يكشنبه, 03 تیر 1397

امیر المومنین احمدی نژاد !!!

نامه الکترونیک چاپ PDF
 یا امیر المومنین، محمود احمدی نزاد؛ قدم مبارک!
  حاشیه های ایرنا از سفر احمدی نژاد به مالی، خبری است که دهها سایت به اصطلاح اصولگرا و ولایی آنرا پوشش دادند! همان کسانی که رگ ولایتشان دارد می ترکد!، این خبر را با شور و شعف نقل کردندو هیچ مرجع تقلیدی دم برنیاورد، ولایتمداران کجایند؟ گویی ولی شناسان رفتند از این ولایت!!
خبر این است: " بسياري از جوانان اين منطقه با پوشيدن لباس‌هاي سفيد رنگ که روي آن نوشته بودند: "يا اميرالمومنين، محمود احمدي‌نژاد؛ قدم مبارک". به او خوش آمد گفتند!
از والد معظم حیرت دارم، او که عمر خود را وقف امیرالمومنین علی علیه السلام و غدیر کرده است، چرا دم برنیاورد؟ چرا سکوت اختیار کرد؟ این حرکت خبرگزاری رسمی دولت چه پیامی دارد؟ چه پیامدی دارد؟ نمی دانم شاید باید گفت: " حب الشیئی یعمی و یصم" آری دل بستن به هر چیزی انسان را کور و کر می کند! اما امام صادق علیه السلام در مقابل این انحراف می ایستد و فریاد می زندو می فرماید:" لقب  اميرالمؤمنين مختص علي بن ابي‌طالب(ع) است و هيچ‌کس صلاحيت آن را ندارد و کسي راضي نمي‌شود او را اميرالمؤمنين خطاب کنند مگر اين‌که منحرف باشد! "

احمد بن محمد السياري در التنزيل و التحريف مي‌گويد:
شخصي بر امام صادق(ع) وارد شد و گفت: سلام بر تو اي اميرالمؤمنين!
امام صادق(ع) ايستاد و فرمود: همانا اين اسم تنها مختص مولا اميرالمؤمنين علي بن ابي‌طالب(ع) است و هيچ‌کس صلاحيت آن را ندارد، و کسي راضي نمي‌شود او را اميرالمؤمنين خطاب کنند مگر اين‌که منحرف باشد!
و اگرمنحرف نباشد به‌آن مبتلا مي‌شود و اين قول خداوند است که مي‌فرمايد:
إِنْ يَدْعُونَ مِنْ دُونِهِ إِلَّا إِناثاً وَ إِنْ يَدْعُونَ إِلَّا شَيْطاناً مَرِيداً(نساء/117)
يعني: نمى‏خوانند جز خدارا، مگر منفعل‌ها و نمی‏خوانند جز شيطان بي‌فایده را.(مستدرک الوسائل ج10ص400)
  اگر آن روز که جناب معاون اول حرف دل خویش به نقل از یک خارجی بیان کردو گفت:" اگر بنا بود پیامبری پس از خاتم الانبیاء بیاید او احمدی نژاد بود"  امام گونه بر دهانش زده بودند، امروز خبرگزاری دولت، ذوق زده خبر " امیرالمومنین احمدی نژاد" را در بوق نمی کرد.

وما علینا الا البلاغ
دکتر مهدی خزعلی
 روز شهادت موسی ابن جعفر
1389/4/17

 

افزودن نظر


Joomlart