چهارشنبه, 30 خرداد 1397

اختصاصی/ انتشار نامه توهین آمیز به مقامات عالی رتبه نظام در سایت مهدی خزعلی!

نامه الکترونیک چاپ PDF

این هم یک خبر دیگر از سایت های ولایتمدار که با بودجه بیت المال دروغ پراکنی می کنند

*** متن خبر:

اختصاصی/ انتشار نامه توهین آمیز به مقامات عالی رتبه نظام در سایت مهدی خزعلی!

 

***اولاً، مقامات نه، مقام عالیرتبه نظام! شما آنقدر زبون و پستید که حتی جرأت ندارید نام رهبری را بیاورید!

ثانیاً: دیده بودیم که برای احترام افعال جمع بکار برند، اما اسم جمع هرگز، رهبر مقامات نیست، مقام است! لابد فردا می نویسید : "حضرات آیات خامنه ای!" جمع کنید این تملق گویی و پاچه خاری را...! خوش به حال خود ما که جز خدا برای احدی حساب باز نمی کنیم و مسئولین را به نام می خوانیم و بس...!

 

به گزارش اختصاصی صلح نیوز- مهدی خزعلی یکی از مجرمان امنیتی که در فحاشی و حمله به چهره های موجه نظام گوی سبقت را از رسانه های ضدانقلاب ربوده است در تازه ترین اقدام هتاکانه خودبا انتشار نامه ای موهن و وقیحانه به مقامات عالی رتبه نظام توهین کرده است!

مهدی خزعلی که پیشتر به اتهامات امنیتی چندین بار از سوی نهادهای نظارتی بازداشت شده است این بار در اقدامی وقیحانه با انتشار نامه ای موهن خطاب به مقامات عالی رتبه نظام  دل عاشقان ودلسوزان انقلاب اسلامی را به دردآورد.

مهدی خزعلی به نقل از شیح حسن جوری یکی از رهبرانِ قیام سربداران در سده هفتم هجری و از شاگردان شیخ خلیفه مازندرانی بود. نامه ای  موهن و توهین آمیز را خطاب به مقامات عالی رتبه نظام در سایت شخصی خود منتشر ساخته است.

به دلیل رعایت حال ملت ایران و مومنان از اشاره به محتوای این نامه هتناکانه و وقیحانه خودداری می کنیم و تنها به افشای اهداف پشت پرده این اقدام موهن اشاره می نماییم.

به نظر می رسد رافت اسلامی نظام باعث جریحه دار شدن مهدی خزعلی شده است به طوریکه پس از آزادی از زندان نام برده با برگزاری نشست های محرمانه در سرای اهل قلم با حضور چهره های مسئله دار و همچنین گفت وگوهای متناوب با رسانه ای ضدانقلاب در پی دنبال کردن اهداف شوم گذشته خود است.

اقدامات وی که با بی توجهی ملت مواجه شده است مهدی خزعلی را دچار آسیب های روحی جدی  کرده است به همین دلیل برای جلب توجه بیشتر این بار اقدام به انتشار این نامه وقحیانه کرده است.

*** بی سواد؛ جریحه دار نیست، موجب جری شدن یا تجری درست است...!

*** جلسات سرای قلم هم محرمانه نیست و گزارش تصویری آن منتشر می شود! این چه محرمانه است؟ ما که با دزدان و سرداران سر در آخور نداریم که چیزی برای پنهان کردن داشته باشیم، همه کارمان شفاف و آشکار است، 36 جلسه سرای قلم برگزار شده است و گزارش های آن موجود است.

افزودن نظر


Joomlart