چهارشنبه, 30 خرداد 1397

عملیات انتحاری صلح نیوز

نامه الکترونیک چاپ PDF

پوزش خواهی صلح نیوز در سایت خودش

مدیر صلح نیوز زنگ زد، می گفت عملیات انتحاری کردم و در سایت بابت اخبار کذب پوزش طلبیدم! بابت این کار خیلی تحت فشارم!
نمی دانم شایعات دروغ و غیر اخلاقی که خلاف شرع و جرم است را به زور در این سایت منتشر می کنند و وقتی صاحب سایت تکذیب و عذرخواهی می کند، صاحب سایت را تهدید می کنند، این چه مملکتی است؟!

به او گفتم:" تو با خدا معامله کن و در مسیر حق و جبران ظلمی که بر ما شده استوار بمان!"

اما جناب حسین خان؛ این کافی نیست،

اولاً متن تعهدنامه ای که گذاشته اید خوانا نیست!

ثانیاً: یک خبر منفی را 18 بار نقل می کنند و خبر مثبت فقط دو بار نقل می شود و برای جبراان یک خبر منفی باید نه برابر تلاش کرد تا بری الذمه شد، قانون می گوید که باید 2.5 برابر خبر کذب، جوابیه منتشر شود، شما بیش از شش خبر ناروا و کذب علیه من منتشر کرده اید و طبق آمار باید 9 برابر برای جبران بکوشید و طبق قانون باید 2.5 برابر از خود مایه بگذارید...

این ها را برای آخرت شما می گویم، چون تو گفتی که برای دادگاه چنین نکردی و برای آخرتت حلالیت طلبیدی...!
امیدوارم در این مسیر استوار بمانی و از طعن طاعنان و تهدید ظالمان نهراسی...! فقط خدا را در نظر بگیر و از خدایان زمینی مترس...!

والسلام علی من اتبع الهدی

مهدی خز علی

1392/11/21

......................... متن پوزش صلح نیوز:

گفتنی است به دلیل عدم دقت و صحت در انتشار اخبار پیرامون مهدی خزعلی و محمد نوری زاد اخباری در صلح نیوز منتشر شد که با پیگیری های خبرنگار ما مشخص شد عاری از صحت بوده است.در همین راستا بر اساس اخلاق اسلامی و دینی علی رغم مخالفت های فراوان  با دیدگاههای سیاسی این دو نفر از آنها بابت انتشار اخبار غیر صحیح عذرخواهی می شود.

این اقدام سایت صلح نیوز همان نمای عدالت و و عدل نظام است که اگر احساس کند حتی به دشمنانش اجحافی شده است در جهت جبران و استیفای حق اقدام خواهد کرد.

........................... متن تکذیبیه و تعهد نامه مدیر صلح نیوز:

صورتجلسه

با حمد یکتای بی همتا و درود به رسول اکرم محمد مصطفی (ص) و در ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا فداه روز دوشنبه 14 بهمن 1392 آقای امیر طاهر حسین خان مدیر مسئول سایت صلح نیوز دردادسرای فرهنگ و رسانه تهران حضور یافته و ضمن عذرخواهی و طلب حلالیت از دکتر مهدی خزعلی و محمد نوری زاد بابت انتشار چندین خبر سراسر کذب و غیر اخلاقی علیه آنان، اعلام نمود که اینجانب سفر بودم و در جریان انتشار این اخبار کذب نبوده ام و مدیر سایت این اخبار کذب را منتشر نموده است و متعهد شد که ضمن حذف تمامی اخبار کذب نسبت به جبران و تکذیب موارد معنونه اقدام نماید و تکذیبیه های صادره از افراد مورد اهانت واقع شده را در سایت صلح نیوز منتشر نماید.

نام و نام خانوادگی و امضاء و اثر انگشت

افزودن نظر


Joomlart