سه شنبه, 25 مهر 1396

تقلب یه درصد، دودرصد، نه پنجاه و سه درصد !

نامه الکترونیک چاپ PDF
  این تقلب هم مسری است، از آنفلوانزای خوکی و حتی از ایدز خطرناکتر است، اگر اپیدمی شود، سنگ روی سنگ بند نمی شود، آرامش از جامعه رخت برمی بندد، فتنه ای بپا می شود که بیا و ببین! پدر و فرزند بیگانه می شوند، زن به شوهر بد گمان و شوهر به زن، خواهر و برادر به روی هم تیغ می کشند!
  راستی، باید مراقب بود حرف سیاسی نزنیم! اصلاً موضوع چه بود، چراحاشیه می رویم، می خواستم بگویم ویروس تقلب به نظر سنجی سایت من هم سرایت کرده است، آن هم از نوع تیپ10 سیب زمینی!! آن هم نه یک درصد، نه دو درصد، بل پنجاه و سه درصد!
  هکر های گمنام، سیب زمینی هارا نوش جان کرده و همین طور صندوق رای مرا پر می کنند! نمی دانم این هکر های سرتاپا مسلح ارتش گمنام، چه اصراری دارند که نظرسنجی سایت مرا مخدوش کنند،امروز بعد از ظهر به یکباره نزدیک 7000 رای به نام من ریختند(که ان شاءالله رای گلوبال را حذف می نماییم)، لابد گمان می کنند اگر به یکباره هفت هزار رای به نام من بریزند، من هم مثل بعضی ها خوشحال شده و دیگران را خس و خاشاک می خوانم، یا ابوی (معظم له) در پیامی این پیروزی بزرگ را تبریک گفته و روزی هزار بار رای 71درصدی را چماق کرده و بر سر مخالفین می کوبم! 
  نه آقایان، درست است که هزار بار نوشته ام " من خرم" اما این هزار نکته ناگفته دارد، من قدر خود را می دانم، حد خود را می شناسم و بد مستی نخواهم کرد، آن هم با جام دگران!  که فرمود : " کل شیئ جاوز عن حده انقلب الی ضده " " هرچیزی که از حد خود تجاوز کند به ضدش تبدیل می شود " 
  این حکایت نظر سنجی سایت من است، اگر برادران گمنام حد نگه می داشتند ، به اندازه می نوشیدندو اندازه نگه می داشتند، این همه بد مستی و رسوایی به دنبال نداشت، آخر چه اصراری است که رکورد بعضی ها شکسته شود؟  خوب این رکورد شکنی ها عاقبتش این است، اصلاً این شعار مردم زیبنده نظر سنجی سایت من است!
 تقلب یه درصد، دودرصد، نه پنجاه و سه درصد!!!
11/11/88  دکتر مهدی خزعلی  

افزودن نظر


Joomlart