پنجشنبه, 03 خرداد 1397

جناب اقای دکتر مهدی خزعلی پاسخ دهید

نامه الکترونیک چاپ PDF
جناب اقای دکتر مهدی خزعلی به این سوالات پاسخ دهید
شما به خمینی بسیار احترام می گذارید. می خواهم نظر شما در باره این سه مورد بدانم. اول: وعده آب و برق مجانی امام خمینی دوم: کشتارهای سال 67 سوم: کتاب تحریر الوسیله امام خمینی باب نکاح مساله 12 که در آن بازی شهوانی با دختر شیرخوار و ازدواج با دختر 9 ساله را مجاز می شمارد
این پستی بود در بالاترین و من برای جواب دادن و شاید جواب ندادن آنرا نقل می کنم
    من به همه رهبران مذهبی احترام می گذارم " در همه ادیان"، اما به امام عشق می ورزم، من تولد دوباره خود را مرهون امام می دانم، او به ما آزادگی و جوانمردی آموخت، من دین را با قرائت مجاهد کبیر خمینی دوست دارم، اما این همه عشق سبب نمی شود که نقد نداشته باشم و آن بزرگ مجاهد عالم تشیع را معصوم بدانم.
 1 - آب و برق و اتوبوس مجانی  در آغاز حکومت، نشان از این بود که تجربه حکومت داری را نداشتیم، فکر می کردیم که شاه می خورده است و حالا که ما نمی خوریم، پس پول نفت به ملت برسد، بعدها هزینه ها طاقت فرسا و کمر شکن شد و در خوردن هم هزار فامیل صد هزار شد، آنهم از نوع گرسنه و تشنه و لخت و عور!
 2 - من در باب اعدام های سال 67 هیج توجیهی را نمی پذیرم، من اگر آن سالها مطلع می شدم، شاید همان سالها فریاد می زدم و خود را به کشتن می دادم، شاید خدا نخواست و من از این حادثه وحشتناک کاملاً بی اطلاع ماندم. اما امروز معتقدم امثال موسوی باید این پرونده را باز خوانی کنند!
 3 - مسئله احکام نکاح و سن ازدواج و بلوغ دختر و پسر و سن تکلیف آنها ، مسئله بحث انگیزی است، کسانی مثل آیت الله صانعی ، آیت الله بجنوردی و آقای جناتی که فتاوای شاذ داده اند، مورد اعتراض حوزه و علما واقع شده اند، این مطلب بحث دقیق علمی را می طلبد، که در جای خود اگر فرصتی شد نقل نظر علما را به بحث می نشینیم، قول می دهم که پستی را برای مباحثه بگشایم.

افزودن نظر


Joomlart