چهارشنبه, 27 تیر 1397

انقلاب یک شهید داشت ، آن هم اسلام بود !

نامه الکترونیک چاپ PDF

انقلاب یک شهید داشت ، آن هم اسلام بود !

روحش شاد، استاد علامه طباطبایی(قدس سره) - صاحب تفسیر المیزان - می فرمود: " انقلاب یک شهید داشت، آنهم اسلام بود!" و من می گویم: " دولت نهم یک شهید داشت و آن یوسف زهرا(عج) بود!" ملت با نام خدا و دین جان بر کف نهاد وبساط استبداد را برچید تا عدالت علوی را درک کند، با نام زهرا(س) جانبازی کرد و متجاوزان را از خاک ایران اسلامی بیرون راند و به عشق یوسف زهرا(عج) همه سختیها را تحمل کرد تا پرچم نهضت را به دست صاحبش بسپارد.

  اما چه شد! ما سرگرم دنیا و زخارف آن شدیم، زر و زور و تزویر حاکم شد، بره ای را که از دهان گرگ گرفتیم به گرگان در لباس میش سپردیم، قدرت و حکومت آنقدر شیرین و گواراست که همه چیز را برای حفظ آن حلال کردیم! ماکیاول باید در محضر ما تتلمذ کند، خلخال از پای زن یهودیه که سهل است عمامه از سر علماء و مراجع برداشتیم! حرمت رعیت که هیچ، حرمت امام زمان را نگاه نداشتیم! اگرآنروز علی قرص نان جوینی از بیت المال به برادر نابینای خود نمی دهد، شمع بیت المال را خاموش می کند، خون بهایش می پردازد و محاسن با خون فرق خضاب می کند! امروز ید ما ید امام زمانی است، دست در بیت المال کرده و هر که را می خواهیم می سازیم! به ریش خود حنا می بندیم و در میان چاکران و پابوسان به سلامت حکومت می کنیم! اگر آن روز به طمع گندم ری، حسین زهرا(ع) را کشتند، امروز با نام یوسف زهرا(عج) گندم ری را به تاراج می برند و از محاسبه باک ندارند!

  امروز خطای ما را به پای دین و امام زمان می گذارند، جوانان از دین می گریزند و سخن از موعود را به سخره می گیرند! در هیچ دوره ای مثل دولت نهم پیامک طنز برای مقدسات و به ویژه ساحت مقدس حضرت حجت روحی له الفداه رواج نداشت. پس باید گفت: عمل ما موجب وهن اسلام و عمل دولت نهم موجب هتک حرمت ولی عصر (عج) شد ، یوسف زهرا(عج) تنها شهید دولت نهم بود!

24/2/1388  مهدی خزعلی 

 

افزودن نظر


Joomlart