چهارشنبه, 30 خرداد 1397

پشت پرده آنوسی ها( پاسخ به پشت پرده مهدی خزعلی در سایت صهیونیسم نوین)

نامه الکترونیک چاپ PDF

    یادش بخیر، کوچه پس کوچه های قم، از مدرسه که برمی گشتیم، سر گذر دو ریال می دادیم و با تفنگ بادی سه بار هدف گیری می کردیم، ترقه هایی روی تخته  هدف چسبانده بودند، که اگر به هدف می خورد منفجر می شد و صدایش در می آمد، نمی دانم، چرا هر وقت از آنوسی ها – یهودیان مخفی – می نویسم،  کیهان و ایران و الف و دولت احمدی نژاد واسرائیل به من حمله می کنند! حتماً به هدف زده ام !
   اینبار صهیونیست ها عریان به صحنه آمده اند، اشتباه نکنید، من با برادران هموطن یهودی و پیروان حضرت موسی کلیم الله(ع) مشکلی ندارم، بر خلاف ادعای سایت " صهیونیسم نوین" من یهودستیز نیستم، من با صهیونیست ها و آنوسی ها می ستیزم. و براین باورم که هر کس هر اعتقادی دارد، شفاف بیان کند، بر کسی تحمیل ننماید، نفاق نورزد و خیانت نکند.
   چندی پیش به مناسبت فوت شجاع الدین شفا، مقاله ای نوشتم، او را آنوسی خوانده و پشت پرده حملات او به اسلام را آشکار کردم، انتظار می‌رفت که مدعیان اصولگرایی و کسانی که خود را نماینده انحصاری خدا و رسول(ص) می‌دانند از این اقدام پشتیبانی و یا حداقل سکوت کنند، همان روز برخی سایتهای اصولگرا ( مثل الف) که برای من دستهای مرموز آنوسی در پشت پرده آنان روشن بود، مقدمه کتاب هویت را بی مقدمه منتشر کردند،  تا تاثیر این افشاگری را خنثی سازند! اینک که رصدخانه را دایر کردم، بیش از دو روزاز انتشار اسناد رصدخانه نگذشته بود که از من خواستند، رصدخانه را تعطیل کنم، من نیز موقتاً سکوت کردم و ....
  اخیراً یاداشتی تحت عنوان «دیدار مرموز عسگراولادی‌مسلمان با احمدی‌نژاد» نوشتم. و در آن آوردم:
«عصر پنج‌شنبه عسگراولادی‌مسلمان با احمدی‌نژاد دیدار خصوصی داشت، همه سایت‌ها تأکید کرده‌اند که از محتوای مذاکرات خبری منتشر نشده است! من عرض می‌کنم؛ منتظر نباشید، خبری منتشر نخواهد شد! این یک دیدار درون‌سازمانی و قومی است، به‌من و شما ربطی ندارد! البته و صد البته نتایج آن دامن همه ما را می‌گیرد، نگویید مسائل این قوم به‌ما چه ربطی پیدا می‌کند! حتماً حکایت ختنه آن کودک را شنیده‌اید، نقل است کودکی را ختنه می‌کردند، داد و فریاد می‌کرد، حق داشت، اما در گوشه‌ای دیدند دختربچه‌ای زار زار می‌گرید، گفتند؛ تو دیگر چرا گریه‌ می‌کنی؟  گفت؛ آخر دارند برای من تیزش می کنند! امیدوارم ربط این جلسه خصوصی را با احوال خودمان فهمیده باشید!!»
چند روزی از این دیدار مرموز و یادداشت من نگذشته بود که اتفاق جالب‌تری افتاد و آن این‌که پشت پرده آنوسی‌ها یعنی صهیونیسم نقاب از رخ برانداخت و آشکارا به‌صحنه آمد و در سایت «صهیونیسم نوین» بی‌پرده و عریان حمله به‌من را آغاز کرد»!
  من از این که دشمن را برهنه وارد صحنه کرده ام خرسندم، پیش از این نیز در مورد مقاله " قوم یهود در ایران" سایت "وزارت خارجه اسرائیل" در مخالفت با من و دفاع از احمدی نژاد وارد صحنه شده بود.
  باز هم می گویم: آنوسی ها - یهودیان مسلمان نما - با هدایت و حمایت صهیونیست ها خوابهای بدی برای ما دیده اند، ما را بین جنگ و یا تسلیم به حاکمیت این تبار قرار داده اند و هیهات منا الذله

  در سایت " صهیونیسم نوین " شش سئوال از من طرح شده است که برای تنویر اذهان پاسخ می گویم
   :1 نقش سعید امامی ، حسین شریعتمداری و حسین پناه در موسسه حیان چه بود؟
  :5 چقدر بودجه از وزارت اطلاعات ، دفتر رهبری و بنیاد مستضعفان برای موسسه حیان دریافت کردید؟

