پنجشنبه, 27 مهر 1396

امامی کاشانی : راست راست می ایستند و حرف های دروغ دروغ می زنند!

نامه الکترونیک چاپ PDF
  امامی کاشانی : راست راست می ایستند و حرف های دروغ دروغ می زنند!  
  خطیب جمعه این هفته  تهران آیت الله امامی کاشانی بود،  جمله قصار فوق راجع به احمدی نژاد یا دولت نهم نیست، ایشان راجع به امریکا این کلام نغزرا فرمودند،  به هرحال استاد اخلاق هستند و من بدم نیامد این جمله را آویزه گوش تمامی مسئولین دولت نهم نمایم، که راست راست نایستند و حرف های دروغ دروغ به خورد مردم ندهند! 
  نمی دانم چرا هروقت آقای امامی کاشانی را می بینم و یاپشت سرایشان نماز می خوانم، حضور قلب من بهم می خورد و یاد پالیزدارو حرف های او می افتم!   اگر خدا و مرتضوی هم از سر تقصیرات پالیزدار بگذرند من یکی نمی گذرم!همیشه وقتی  آیت الله امامی کاشانی در خطبه های نماز، آیات و روایاتی قرائت میکرد، در معادن رحمت و خزائن حکمت الهی سیر می کردیم اما از وقتی پالیزدار پیدا شد فکرمان به سمت معادن سنگ و خزائن بیت المال میرود! وقتی حضرت آیت الله  در نماز" ایاک نستعین" را قرائت می فرمود، توجه مان بسوی یاری خواستن ازخدا بود وترک یاری غیر او. امروز استعانت به معادن و ذخائر خدادادی در نظرمان می آید، و این فکر که چرا مانه؟  چه می شد من نیز توان بخشی راه می انداختم و الان چند معدن سنگ داشتم و توان بخشی می کردم!  گاهی رکعت های نماز را فراموش می کنم و در رویای توان بخشی خود سیر می کنم ، می بینم که افکار بلندی دارم و اسلام و مسلمین و نظام اسلامی نیازمند این افکار است فقط توان ندارم!  اگر معدن داشتم و توان بخشی میکردم چه می شد؟!  در این اندیشه ها سیرمی کنم تا صدای سلام امام مرا از رویاهای شیرین توان بخشی خارج کند!
  22 خرداد 87 پالیزدار بازداشت می شودو 24 خرداد 87 آقای امامی کاشانی در نماز جمعه می فرمایند: ((کسانی که علیه دین، مسلمین و نظام اسلامی طراحی می کنند، اینها دلیل ندارند، و سخنانی را به بهتان و کذب میگویند و یک موج موقتی هم ایجاد میکنند.))
   ایکاش همان روز آقای  امامی کاشانی ماجرای معادن سنگ و توان بخشی را تکذیب می فرمود و یا حداقل کذب آقای پالیزدار را برملاوراست و صدق آنرا منتشر می فرمود، ایکاش اسناد مزایده را منتشر می فرمودند تا حداقل حضور قلب نمازگزاران از دست نرود!  امروز تا آیت الله امامی کاشانی خطبه ها را بخواند و نماز را تمام کند، نمازگزاران هزار بار معادن سنگ دهبید را کاویده اند و کامیون کامیون سنگ است که از فراز سر نمازگزاران جمعه عبور میکند، اگرمی شد اندیشه نمازگزاران را به تصویر کشید، می دیدید چه ترافیک سنگینی از ماشین های سنگین بر فراز سر نمازگزاران درحرکت است،   بهترین راه حل، پاسخ مستدل و منطقی است ، اینکه موج موقت است و تمام میشودو موج سازان رازندانی کنیم، راه حل مناسبی نیست، چگونه میتوانید افکار نماز گزاران را حبس کنید؟ در خاتمه باید گفت ما به عنوان خانواده روحانیت قبل از انقلاب ارج و قرب بیشتری داشتیم هرچند درم و دینار نداشتیم که فرمود:
                           "زاهد که درم گرفت و دینار            زاهد تر از او برو بدست آر"
  والسلام/ دکتر مهدی خزعلی/ 11/8/87  
(این صفحاتی است از سایت هک شده من که بتدریج بازسازی می شود)                                                                                       

نظرات

 
ghlamreza
   
Jenab dr khazali ba salam bandeh choon dar kharej az keshvar hastam va moshkel keybord daram majboraam Farsi beh Englisy benevisam.Shoma behtar az har kasi mydanid barayeh roohaniate abrooi baghi namandeh ast va zarbehea keh tavasote roohanion dakhel hokomat beh din va va an bakhsh az roohanion keh dar hokomat nistand besyar shadid ast. Agaye emammi kashani va amsalahom khili masaleh darand mellat che bokonand bandeh eteghad daram hata dar zaman shah mardom ehteram bishtary baray anha ghael boodand va mosabeb in vaz ham khood roohanion hookamati hastand va in bakhsah baes shodehand anbakhsh keh dahokomat nistand zarbeh shadidtary bokhorand aman az ah nakhordeh va dahan sookhteh va poshte sar roohani bandeh gigar namaz nakhaham khand magar ankeh khoodam beshnasam na hokomat entekhab koonad
شنبه 11 آبان 1387, 18:04

