چهارشنبه, 30 خرداد 1397

همایش براندازانه آقازاده‌ها و ضد انقلاب در سالروز پانزدهم خرداد!

نامه الکترونیک چاپ PDF

این هم یک سایت وابسته به جناح قدرت که حتی دفاع از محیط زیست را بر نمی تابند! : ........

 

جمعی که خود را سیاسیون و فعالان محیط زیست می خوانند با دعوت عمومی از مردم جهت شرکت در همایش "ماسک" در سالروز قیام پانزدهم خرداد از امضای شخصیت های سیاسی سابقه دار پای دعوتنامه همایش می گویند.

 

به گزارش صاحب نیوز: بعد از دوران اصلاحات  فعالیتهای گروهک های برانداز حداقل در داخل کشور به شدت کم شد. و کمتر شاهد افاضات ضد انقلابی آقازاده ها و مدیران داخلی بودیم. این جریان در فتنه ۸۸ بازهم استارت جدیدی زد و از شرایط انتخابات برای ابراز وجود خود استفاده کرد. اما حالا مدتی است که در زیر سایه دولت یازدهم، فعالیتهای شبکه‌ای و علنی جریان ضد انقلاب جان تازه ای گرفته است؛ به شکلی که حالا در  سالروز وفات امام راحل و کشتار ۱۵ خرداد مردو ایران، ضد انقلابیونی که بار دیگر خود را به مدد دولت جدید قدرتمند یافته اند؛ برای حمله به امنیت ملی ایرانیان، فراخوان علنی صار می کنند! و آقازاده هایی که یک سر آنها در فسادهای مالی کلان و سر دیگرشان در ضد و بندهای براندازانه ضد انقلاب است، نیز اشکارا از آن‌ها حمایت می کنند!

به نقل از حزب الله سایبر، جمعی که خود را سیاسیون و فعالان محیط زیست می خوانند با دعوت عمومی از مردم جهت شرکت در همایش “ماسک” در سالروز قیام پانزدهم خرداد از امضای شخصیت های سیاسی سابقه دار پای دعوتنامه همایش می گویند.

همایش ماسک در سالروز پانزدهم خرداد!

در بیانیه این همایش آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انتظار فرج از نیمه خرداد کشم

نیمه خرداد ماه امسال مصادف است با روز جهانی محیط زیست، امروز دلنگرانی مردم از محیط زیست از همیشه بیشتر شده است و هجوم اسفناک آلاینده های مادی و معنوی مخل زیست، حیات را دشوار کرده است، این آلاینده ها هزاران بیماری لاعلاج و صعب العلاج جسمی و روحی را به همراه می آورند. بیایید امسال در روز جهانی محیط زیست همه با هم به پاسداشت محیط زیست مان برخیزیم و در یک حرکت نمادین با استفاده از ماسک در پارک ها و تفرجگاههای کشور به همه آلاینده ها و آلودگی ها، پلیدی ها و پلشتی ها، کژی ها و زشتی ها و در یک کلام به همه بدی ها با دهان بسته “نه” بگوییم.

وعده ما روز پنجشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۱۸ تا ۲۰ در بوستان ها و تفرجگاه های کشور با داشتن یک ماست بر دهان!

جمعی از فعالان سیاسی و دوست داران محیط زیست.

در مورد این بیانیه چند نکته حائز قابل توجه است :

یک : اینکه در سالروز عزای پانزدهم خرداد که امام (ره) برای همیشه آنرا عزای عمومی اعلام کرده اند یک کمپین و یک همایش به این شکل در سطح بوستان ها برگزار شود جای سوال دارد. اصلا تقارن پانزدهم خرداد و روز محیط زیست چه واقعه ی مهمی است که روی آن مانور تبلیغاتی داشته اند؟ چه لزومی دارد که پانزدهم خرداد ماه اصلا مطرح شود؟

دو : در بخشی از این بیانیه به آلاینده های مادی و ((معنوی)) اشاره شده است … آلاینده های معنوی را ای کاش پایه گذاران این همایش توضیح می دادند. این نحوه نگارش ذهن را از یک همایش محیط زیست به یک همایش سیاسی سوق می دهد …

سه : در بخش آخر این بیانیه آمده است : “در یک حرکت نمادین با استفاده از ماسک در پارک ها و تفرجگاههای کشور به همه آلاینده ها و آلودگی ها، پلیدی ها و پلشتی ها، کژی ها و زشتی ها و در یک کلام به همه بدی ها با دهان بسته “نه” بگوییم.” آنچه در جمله بندی آخر این بیانیه دیده می شود نوید یک حرکت مشکوک سیاسی – اجتماعی را می دهد که ناخود آگاه مخاطب را به یاد وقایع سال هشتاد و هشت خصوصا تظاهرات “سکوت” می اندازد.

چهار : حامیان این تجمع از چهره هایی هستند که اغلب سابقه موضع گیری های دو پهلو و گاها مخالف قانون خصوصا در سال هشتاد و هشت را در کارنامه دارند، در ذیل تصاویر برخی حامیان این حرکت آمده است.

قابل ذکراست که سایت‌های معاندی چون “کلمه سبز” نیز از این حرکت حمایت به عمل آورده اند .

همایش ماسک در سالروز پانزدهم خرداد! همایش ماسک در سالروز پانزدهم خرداد! همایش ماسک در سالروز پانزدهم خرداد! همایش ماسک در سالروز پانزدهم خرداد! IMG-20140530-WA0025 همایش ماسک در سالروز پانزدهم خرداد! همایش ماسک در سالروز پانزدهم خرداد! همایش ماسک در سالروز پانزدهم خرداد!

افزودن نظر


Joomlart