دوشنبه, 25 تیر 1397

رفراندوم صفار هرندی!

نامه الکترونیک چاپ PDF
  (تلویزیون واشنگتن)—محمد حسین صفار هرندی، وزیر ارشاد سابق جمهوری اسلامی ایران، دوشنبه شب در مراسمی در قم خطاب به آن عده که وی آنان را «خواهان یا سردمدار بحث جمهوری اسلامی مشروطه» خواند، گفت: « اگر الان هم رفراندم برگزار شود، نتیجه سال ۵۸ تکرار می شود.»
  جناب صفار  بیایید واقع بین باشیم، من اگر هزار بار رفراندوم برگزار شود باز به " جمهوری اسلامی " رای خواهم داد، زیرا عملکرد مسئولین را از اسلام تفکیک می کنم، اما آیا مردم این تفکیک را قائلند؟ بسیاری از دین برگشته اند وسکولار شده اند،  بسیاری از حکومت دینی قطع امید کرده اند و به نظام لائیک فکر می کنند، این دستاورد بزرگ فرهنگ حکومتی شماست، اباحه گری تحت عنوان حفظ نظام، باعث شد که فساد اداری و مالی گریبان نظام را بگیرد، تصلب و جمود فکری در احکام و تسری احکام شخصی به اجتماعی و دخالت در احوال خصوصی مردم، مکانیسم جبرانی بود که دولتمداران فاسد برای اثبات دینمداری به کار گرفتند، به گونه ای که تصویری زشت و خشن از دین ارائه نمودند و جوانان را از دین بیزار کردند، حال با ارائه تصویر جوانان دین گریز، مخالفان خود را بی دین و خود را دیندار معرفی می کنند. (برجوانان است که با رعایت ظواهر اسلامی، این حربه را از دست آنان بگیرند)
  این در حالی است که من به چشم می بینم هر کس به خط نفاق نزدیک تر است تظاهرات دینی بیشتری دارد، ببینید برادر من شهید شده است و خودم پزشک بسیجی هستم، همسر و خواهر و برادر همسر و خواهر و برادر آقای رحیم مشایی چه سابقه ای دارند، آنها منافق بودند یا برادر شهید من؟ ببینید در خانواده نزدیک قاضی صلواتی چند منافق اتیکت دار پیدا می کنید؟ اکثر کسانی که حمایت مبالغه آمیز از دین و انقلاب می کنند، پرونده ای خراب و ناجور دارند، یا یهودی تبارند (آنوسی)، یا منافق صفت و یا مشکلات مالی فراوان دارند، بگذارید نام نبرم!
  با همه این احوال، من هم اعتراف می کنم، اگر شما رفراندوم برگزار نمایید، 9/99 درصد رای می آورید، چرا که نه؟مگر محبوبیت شما از صدام کمتر است؟ صدام 100 درصد رای آورد، احمدی نژاد 63 درصد، بشار اسد 98 درصد، پس بدون ترس و واهمه رفراندوم برگزار کنید و تا سی سال دیگر خود را بیمه کنید، سی سال دیگر هم اگر آقازاده محصولی رفراندوم برگزار کند، 100 درصد رای می آورد و ...
19/12/88 مهدی خزعلی
 
 

افزودن نظر


Joomlart