چهارشنبه, 30 خرداد 1397

موج دستگیری در راهپیمایی 22 بهمن

نامه الکترونیک چاپ PDF

موج دستگیری در راهپیمایی 22 بهمن

نیروهای امنیتی به کمترین بهانه ای مبادرت به دستگیری جوانان می کردند !

حکومت لباس شخصی ها چشم گیر بود و هر کس پیراهن سبز به تن داشت راهی مینی بوس های مستقر در حاشیه راهپیمایی می شد.

آیت الله  هاشمی رفسنجانی از خیابان دکتر قریب به راهپیمایان پیوست و با شعار "درود بر هاشمی ، سلام بر روحانی " مردم استقبال شد و گروهی نیروهای امنیتی با شعار "مرگ بر ضد ولایت فقیه" از او استقبال کردند و پس از رفتن آیت الله هاشمی همین نیروهایی که شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه می دادند، به دور مردمی که از او استقبال کرده بودند، حلقه زده وجمع کثیری را دستگیر کردند! دستگیر شدگان به کلانتری ستارخان و فلسطین منتقل شدند.

در میان دستگیر شدگان هفت تن از اعضای سرای قلم نیز هستند که تنها جرم آنها حمایت از هاشمی و رئیس جمهور منتخب است.

انتظار ما از هاشمی و رئیس جمهور این است که سریعاً نسبت به این تندروی ها واکنش نشان دهند!

22 بهمن روز وحدت ملی و همدلی است، نباید با این تندروی ها در کام مردم تلخ شود...!

جالب است بدانید که کسانی با عکس احمدی نژاد آزادانه می گشتند و تنها عکس هاشمی و روحانی ممنوع بود و هر کس عکس روحانی داشت باز داشت می شد.

وفور عکس هایی با کیفیت بالا و روی کارتن پلاست با هزینه ارگان های دولتی، حکایت از اسراف و تبذیر در تولید عکس و پوستر مسئولین در این وانفسایی داشت  که مردم برای یک شانه تخم مرغ و کمی روغن و برنج و ... جان باختند...!

در تظاهرات اعلامیه هایی علیه توافق ژنو - که با نظر رهبری انجام شده است - منتشر شد که این مقابله با رهبری و دولت تلقی می شود...!

و باز بنر هایی در جنگ طلبی! اخیراً آیت الله مصباح هم از جنگ سخن گفته است، نمی دانم ایشان و فرزندان و دامادهایشان در هشت سال دفاع مقدس کجا بودند که حالا دم از جنگ می زنند، شاید ما رزمنده ها موی دماغیم و می خواهند ما را از سر باز کنند و دهها میلیاردی بودجه بگیرند! نه جانم، پاسخ شما را احمدی نژاد داد! ( همان روزی که حرف از لولو زد...! )

1392/11/22

مهدی خزعلی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

افزودن نظر


Joomlart