دوشنبه, 25 تیر 1397

پاسخ به اکاذیب رئیس هیات رسیدگی به تخلفات ناشران

نامه الکترونیک چاپ PDF

نمی دانم این دروغ های پیاپی از بنگاه دروغپردازی فارس است یا متاسفانه مسئولان ارشاد را باید ارشاد کرد که اینگونه بی پروا دروغ نگویند، مصاحبه ها سرار کذب آقای امیر زاده (رئیس هیات رسیدگی به تخلفات ناشران) را نخوانده بودم که چشمم به مصاحبه سراسر دروغ جناب وزیر ارشاد افتاد.

اینک پاسخ رئیس هیات رسیدگی به تخلفات ناشران، مندرج در فارس(فالس)نیوز:

* او گفته است:" رای هیات رسیدگی به تخلفات ناشران در مورد تخلف حیان به قوت خود باقی است!"
* پاسخ: اولا این رای کی و کجا صادر شده است و با کدام ادله و بینه و به چه کسی ابلاغ شده است،لااقل ما را هم مطلع می فرمودید، ما اصلا از وجود چنین هیاتی بی اطلاع بودیم تا این مصاحبه!!!  تفهیم اتهامی نشده ، رای صادر نشده و چیزی ابلاغ نشده است، و اصلا تخلفی صورت نگرفته و بهترین دلیل غذرخواهی معاونت محترم فرهنگی وزارت ارشاد و تضمین تمامی خسارات حیان است!

میر حسین و کروبی هم از اتهام خود، دادگاه خود و رای خود بی اطلاعند! فقط چهار سال است که در حصرند! ما هم نه تفهیم اتهام شدیم و نه دادگاهی دیدیم و نه رایی، فقط می دانیم که شش سال از همه حقوق شهروندی محروم شده ایم!

ما راست قامت می ایستیم و حقوق شهروندی خویش می ستانیم که خدای - تبارک و تعالی - فرمود:" فاستقم کما امرت"

*آری وزارت ارشاد پس از انتخابات 88 بلاوجه و بدون هیچ عذر موجه قانونی و شرعی تمامی فعالیت های موسسه حیّان و موسسه اباصالح را متوقف کرده و مجوز کتاب نمی دهد، از اعلام وصول کتاب ها امتناع می کند و اجازه نمی دهد در نمایشگاههای بین المللی و استانی شرکت کنند، که این تخلف بارز وزارت ارشاد است و بایستی مدیران سابق و لاحق محاکمه و خسارات این دو موسسه پرداخت شود. همین جا از وکلای حق جو دعوت می کنم تا کمر همت بسته و این پرونده را پیگیری نمایند .

مهدی خزعلی

94/2/22

افزودن نظر


Joomlart