چهارشنبه, 30 خرداد 1397

عکس منتشر نشده رهبری در کنار امام ...!

نامه الکترونیک چاپ PDF

به بهانه دهه فجر مراسم تجلیل از پیش کسوتان پزشکی دانشگاه برگزار شد، سوای از مجلس که متنوع و پر بار بود،   یک چیزی توجه مرا به خود جلب کرد، به مناسبت دهه فجر انقلاب، تصویری از امام که آقای خامنه ای بالای سر ایشان ایستاده اند زینت بخش سالن بود، برایم جالب بود که ظاهراً عکس امام در پاریس است و حضرت آقا طی الارض فرموده و در پاریس عکس یادگاری گرفته اند!
از آن جالب تر این که ماشاالله از سال 57 تا الان حضرت آقا تکان نخورده و همان محاسن سفید را دارند!

جل الخالق!

مثل این است که من عکس یادگاری با پدر بزرگم را با این ریش سفید چاپ کنم، واقعاً شرممان می آید بگوییم که ما هم روزی جوان و نوجوان و بچه بوده ایم!
یادم باشد که عکس دوران بچگی را بدهم برایش با فتو شاپ ریش و پشمی بگذارند تا خدا ناکرده از ابهت ما کم نشود!
نا سلامتی برای خودمان کسی شده ایم و اهن و تلپی داریم، نمی شود که یک خیره سری برود و عکس جوانی ما را چاپ کند و همه فکر کنند که ما هم روز ی جوان و خام بوده ایم...!

نه جان برادر، من مهدی خزعلی از شکم مادر که بدنیا آمدم با همین کت و شلوار و ریش و پشم و یال و کوپال بودم، البته یک قلم سبز هم در دستم بود!

خدا به خیر کند، باز حواس ما پرت شد و سوژه ای برای پرونده سیزدهم به دست حضرات دادیم!

آخر تو با عکس حضرت آقا چکار داری؟
آقا از اول همین هیبت را داشته و تو نمی دیدی!
راستش من با عکس رجال سیاسی و مسئولین مشکل دارم و پیش از انقلاب هرگز سر صف مدرسه برای دعا به جان اعلیحضرت حاضر نشدم و به امید خدا هرگز عکس مسئول مملکتی را در محل کارم نصب نخواهم کرد، مگر بخواهم رفتگان را یادی نمایم و پس از مرگشان که شبهه تمسک به قدرت نباشد...!
در کشورهای دموکراتیک، عکس فقط در دوران انتخابات کاربرد دارد، برای آشنایی مردم با کاندیدای خدمتگزاری، یک ساعت پس از انتخابات، شهر پاکسازی می شود و اگر رئیس جمهوری عکسی بر دیوار نصب کند، ساقط می شود...!

من بر این تلاش فرهنگی تا زدودن همه عکس های مسئولین از در و دیوار کشور پای می فشارم و از مردم تقاضا دارم که از فروشگاهی که عکس مسئولین را دارد، خرید نکنند، این یک حرکت فرهنگی است...

1392/11/13

مهدی خزعلی

افزودن نظر


Joomlart