يكشنبه, 06 خرداد 1397

رايحه خوش قدرت

نامه الکترونیک چاپ PDF
 

بسم الله الرحمن الرحيم
آنان که از نردبان اصولگرایان بالا رفته بودند، هنوز بربام استقرار نیافته نردبان انداختند . امروز پیران و بزرگان خویش حذف می‌نمایند و هیچ خدایی را بنده نیستند، تازه به دوران رسیده‌هایی از جنس انحصار چند صباحی با نام مردم پوپولیسم را در کشور حاکم کردند، تا جایی که خود را مخالف اصلاح‌طلبان و بی‌نیاز از اصولگرایان پنداشتند و پل‌های پشت سر را یکی پس از دیگری خراب کردند، در آستانه 24 آذر ماه برای خود سنگری مستحکم پشت سر رییس جمهور تدارک دیدند- به گمان فتح سنگر آخر- بیلبوردهای مزین به تصویر احمدی‌نژاد و شعار رایحه خوش خدمت و آغاز فهرست اسامی با نام خواهر رییس جمهور نقطه امیدی بود بر تازه واردان عرصه سیاست.
خدای ناکرده اگر پروین احمدی‌نژاد نفر اول تهران می‌شد ندای هل من مبارز از اردوگاه رایحه خوش می‌آمد و بوی رجایی آن چنان فضای میهن اسلامی را پر می‌کرد که دیگر عطر هیچ عطاری کارساز نبود و آن شهید بزرگوار نیز توان نفی و تکذیب این انتساب را نداشت.
اما نه، ملت در حماسه‌ای دیگر در 24 آذر 85 به عوام‌فریبی و پوپولیزم که می‌رفت در کشور نهادینه شود رای منفی داد و یک «نه بزرگ» گفت.
و آنانی که فکر می‌کردند از جنس مردم‌اند، فقط 2 نماینده اختصاصی راهی شورای شهر مردم کردند، به عبارتی بیش از 13% آرای مردم را جلب نکردند. هر چند همایش‌ها و سخنرانی‌های رییس جمهور کشور را به ستاد تبلیغاتی ایشان تبدیل کرده بود.
آقای رییس جمهور بشنو، این پیام ملت بزرگی است که نمی‌خواهد او را ابله بدانند!

ومن الله التوفیق و علیه التکلان
دکتر مهدی خزعلی

افزودن نظر


Joomlart