جمعه, 04 خرداد 1397

منبر یزید !

نامه الکترونیک چاپ PDF
این روزها چند مصاحبه مرا با رادیو های فارسی زبان خارجی پیراهن عثمان کرده اند که چرا چنین و چرا چنان ! یکی می گوید: رادیو ارگان سیا ! دیگری می گوید" این رادیو با بودجه آمریکا اداره می شود! یکی تعبیر رادیو دشمن می کند و دیگری با یک درجه تخفیف آن را رادیو بیگانه می خواند، من می گویم: " رادیوی یزید " ، خیالتان راحت شد، من در رادیوی یزید از نهضت حسینی دفاع می کنم. چون مولا و مفتدایم امام علی ابن الحسین علیه السلام در مسجد کوفه بر فراز منبر یزید از قیام و انقلاب حسین علیه السلام دفاع کرد. بگذارید سخن حق به گوش مردم برسد حتی از فراز منبر یزید ! بگذارید با بودجه دیگران ترویج دین و انقلاب بشود ، البته اگر انقلاب را خودتان نمی دانید، بعضی آقایان انقلاب را چنان مصادره کرده اند که انگار ارث پدرشان است و هر که با آنان مخالفت کند ضد انقلاب است! .
    آقایان به " ما قال " کاری ندارند! " من قال" را هم کاری ندارند! جوابی هم ندارند! ناچارند به بلند گو اشکال وارد کنند! عزیزان من؛ خوب، بگذارید ما هم تریبون داشته باشیم، رادیو و تلویزیون که در انحصار شماست، روزنامه های مخالف را که یا بسته اید و یا اخته فرموده اید ! البته بعضی ها را بجای اخته ،ختنه کرده اید و بعد از سنت به دین و آیین شما وارد شده اند! دهها روزنامه دولتی با پول ملت علیه آنان می نویسند، صدها نشریه با مالیات مردم به نفع دولت قلم می زنند! دهها خبرگزاری با بودجه بیت المال به حکام حال می دهند، دهها موسسه با ارتزاق از خزانه دولت به نفع جناح حاکم عمل می کند، این رسانه ها با پول من و شما از زمین و هوا و دریا مخالفین را بمباران می کنند! فعلاً بودجه بیت المال توسط امثال کیهان صرف "دین گریزی " و " دین ستیزی" جوانان می شود! چه بسیار جوانان و انقلابیون که به واسطه عمل کیهانیون از دین و انقلاب بیزار نشده اند!
  آ قایان محبت فرموده دخل و خرج بیت المال مسلمین را نگه دارند، نگران بودجه آمریکا نباشند! من ترویج سخن حق را از فراز منبر یزید بهتر از بمباران تبلیغاتی مخالفان با پول بیت المالی که خود در آن سهم دارند می دانم! آقایانی که در تمامی دهها خبرگزاری، دهها روزنامه، دهها شبکه تلویزیونی و رادیویی و صدها نشریه دولتی که با بیت المال مسلمین اداره می شود و به تبلیغ جناح خاصی می پردازند، نان حرام به خانه می برند، با این لقمه حرام چه فرزندانی تحویل جامعه خواهید داد ؟ اثر این لقمه های حرام در نسل سوم انقلاب دیده می شود، دروغ نگویید، فرزندان شما در خانه هایتان به هیچ چیزی از باورها و ارزش های انقلاب پایبند نیستند، شما را باور ندارند، از درون پوسیده اید، بخود آیید ! 
 تحمل یک سایت شخصی را هم برای من ندارید، آن را هم فیلتر می کنید!  تمام تریبون ها و راه های اطلاع رسانی را بسته اید و می فرمایید با رادیوی خارجی هم مصاحبه نکن !  خوب بهتر نیست بدون تعارف بفرمایید: "لطفاً خفه شوید !"
   من معتقدم نظام یکسری برچسب خاص برای افراد خاص تولید کند، مثلاً : "ممنوع المنبر" ، "ممنوع التدریس " ،  " ممنوع الکلام " ، " ممنوع التصویر " ، " ممنوع العمل " ، " ممنوع الورود " ، " ممنوع الخروج " ، " ممنوع الحضور "   ، " ممنوع الملاقات " ، " ممنوع المصاحبه " ، " ممنوع الحیات " و حتی " ممنوع الممات "
   در خاتمه باید بگویم: من با " رادیوی یزید " نیز مصاحبه و از نهضت حسینی (ع) دفاع خواهم کرد.
 جمعه 23 اسفند 1387  / دکتر مهدی خزعلی 
 

افزودن نظر


Joomlart