ج :  "موسسه حیان" - که یک انتشارات خصوصی کتب پزشکی است - را از یک زیر پله در دوران دانشجویی ( انترنی)شروع کردم و سپس یک طبقه در کوچه عبدی نژاد اجاره کردم، از هیچ منبعی کمک نگرفتم ، ازهیچ ارگان دولتی ریالی دریافت نکردم و وامدار هیچ فرد یا نهادی نیستم، این سه نفرهیچ ارتباطی با حیان نداشته وندارند، مرابا تبار" حسین بازجو "و "سعیدامامی "چه کار؟ شریعتمداری همان کسی است که بارها از پدر اعلام برائت مرا می خواست ، من از افکار و دین او اعلام برائت می کنم و قاطعانه اعلام می کنم حتی یک لحظه با او و امثال او همراه و همگام و همکار نبوده ام. من کیهان را روزنامه نمی دانم، بهتر است آنرا شبنامه بنامیم. جریده ای هتاک و دروغگو که از بیت المال مسلمین ارتزاق می کند.
  :2نقش شما در تهیه برنامه هویت از صدا و سیما چه بود؟
ج:  من هیچ نقشی در برنامه تلویزیونی هویت نداشم، اما آن برنامه را بصورت مکتوب منتشر کردم تا سندی  در تاریخ بماند،  و بارها اعلام آمادگی کردم تا پاسخ  کسانی که در برنامه هویت نامی از آنها رفته است - و امکان پاسخ در صدا و سیما به آنها داده نشده است - را در کتاب هویت 2 منتشر کنم، اما هیچ پاسخی دریافت نکردم، جالب است بدانید که افرادی مثل هوشنگ گلشیری با انتشار کتاب موافق بودند و کسانی مثل علی لاریجانی (رئیس سابق صدا و سیما)علیه من شکایت به دادگاه بردند، و تنها خواسته لاریجانی این بود که از ادامه انتشار کتاب خودداری کنم. باز وکیل شوخ طبع من در محضر دادگاه از وکیل لاریجانی - که نابینا بود - پرسید:" آقای قاضی از وکیل شاکی بپرسید، آیا فیلم هویت را دیده است؟" معلوم است که ندیده است!! و قاضی تذکر داد: " آقای وکیل شوخی نکنید" من بر آن بودم که هویت 2 را به بررسی هویت مسئولین نظام بپردازم که نشد،
اما امروز از آن برنامه فقط کتاب هویت است که در دست محققین می باشد، از برنامه چراغ چیزی در دست نیست، ایکاش آن حرکت منفی راهم مستند کرده بودیم . لابد آنوقت حسینیان شاکی ما در دادگاه می شد.
:  3  نقش شما در گروه فداییان اسلام ناب محمدی و به طور خاص قتل مرحوم پیروز دوانی چیست؟
  با این گروهها ارتباطی نداشته و نخواهم داشت، درتفکر اهل بیت ترور- به قول آقایان حذف فیزیکی -  جایی ندارد، وگرنه مسلم در خانه هانی کار ابن زیاد را تمام می کرد و کربلایی پیش نمی آمد.
  ۴:نقش شما در بولتن محرمانه وزارت اطلاعات چیست؟
هیچ نقشی نداشتم و با بولتن سازی و خط دهی مسئولین نیز مخالفم، مسئولین خود باید اهتمام داشته باشند که بولتن سازها با اخبارهدفدارو سست آنها را نفریبند. و از منابع متفاوت کسب خبر کنند
  ۶:نقش شما در تاراج معادن خاک سرخ جریزه هرمز و همکاری با شخص علی‌ فلاحیان در این زمینه چیست؟
من ارتباطی با خاک سرخ هرمز ندارم و تنها خاک سرخی که می شناسم، خاک سرخ گلگون به خون برادر شهیدم حسین است، نام من مهدی خزعلی فرزند ابوالقاسم است، مدیر عامل شرکت باستان معدن - مالک خاک سرخ هرمز - محمد مهدی فرزند مصطفی است. با علی فلاحیان هم هیچ همکاری نداشته ام .
 امید وارم همه مسئولین شفاف پاسخ مردم را بدهند.والسلام
1389/5/15 مهدی خزعلی
....................................................................................................................................................
و اما عین مطلب سایت " صهیونیسم نوین" با لینک آن:
   http://ilovejerusalem.wordpress.com/2010/08/05/%D9%BE%D8%B4%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C-%D8%AE%D8%B2%D8%B9%D9%84%DB%8C/ 

پشت پرده مهدی خزعلی

نوشته شده در آگوست 5, 2010 به وسیله‌ی محافظ اسرائیل

مهدی خزعلی که امروزه قیافه مظلوم به خود می‌گیرد و خود را مدافع حقوق ملت می‌نامد دستی‌ تا مفراق آلوده به خون و فساد دارد که شاید از دیدگاه بسیاری هنوز پنهان است ، فقط برای شروع بخشی از کتاب دکتر علیرضا نوری‌زاده در مورد قتل‌های زنجیره‌ای را اینجا نقل قول می‌کنم که در سال ۲۰۰۰ به چاپ رسیده است تا ارتباط این شخص را با حسین بازجو ، فلاحیان و سعید امامی ببینید ، امیدوارم اگر کسی‌ از دوستان ایشان اگر این مطلب را میبینند پاسخی قانع کننده بدهند.

امید است مهدی خزعلی به سوالات زیر پاسخ دهد:

۱:نقش سعید امامی ، حسین شریعتمداری و حسین پناه در موسسه حیان چه بود؟

۲:نقش شما در تهیه برنامه هویت از صدا و سیما چه بود؟

۳:نقش شما در گروه فداییان اسلام ناب محمدی و به طور خاص قتل مرحوم پیروز دوانی چیست؟

۴:نقش شما در بولتن محرمانه وزارت اطلاعات چیست؟

۵: چقدر بودجه از وزارت اطلاعات ، دفتر رهبری و بنیاد مستضعفان برای موسسه حیان دریافت کردید؟

۶:نقش شما در تاراج معادن خاک سرخ جریزه هرمز و همکاری با شخص علی‌ فلاحیان در این زمینه چیست؟

 

دسته‌بندی شده در: پاسخ اتهامات یهود ستیزان به کشور اسرائیل

 

افزودن نظر


Joomlart