سه شنبه, 26 تیر 1397

معرفی یک سایت دروغپرداز و وابسته دیگر و پاسخ من

نامه الکترونیک چاپ PDF

اعتراض شدید مهدی خزعلی به مصاحبه تلویزیونی پدرش/ حذف خاطره آیت الله خزعلی درباره خاتمی

گاهی با رصد دروغ هایی که علیه من گفته می شود و تطبیق ترفند های برادران بازجوی کندذهن، خیلی راحت سایت های مزدور وابسته و رسالت دروغپردازی آنها را کشف می کنم.

خبری سراسر کذب در سایت "نامه نیوز" منتشر شد که می دانم طراحان آن کیستند و این پاتک برای چیست!
شما هم بخوانید و با این سایت مزدور آشنا شوید، اینها با پول بیت المال و ظاهراً برای خدا ! این همه دروغ می گویند...!

خدا قبول نکند...!

................................... متن خبر نامه نیوز و سپس پاسخ من:

printlogo

کد خبر: 119793تاریخ: 1392/12/27 14:41

اعتراض شدید مهدی خزعلی به مصاحبه تلویزیونی پدرش/ حذف خاطره آیت الله خزعلی درباره خاتمی
اعتراض شدید مهدی خزعلی به مصاحبه تلویزیونی پدرش/ حذف خاطره آیت الله خزعلی درباره خاتمی
آیت الله خزعلی که هفته گذشته در برنامه شناسنامه شبکه ۳ سیما حضور پیدا کرده بود طی مصاحبه ای ضمن اعتراض به عملکرد فرزندش، به ذکر خاطره ای درباره سید محمد خاتمی پرداخت که البته از تلویزیون پخش نشد.
به گزارش نامه نیوز، یک روز پس از مصاحبه آیت الله خزعلی با صداوسیما در برنامه شناسنامه که در آن نسبت به عملکرد فرزندش اعتراض کرده و گفته بود وی را به خانه راه نمی دهد، مهدی خزعلی با حضور در منزل پدری به شدت نسبت به این مصاحبه اعتراض می کند و خطاب به آیت الله خزعلی می گوید چرا مسایل خانوادگی را رسانه ای کرده ای؟
بنابراین گزارش، همچنین خبرنگار جهان مطلع شد مسؤولین صداوسیما خاطره آیت الله خزعلی در مورد سید محمد خاتمی را از این برنامه حذف کرده اند.