آقا بهتره یه کم هم در مورد ابوی بنویسید. ایشون معدنی چیزی ندارن؟؟؟
راستی نظرات ابوی رو تا چه حد قبول دارین؟؟؟؟
پاسخ: ایشان از مال دنیا فقط یک نیم طبقه آپارتمان دارند که در آن سکونت دارند(در امامزاده قاسم-باغ شاطر) هر چه بیش از آن یافتید به شما هدیه می دهند،
پدر از معدود روحانیانی است که حرف روی منبر و داخل خانه اش یکی است،اما به هر حال اخبار و گزارشات غلط از طریق کیهان به معظم له می رسد و بر مبنای دروغ های کیهان هر کسی ممکن است قضاوت اشتباه کند، اما ایشان پالیز دار را بسیار دوست داشتند، و اکنون نیز از گرفتاری او ناراحتند. با مشایی و کردان قطعاًمخالفند. این هم سه موضو که من و پر اتفاق نظر داریم. و صدها اصل و فرع دیگر هست که من به عنوان جاهل باید از معظم له تقلید کنم. راجع به احمدی نژاد فقط اختلاف دیدگاه داریم که بحمدالله گذشت زمان و عملکرد او این مختصر اختلاف را هم رفع می کند.
شنبه 11 آبان 1387, 18:26
Elia
 
دکتر جان جالبه که همه آقایون روحانیون و آخوند زادگان در مورد دارایی شان همین فرمایش شما را تکرار می کنند که: هر چه یافتید . . .
پاسخ :
من که چنین حرفی نزدم، اگر روزی وضع مالی خوبی داشتم با افتخار اعلام می کنم! و نداشتن را افتخار نمی دانم.
شنبه 18 آبان 1387, 16:46

Gladiator
   
Ba salam va khaste nabashid be shoma jaye basi khoshbakhtie ke yeki az daruone hakemmiat in harfharo mizane agarche abavie shoma ta be hal enteghadi asasi az oza va ahvale jamee va mardom nakarde beharhal omidvaram dar rahi ke besakhta ghadam gozashtid pabarja bashid . Digeinke che khoub boud shoma az pasvande DR. estefadeh nakonid ta betounim baham khodemonitar harf bezanim agarche midounam agar in alghab nabashe awamolnnas adamo tahwill nemigire.Ba ehteram dar ghorbat fosilshode.
پاسخ:
دوست غریب من، شما می توانید مرا مهدی صدا کنید.
يكشنبه 19 آبان 1387, 13:56
بیژن 
آقا مهدی نازنین دمت گرم و سرت سبز وقلمت پر جوهر و نفست پر اکسیژن باد دلا تو از زبان ما می گوی امیدوارم کاری را که با بچه های تالقانی کردن با شما نکنند با خدای نکرده نوره بخوردتان ندهند از خداوند آیران برای شما آرزوی بهترین ها را دارم چزا که اینروز ها آدم های مثل شما کم پیدا می شوند حرف حق را بیان کنند وهمه به مصلحت خویش نان را به نرخ روز می خورند یک خواهش از شما دارم سعی کنید کمتر از واژه های تازی استفاده کنید شادو سز بلند باشید .
پاسخ :
دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و دیوان شود !
دوشنبه 20 آبان 1387, 01:00
هر چه ما را لقب دهند آنیم 
شنیدم ابوی گرامیتون بارها از اقدامات و رفتار شما برائت جسته اند و شما را از مصاحبه با رادیو هایث بیگانه و معلوم الحال و اقدام علیه منافع نظام و مسلمین منع فرمودند .با این وجود چه طور مدعی عدم اختلاف با ایشون میشید؟ کدامیک چون به خلوت میروید ان کار دیگر میکنید؟
پاسخ :
1 - معظم له فقط در انتخابات نهم شدیداً از احمدی نژادحمایت کرده و اینجانب از رقیب و حمایت کردم، و حامیان احمدی نژاد آنرا تحریف و رسانه ای کردند
2 - اختلاف دیدگاه پدر و پسر نشان رشد و بالندگی یک جامعه است، که اعتقادات را به ارث نمی برند!
3 - "اقدام علیه منافع نظام و مسلمین" جمله معظم له نمی باشد، جمله از ادبیات جناح حاکم است و بهتر است صادقانه بنویسید:"اقدام علیه ما! اسلام یعنی ما! نظام یعنی ما! ملت یعنی ما! امنیت یعنی ما! به عبارت دیگر:" العلماء باغون ما بقی درب و داغون"
4 - شما در خلوت چه می کنید، احتمالاً همان کاری را می کنید که ما...
دوشنبه 20 آبان 1387, 17:38
موحد 
سلام آقا مهدی
معمولا درخت هر چه بارش بیشتر باشد سر بزیر تر است! عجب است که وقتی نامه می نگاری در انتها از کلمه دکتر استفاده میکنی!
شما که دم از امام میزنید آیا امام هم در انتهای نامه خود از آیت ا... استفاده میکرد!!!!!!!
دوما مردم در انتظار تکذیب یا تایید آقای کاشانی نیستند، چرا که میدانند افرادی مثل ایشان و یا حتی خود شما همیشه ودر همه حال از رانت ارتزاق کرده اید!
اگر تکذیب میکنی بگو برایت بشمارم!!!!!!!!!
پاسخ: بشمار
شنبه 25 آبان 1387, 14:55
موحد 
شمارش را از زمانی که هنوز دست آقازداگان چندان به بیت المال دراز نشده بود آغاز میکنم:
1- یادتان میآید اولین باری که به سفر حج رفتید با خرج بیت المال در زمان ریاست آیت ا... موسوی... بود!گر خواستی بگو بشمارم
پاسخ:
اگر همین طور بشمارید، مثل نفر قبلی شرمنده می شوید، من اولین سفر حجی که رفتم پدرم هزینه آنرا هبه فرمودند تا مستطیع بشوم، چون درآمد من در حد استطاعت نبود با بذل مستطیع شدم. پس کل هزینه سفر حج را پدر برای فرزند از پول حلال معلمی داده است!
شاید با کس دیگری اشتباه گرفته اید
چهارشنبه 29 آبان 1387, 13:07

افزودن نظر


Joomlart