک فوق لیسانس و دکترای احمدی نژاد ابرازتردید كرده و موضوع صلواتی بودن مدرك دكترای او را پیش كشیده است . در همین ارتباط یک منبع موثق که ارتباط هایی با برخی از استادان دانشگاه علم و صنعت ، محل تحصیل احمدی نژاد ، دارد ،گفته است که روزی که قرار بود احمدی نژاد از تز دکترایش دفاع کند ، استادان راهنما و مشاور او رو به حاضرین گفتند : " همه ما که اقای احمدی نژاد را می شناسیم . بنابراین نیازی به دفاع ندارند ."او به حاضرین گفت :" یک صلوات بفرستید ."و به این ترتیب ظاهرا بدون دفاع به ایشان نمره داده اند ."
شیرزاد:

صحت ندارد. به نظر می رسد مدرك دكترای آقای احمدی نژاد جای تردیدی ندارد، شاهدش هم احتمالا وزیر محترمشان آقای دكتر بهبهانی هستند كه خودشان این مدرك را به نامبرده عطا كرده اند. اما یك دو سال پیش برخی دوستان كه سایت isi را بررسی كرده بودند تعداد مقالات علمی ایشان را "صفر مطلق" ذكر كرده بودند، كه از یك عضو هیات علمی كه ظاهرا دانشجوی فوق لیسانس و دكتری هم گرفته جای تعجب است. من در یكی از مطالبم این نكته را ذكر كردم. یك بار هم از خوانندگان درخواست كردم كه اگر قبل از ریاست جمهوری كمترین اثر مكتوبی از ایشان حتی در كیهان بچه ها دیده اند گزارش دهند، كه هیچ خبری نرسید!

منبع : وبلاگ سپيداران دکتر شيرزاد
پس هیات نظارت بر نشر آثار دکتر محمود احمدی نژاد بر صفر مطلق نظارت می کند!!

دوشنبه 04 آذر 1387, 04:31

دکتر ثمره

همچنین صداقت ایشون من را ایضا کشتونده! (کشتن همراه با اذیت و آزار!!!).خوبه که گفتم نظر کمتر میدم ! اگه بنا بود نظر بیشتر بدم چی میشد!؟ در ضمن سنگ پای قزوین با روئیت خبر ذیل اعلام بازنشستگی کرده و در حضور و با تائید دوست قدیمی اش لنگ حمام !!برای همیشه این مقام رو به آقا محمود واگذار کرد!!!
محبوبيت 70 درصدي احمدي نژاد!

اعتماد : خبرگزاري جمهوري اسلامي (ايرنا) اعلام کرد بر اساس يک نظرسنجي که در نمايشگاه مطبوعات انجام داده، مشخص شده احمدي نژاد محبوب ترين چهره سياسي در جامعه مطبوعات کشور است. بنا بر خبر خبرگزاري دولت، نظرسنجي در ميان 300 نفر انجام شده که 225 نفر آن تحصيلات عالي (ليسانس و فوق ليسانس) داشته اند. بر اساس نتايج اين نظرسنجي 132 نفر يعني نزديک به 56 درصد گفته اند در انتخابات رياست جمهوري به احمدي نژاد راي خواهند داد و 44 درصد بقيه نيز پاسخ داده اند به خاتمي، کروبي، قاليباف، روحاني، لاريجاني و سايرين راي خواهند داد. خبرگزاري دولتي ايرنا در پايان نوشته است؛ محبوبيت 56 درصدي احمدي نژاد در ميان جامعه نخبه رسانه يي کشور نشانه روشني از محبوبيت حداقل 70 درصدي ايشان در جامعه عمومي است.

دوشنبه 04 آذر 1387, 05:03

 کوچه بازاری

البته از این 225 نفر تعدادی از هاوائی و عده ای از اکسفورد وحومه تشریف داشتن و بقیه هم در حال گرفتن

ما فوق(ماتحت سابق)دکتری از بهترین دانشگاهای در پیت جهان هستند.

انتشارات محمود منتشر کرد:

1-دور ایران 6 بار در 3*365 روز.

2-مدیریت جهان و حومه.

3-اندر فواید صلوات!

4-چگونه دروغ بگوئیم.

5-سقوط غرب و نفت 200دلاری.

6-سقوط غرب و نفت 5 دلاری!

7-اثرات مخرب افزایش قیمت نفت بر اقتصاد کشور.

8-دکترها و چاقوها.

9-گالیور و دولت نهم.

10-تفکرات شهید خزعلی.

راستی این حس اقا محمود اعتماد به نفس نیست بلکه " احساس خود که که پنداری" نامیده میشود.( نفهمیدین؟توضیح بدم؟)

دوشنبه 04 آذر 1387,

افزودن نظر


Joomlart