چهارشنبه, 30 خرداد 1397

معصوم پانزدهم، محمد رضا رحیمی

نامه الکترونیک چاپ PDF
   احمدی نژاد تاکید کرده است که: "آقای رحیمی حتی یک خط تخلف هم ندارد و من چون مطمئنم ایشان تخلفی ندارد بنابراین از او استفاده کردم ".
  این دکتر! به اون دکتر! نان قرض می دهد، این یکی می گوید: اگر بنا بود پیامبری بیاید، او احمدی نژاد بود! آن یکی که عالم و آدم را بدون مدرک دزد کرده و پنج سال آزگار است که  اسامی دزدان و مفسدان اقتصادی را در جیب مبارک بایگانی کرده است - البته رندی می گفت: یواشکی سری به بایگانی می زند وپستها را بین آنها تقسیم می کند! - رندی دیگر می گفت: موقع وضو جیب کاپشنش را زده است، اسامی  کابینه در جیبش بوده است! - از شوخی بگذریم. این مطایبات حکم روغن کرچک را دارد، یا شاید وازلین، بسته به مورد، که مزاج را روان و درد را کم می کند، به هر حال مسهل و مسهل است، تا حرف های اصلی را به دل نگیرند و دومی را تحمل فرمایند!
  اما بعد، اگر رحیمی یک خلاف  ندارد، چرا به شکایت نمایندگان مردم رسیدگی نمی شود؟ ماجرای آرد اهدایی سازمان ملل در دوران استانداری کردستان چه بود؟ آردها کجا رفت؟ این" نان حلال!" از گلوی که پایین رفت؟ ماجرای تاسف بار اختلاس بیمه در دوران تصدی دیوان محاسبات به کجا رسید؟ چرا مثل جوانک تظاهر کننده و جزایری و کرباسچی،  سریال جذاب پخش نمی کنید و مردم را در جریان قرار نمی دهید؟ این ارقام که با آن پرونده ها قابل مقایسه نیست؟ جزایری که پول نبرده بود بلکه به آقایان راست و چپ، تا آن بالا بالا ها پول داده بود! ماجرای مدرک دکترای رحیمی چه شد؟ آیا راست است که قل دوم مدرک کردان - ببخشید قل اول- آن است؟ آیا حقیقت دارد با این مدرک قلابی رئیس دانشکده حقوق شده بوده است و وقتی سخنگوی دولت خاتمی تهدید به افشاگری می کند، ریاست و دانشگاه را ترک می کند؟ آیا ماجرای آن اعدامی کومله که در افواه شنیده می شود، حقیقت دارد؟ ، یا صدها سئوال دیگر حقیقت دارد ؟؟؟ 
  من که معتقدم اینها کار بد خواهان دولت است و می خواهند چوب لای چرخ دولت بگذارند. ولی کور خوانده اند، لای چرخ این دولت گل و گشاد تر از این هاست، چوب که سهل است، تیر چراغ برق هم لای این چرخ بنمایید، خم به ابرو نمی آورد، تازه ما شانس آوردیم کردان رفت، وگرنه بجای مشایی می نشست و مشایی جای احمدی نژاد و احمدی نژاد جای ...!!! 
  باز حواس ما پرت شد و روغنش را زیاد کردیم! نا سلامتی ما پزشک هستیم، برای مریض بهتراست، برای این که نگویند فرنگی شدید، بجای ژل لوبریکانت از همین وازلین علیه السلام خودمان استفاده کنیم، مگر چه می شود، مهم این است که درد را کم کنیم، و به تشخیص برسیم! 
  عرض می کردم...، جواب هوچی گری اصحاب فتنه، از سرآن تا ته آن، خیلی راحت است، فردا مدرک دکترای رحیمی را در سایت دولت می گذاریم، تا سیه روی شود هر که در او غش باشد، در ثانی، درست است که مشارٌ الیه معصوم پانزدهم هستند! اما از امیرالمومنین علی (ع) که بالاتر نیست، مولا در دوران خلافت به واسطه ادعای واهی یک یهودی در دادگاه حاضر و در شرایط مساوی با آن یهودی تن به قضا می دهد، خوب نمایندگان مردم شکایت کردند، حق این است که نامبرده در دادگاه حاضر و پاسخ همه را بدهد، آردها را بتکاند و الک ها را بیاویزد! خوب با این حضور در محکمه همه چیز حل خواهد شد، آن را که حساب پاک است، از محاکمه چه باک است؟
  و اگر این محاکمه انجام نشود، هر چه احمدی نژاد و با با بزرگش قسم و آیه به جان این و آن تکه پاره کنند، در من یکی بی تاثیر است ! باور نمی کنم که نمی کنم ! مگر حجت بالغه ای مثل عطریانفر و ابطحی بر من نازل شود، که بر صحت همه چیز شهادت خواهم داد، بدون تردید!
89/5/10 دکترمهدی خزعلی (مدرکش هم موجود است، اصل اصل از دانشکده پزشکی تهران،دوره دکتراهفت سال طول کشیده است، نه مثل بعضی که 7 ساعته دکتر شدند و نه مثل احمدی نژاد که لیسانش 11 سال به درازا کشید)
 

افزودن نظر


Joomlart