چهارشنبه, 30 خرداد 1397

پاسخ رحمت الله بیگدلی به دروغپردازی انصاف نیوز

نامه الکترونیک چاپ PDF

رحمت‌اله بیگدلی در نامه‌ای به سایت انصاف‌نیوز:
● دکتر خزعلی مدعو رسمی همایش بزرگ اصلاح‌طلبان بود
● خبر انصاف‌نیوز در باره دکتر خزعلی نادرست و به دور از انصاف بود
حجت‌الاسلام والمسلمین رحمت‌اله بیگدلی عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با ارسال یادداشتی به سایت انصاف‌نیوز، خواستار اصلاح خبر این سایت در باره حضور دکتر مهدی خزعلی در همایش اصلاح‌طلبان شد. در این یادداشت آمده است:

جناب آقای شفیعیان، مدیر محترم سایت انصاف‌نیوز
سلام علیکم
روز پنج‌شنبه 25 دی ماه 1393 شاهد برگزاری همایش با شکوه و گسترده اصلاح‌طلبان با حضور چهره‌های مؤثر و اعضای شوراهای مرکزی احزاب اصلاح‌طلب و ... در کانون توحید تهران بودیم.
حضور پرشور اصلاح‌طلبان در این همایش و اظهارات سخنرانان این مراسم که همگی از ضرورت وحدت و اجماع کامل اصلاح‌طلبان در کنش‌های سیاسی و ... سخن گفتند، نویدبخش آغاز پروسه‌ای جدید بر اساس تجارب تلخ و شیرین جبهه اصلاحات در سال‌های طاقت‌فرسای اخیر در راستای وحدت و حضور فعال در عرصه‌های مختلف بود.

بر این اساس انتظار می‌رفت که همه کسانی که دل در گرو جنبش اصلاحات دارند نهایت سعی خویش را در راستای تعمیق وحدت به کار گیرند و از هرگونه مشیی که منجر به شائبه کم‌ترین اختلاف باشد اجتناب ورزند. در این میان رسانه‌های اصلاح‌طلب مسؤولیتی سنگین و خطیر بر عهده دارند که از هرگونه اطلاع‌رسانی نادرست و موهم تعریض به احزاب و شخصیت‌های اصلاح‌طلب خودداری کنند و به دست رسانه‌های کذایی که به دنبال پیدا کردن محملی برای تخریب و توهین به اصلاح‌طلبان هستند، بهانه ندهند.
اما با کمال تأسف بلافاصله بعد از پایان مراسم موفق و باشکوه همایش اصلاح‌طلبان، شاهد اطلاع‌رسانی نادرست و به دور از انصافی توسط سایت محترم انصاف‌نیوز در خصوص حضور آقای دکتر مهدی خزعلی در این همایش بودیم که با عبارتی موهن، حضور دکتر خزعلی را این‌گونه مخابره کرده بود:
«خزعلی میهمان ناخوانده همایش اصلاحات؛
مهدی خزعلی امروز بدون دریافت دعوت‌نامه، به محل همایش سراسری اصلاح‌طلبان رفت و در ردیف جلویی نشست!»
این در حالی است که آقای دکتر خزعلی به عنوان عضو شورای مرکزی و مسؤول کمیته فرهنگی انجمن اسلامی پزشکان (از پایه‌گذاران اصلی جبهه اصلاحات) با دعوت رسمی در این مراسم حضور یافته بود و حتی خود بنده از نزدیک شاهد بودم که در تلورانس‌های پیش‌آمده در برنامه، سخن از سخنرانی ایشان بود که بنا به ضیق وقت و ... از سخنرانی ایشان و برخی دوستان دیگر در این مراسم صرف نظر شد.

آقای دکتر احمد حکیمی‌پور رئیس محترم دوره‌ای شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب نیز در تماسی تلفنی با این‌جانب از خبر مندرج در انصاف‌نیوز شدیدا اظهار ناراحتی کردند و خواستار تکذیب و اصلاح آن بودند.
این‌جانب به عنوان کسی که برای کلیه احزاب و شخصیت‌ها و رسانه‌های اصلاح‌طلب احترام قائلم از همه دوستان عزیز می‌خواهم که از هرگونه مواجهه ی نادرست، تند و به دور از انصاف با یکدیگر که موجب افتادن بهانه به دست مخالفان اصلاحات باشد خودداری کنند.
از این‌رو از مدیریت محترم سایت انصاف‌نیوز می‌خواهم که با درج این یادداشت به نحوی به این غائله خاتمه دهند و از آقای دکتر خزعلی و سایر دوستان نیز می‌خواهم که در این زمینه خویشتن‌داری ورزند.

افزودن نظر


Joomlart