آیت الله خزعلی در این برنامه به بیان خاطره ای از نامه پدر سید محمد خاتمی پرداخت، که طی آن به عدم صلاحیت فرزندش در ورود به فعالیتهای فرهنگی به دلیل متاثر بودن از فرهنگ غربی اشاره کرده است که البته مسؤولان صدا و سیما این بخش از اظهارات آیت الله خزعلی را پخش نکردند.
...................................... پاسخ من:
جمعه 16 اسفند ماه مصاحبه پدر با خبرنگار معلوم الحال مزدوری که معرف خاص و عام است از شبکه 3 سیما منتشر شد! همه از اهداف برنامه های "دیروز، امروز ، فردا" و " شناسنامه" و وابستگی مجری به نهادهای نظامی امنیتی آگاهند.
اینها پس از مدت ها پیگیری از طریق برادر دبی نشین (علیرضا) موفق می شوند که قراری با پدر پیر من بگذارند، و پدر را که سال پر رنج و الم و بیماری را پشت سر گذارده و مدت مدیدی است از عرصه سیاسی کشور کناره گرفته است، را در خانه با حال نزار در برابر دوربین می نشانند، بهانه مصاحبه شناسنامه انقلاب و خاطرات انقلاب بود، اما هدف فقط همان چیزی بود که روز شنبه گوشواره روزنامه جوان (ارگان سپاه پاسداران) شد و برای پوشاندن دروغ های قبلی تسنیم نیوز(ارگان معاونت فرهنگی سپاه) علیه اینجانب بود، نزدیک به دوساعت مصاحبه، برای سئوال آخر و تخریب فرزند طراحی شد!
یک هفته بعد، مصاحبه - با سانسور فراوان - از سیمای ضرغامی پخش شد، همان شب، همه خانواده از پخش مصاحبه - بای نحو کان - ناراضی بودند...!
پدر نیز بسیار آزرده خاطر که بنا نبود مصاحبه پخش شود و بنا نبود خبرنگار از مسائل خانوادگی و فرزندان سئوال کند و من قول گرفته بودم که مصاحبه را برای حذف و اصلاح بیاورند و خلاف قول عمل کردند.
حتی برادر دبی نشین - که تمام هم و غم خود را برای حبس من به کار برده بود و هر روز با بازجوی من جیک و پیک داشت - نیز از نتیجه مصاحبه و خلف وعده خبرنگار عصبانی بود...!، آخر نظر سنجی افکار عمومی خلاف آن چیزی را نشان می داد که مقصد و مطلوب او بود!
آن همشیره ذوب در ولایت - که حاضر است مرا جلوی پای ولیش قربانی کند- نیز می گوید:" من با خبرنگار (محمد حسین رنجبران) صحبت کردم و بنا نبود منتشر شود تا اصلاحات صورت گیرد!"
آن خواهر دیگر می گوید:" برای تو که بد نشد، بهترین تبلیغ برای تو بود! "
نهایتاً متن شکوائیه ای را پدر برای آقای ضرغامی تنظیم نمودند و با دفتر آقای ضرغامی تماس گرفته شد برای پیگیری این شکایت، مجری (محمد حسین رنجبران) خود را سراسیمه به منزل پدر می رساند و عذرخواهی می کند، می گوید:" نان مرا آجر نکنید، آنها مرا اخراج می کنند، قول می دهم که جلوی پخش گرفته شود!"
مراتب توسط مادر آزرده به اطلاع من رسید، عرض کردم:" اینها سیاست معاویه است، کید عمرعاص است، در خفا ابوموسی اشعری را می فریبند و بر فراز منبر (صدا و سیما) کار خود را می کنند، اگر راست می گویند در همان رسانه که خطا کردند عذرخواهی کنند. اگر نمی کنند لازم است مراتب را پدر طی بیانیه ای اعلام کنند، که مادر با پدر صحبت کردند و قرار شد، بیانیه تنظیم تا در سایت ها منتشر شود.

البته کار به اینجا که رسید، علیرضا سراسیمه از دبی آمد و برای پدر و مادر بلیط دبی تهیه کرد و هر دو را از دسترس خارج کرد تا آبها از آسیاب بیافتد.
فعلاً پدر و مادر دبی هستند و موبایل هم خاموش است.
نمی دانم نامه ای که توسط برادران تنظیم و به تایید پدر رسید و پدر و مادر قول دادند منتشر شود کجاست، شاید در جیب آقا علیرضاست؟!
علی ای حال، خبر بالا کذب است، اعتراض شدید از جانب من نبود، بلکه اعتراض حضرت آیت الله بود و اعتذار مجری مزدور! و من نیز فردای آن روز هرگز به منزل پدر نرفتم و اولین باری که به خانه پدر رفتم 10 روز پس از مصاحبه بود و بعد از غلط کردم های مجری...!

البته من جوابیه بلند بالایی تقدیم پدر کردم که به امر معظم له منتشر نشد تا خودشان جبران مافات فرمایند، هنوز منتظر جبرانم، قرار بود تا هفته گذشته بیانیه جبرانی منتشر شود!
و صد البته جوابیه من، مثل همیشه، در عین ادب و احترام فرزند نسبت به پدر، فقط یادآوری بعضی مسائل محرمانه سیاسی است که احتمال دادم به دلیل کبر سن از حافظه معظم له به فراموشخانه رفته باشد.
از معتمدینی که به عنوان وصیت این جوابیه را در اختیار دارند، می خواهم که بگذارند در صندوقچه اسرار بماند و تا هستم منتشر نشود...!
مهدی خزعلی
1393/1/3

افزودن نظر


Joomlart