پنجشنبه, 27 مهر 1396

ستاره داود و سید حسین نصر !

نامه الکترونیک چاپ PDF
  من از سیادت دکتر حسین نصر هیچ نمی دانم، اما می دانم که او نیز یهودی تبار و نواده حکیم کاشی بوده است، جدش پزشک دربار بود و خودش ارتباط بسیار نزدیکی با فرح پهلوی داشت و مشاور شاه بود و اینک نیز در آمریکا مقرب است و به عنوان یک رفرنس معتبر جهانی در اسلام شناسی معرفی می شود، مثل حمید مولانا، او را هم پروفسور می خوانند، فرزندش ولی نصر، مشاور هیلاری کلینتون است!
  اینکه چه تشکیلاتی این مهره سازی ها و پروفسور سازی ها را می کند، بماند! این پروفسورها چقدر بیش از محققین ما می دانند، بماند! این که بودجه بنیاد حسین نصر از کجا تامین می شود، بماند! شاید مثل موسسه آقای مصباح یزدی، رییس جمهور وقتِ کشور مطلوب برایش بودجه ای اختصاص داده است! اینکه چگونه می شود که این خانواده در دربار قاجار و پهلوی و بوش و کلینتون، اوباما و احمدی نژاد مقربند، آنهم بماند! توهم توطئه را کنار بگذاریم، اینکه دستی از غیب راه را باز می کند و این افراد را در مناصب و مدارج خاص قرار می دهد هم بماند! اینکه می گویند یک سازمان و یک آژانس این هدایت را بر عهده دارد هم خیال و توهم است!
  آنچه به عنوان یک نشان از گذشته و حال و آینده و سابقه دینی و خانوادگی به ناگاه ظهور می کند، استتار هنرمندانه " ستاره داود " در هدر سایت حسین نصر است، ما نمی گوییم که تبارش یهودی است، تا نگویند: چه اشکالی دارد!  نمی گوییم این خانواده جدید الاسلام است و با آغوش بازورود آنها را به دامان اسلام می پذیریم، اما آوردن " ستاره داود " با خود به دین اسلام و استتار آن در هدر سایت، سئوال برانگیز است، نکند در باطن تعلق خاطر به دینی باشد و در ظاهر به دینی دیگر!  نکند ماموریتی  برای ارائه قرائتی دیگر از دین داشته باشد!   بر من خرده نگیرید، آژانس یهود برای ما آنقدر فرقه و شعبه و اختلاف خلق می کند، تا مسلمین به خود مشغول شوند و منابع ما را تاراج کنند، فرقه وهابیت و بهاییت از این قماش اند.
  در خاتمه از آقای حسین نصر هم به واسطه این سئوال صریح عذر می خواهم، امیدوارم پاسخی صریح هم داشته باشند.
1389/4/30  مهدی خزعلی

افزودن نظر


Joomlart