دوشنبه, 25 تیر 1397

خواسته پدر

نامه الکترونیک چاپ PDF

دیشب پس از مدتها به منزل پدری رفتم، مادر سخت نگرانم بود و آخر نتوانست تاب بیاورد و از این همه مصائب و مشکلات سخت گریست،  پدر تا ساعت 11 شب منتظر تماس خبرنگار انتخاب بود تا دروغ های صلح نیوز از زبان ایشان تکذیب شود و متاسفانه خبرنگار مذکور در جلسه ای بود و موفق به تماس نشد و این گفتگو به امروز موکول شد.
پدر از من خواسته ای داشتند، می خواستند که در سایت بنویسم که:" رهبری آیت الله خامنه ای را قبول دارم"

من بارها در همه مصاحبه ها و نوشته ها - حتی در برنامه صدای آمریکا - گفته ام و باز خواهم گفت که به تمامی اصول قانون اساسی التزام دارم و هر کس را مجلس خبرگان به رهبری برگزیند به عنوان رهبر می پذیرم.

نمی دانم چرا ما نقد را برابر با رد می دانیم، من به ولایت فقیه معتقدم و بر این باورم که ولایت فقیه در زمان غیبت، جانشین امام عصر (عج) می باشد و چون ائمه هدی(ع) می توان بدون لکنت زبان با او سخن گفت و نقدش کرد و نهراسید، این ویژگی بارز ولایت فقیه است و وجه تمایز با دیکتاتورها و مستبدین تاریخ نیز همین است!

ولایت فقیه در باور ما، پا جای پای ائمه هدی(ع) می گذارد، با مردم صادق است و بی تکلف و تکبر در کنارشان می نشیند و با آنها هم غذا و هم سفره می شود.

برای چندمین بار می گویم که به ولایت فقیه و همه اصول قانون اساسی التزام عملی دارم و اگر اصولی هم بخواهد اصلاح شود، راهکارش همان قانون اساسی است!

مهدی خزعلی

1392/11/10

افزودن نظر


Joomlart