چهارشنبه, 30 خرداد 1397

محرومیت حیّان در دولت روحانی!

نامه الکترونیک چاپ PDF

با کمال تاسف و تاثر برای دومین سال در دولت روحانی، و ششمین سال متوالی موسسه حیّان بدون دلیل از حضور در نمایشگاه کتاب تهران محروم شد!

این در حالی است که علی جنتی - وزیر ارشاد - در سال گذشته محرومیت حیان از نمایشگاه را انکار کرد ولی عملا مانع حضور حیّان و اباصالح در نمایشگاه کتاب شد!

سال 88 بازجوی من گفت:" همه فعالیت های اقتصادی تو را متوقف می کنیم تا با چک برگشتی بیایی !" و حیّان - ناشر برتر کتب پزشکی - را از نشرکتاب و شرکت در نمایشگاه بدون دلیل محروم کردند و وزارت ارشاد می گفت:" اطلاعات تلفنی گفته مانع کارش شوید و شش سال حصر اقتصادی بلاوجه را بر حیان و اباصالح تحمیل کردند و خسارات زیادی بر این دو موسسه وارد شد!"

اینک موجر یهودی را وادار کرده اند که خلاف تعهدات اجاره نامه با اعمال نفوذ بازجو نسبت به تخلیه ملک موسسه اقدام نماید و یک قاضی دست نشانده شورای حل اختلاف نیز بر خلاف شروط قرار داد عالمانه! رای به تخلیه می دهد و می گوید شما فرصت تجدید نظر دارید و ان شاء  الله در تجدید نظر رای اصلاح می شود!

من از قوه قضاییه که در 10 پرونده دادگاه انقلاب  34 سال و 4 ماه رای علیه من صادر کرده است، انتظاری ندارم، گلایه من از دولت روحانی، وزیر اطلاعات و وزیر ارشاد است که بناحق حیّان را از حقوق خود محروم کرده اند!

امسال حیّان ثبت نام کرده، وجه غرفه را  واریز نموده و غرفه مشخص شده است و حال از وزارت ارشاد تماس گرفته اند که غرفه حیّان را لغو کنید و استنادشان به دستور شفاهی وزارت اطلاعات دولت روحانی است!

94/2/10

موسسه فرهنگی انتشاراتی حیّان

افزودن نظر


Joomlart