چهارشنبه, 30 خرداد 1397

دیگر به مقام امنیتی رای نمی دهیم، حتی از ترس جناب سرهنگ!

نامه الکترونیک چاپ PDF

بسم الله الرحمن الرحیم

Image result for ‫روحانی‬‎ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای حسن روحانی

با سلام و اهدای تحیّت، ضمن تبریک میلاد امیر مومنان علی ابن ابیطالب (علیه السلام) چند سطری از ظلمی که بر موسسه فرهنگی انتشاراتی حیّان و موسسه فرهنگی انتشاراتی اباصالح(عج) در دوران کوتاه دولت شما شده است می نگارم، نه برای رفع ظلم، که می دانم نه می توانید و نه به آن اهتمام دارید!  فقط برای این که مردم امید واهی به حضرتعالی نبندند و بدانند که باید دست همت بر کمر خویش گرفته و بایستند و از جناب سرهنگ و آدم های امنیتی وابسته آبی گرم نمی شود!

می دانم که شما حتی نتوانستید دبیر کتابخانه های عمومی را به رای خویش انتخاب کنید و بلافاصله تسلیم جناح حاکم شدید و هنوز حکم دبیر خشک نشده او را با گزینه جناح حاکم عوض کردید!

این سطور را برای تاریخ می نگارم، در پاسخ مردمی که به ندای ما زندانیان دربند به صحنه آمدند و شما را انتخاب کردند، همیشه گفته ام که ما ناگزیریم که ازسبد جنتی کسی را انتخاب کنیم و 24 خرداد مانوری بود بر حضورمان که اراده ملت می تواند نفر ششم را ظرف 48ساعت برنده کند! و دولت یازدهم از نظر من دریچه ای در سلول انفرادی ماست که کمی هوای تازه از راهروهای پر پیچ و خم زندان به درون سلول بیاید و بس...!

جناب روحانی؛ سال گذشته حیّان و اباصالح را به سبک و سیاق دولت اختلاس از شرکت در نمایشگاه بین المللی و تمامی نمایشگاههای استانی بدون هیچ دلیلی محروم کردند و وزیر ارشاد شما به دروغ گفت:" هیچ ناشری محروم نشده است!"

در پیگیری های مکرر گفتند که:" وزیر ارشاد و معاونت فرهنگی و مدیر کل کتاب و کتابخوانی مکرر با اداره کل سیاسی وزارت اطلاعات دولت شما جلسه داشته اند و ظاهراًحضرات لجبازی کرده و مانع فعالیت این دو موسسه هستند و حتی ترسیدند که برگه ای مکتوب از این محرومیت به ما بدهند! "

من خسارات ممانعت از فعالیت این دو انتشارات و دو نشریه کتاب سفید و کتاب شناسی علوم پزشکی را متوجه دولت جمهوری اسلامی دانسته و تا تادیه خسارات از پای نخواهم نشست، حتی شکایت به مراجع ذیصلاح بین المللی خواهم برد، چون امیدی به قوه قضاییه ندارم"

جناب رئیس جمهور؛ امسال برای نمایشگاه ثبت نام کردیم و وجه واریز شد و غرفه هم مشخص و مهیا شد، روز گذشته از ارشاد تماس گرفته اند که غرفه حیان را لغو کنید!!! و این دستور از ناحیه اداره کل سیاسی وزارت اطلاعات شما به حراست ارشاد و به اداره کل کتاب و کتابخوانی ابلاغ شده است، اگر غرفه متناسب به حیان و اباصالح اختصاص دادید که در غرفه خویش میزبان اهل قلم و ادب خواهم بود، وگرنه در میدان اصلی مصلی با پرچمی در دست می ایستم و حقوق شهروندی ام را فریاد خواهم کرد.

اما بدانید دور بعد به یک امنیتی رای نخواهم داد حتی از ترس یک سرهنگ...!  لااقل تکلیفم با سرهنگ روشن است، می گویم حکومت نظامی است، اما شما با پنبه سر ما را می برید...!

ما رای سبزمان را دادیم تا به به گل بنفشه بنشیند، می گویید: حصر و حبس در اختیار شما نیست! باشد، حرفی نیست، اما اگر اختیار دبیر کتابخانه و یا غرفه ای در نمایشگاه کتاب را هم ندارید، استعفا دهید و امید مردم را ناامید نکنید، نکند جناح حاکم به دست شما سر امید را ببرد و مردم را از مطالبه حقوق حقه خویش باز دارد.                                                                  دهم اردیبهشت 1394

والسلام علی من اتبع الهدی

دکتر مهدی خزعلی

رونوشت: 1- وزیر محترم ارشاد   2- وزیر محترم اطلاعات   3- بازرسی کل کشور   4- بازرسی ریاست جمهوری   5- دفتر مقام رهبری   6- بازرسی مقام رهبری   7- ریاست محترم قوه قضاییه   8- ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام   9- دفاتر مراجع تقلید   10- تنها مرجع رسیدگی کننده یعنی خدا

افزودن نظر


Joomlart