يكشنبه, 03 تیر 1397

دروغپردازی های برادران گمنام و بولتن نیوز

نامه الکترونیک چاپ PDF
وبسایت مهدی خزعلی

من 13 خرداد 92 ساعت 10.30 شب آزاد شدم، یک هفته بعد برادران گمنام برای من وبلاگی زده اند، برای فریب مردم چند مقاله از من و اظهارات خانواده را کپی پیست کرده اند، هدف اصلی آنها از ایجاد این وبلاگ، نشر یک مقاله مجعول تحت عنوان " افشاگری های مهدی خزعلی پس از آزادی " بوده است و بلافاصله این مقاله مجعول در سایت های دروغپرداز وابسته به برادران گمنام منتشر شده است. مثل "بولتن نیوز"

راستش من که از این مقاله - که باز در میان آن جملاتی از مقالات من خیلی ناشیانه کپی شده است - سر در نیاوردم، افرادی که در مقاله مورد تعرض نویسنده قرار گرفته اند را نمی شناسم و اسمشان را هم نشنیده ام، نویسنده مقاله و برادران گمنام چه هدفی از این جعل داشته اند را نمی دانم، سایت مجعول "خزان" هم از آن من نیست و ساخته همان برادران بی حیای گمنام است که با کمال وقاحت وبلاگی به نام من زده اند و همه سایت  و صفحه های مرا تکذیب کرده اند و نوشته اند که تنها سایت رسمی "مهدی خزعلی" این است!

از دوستان می خواهم اگر اطلاعاتی تکمیلی در مورد این مقاله و افرادی که مورد حمله نویسنده قرار گرفته اند دارند بدهند، دوست دارم بدانم که برادران گمنام از این وبلاگ و این مقاله چه هدفی داشته اند...

با سپاس

مهدی خزعلی

1392/8/18

................... این هم مقاله بولتن نیوز:

 

چشم لندن:

افشاگری های مهدی خزعلی پس از آزادی از زندان+تصاویر

به گزارش وبلاگستان بولتن نیوز؛ نویسنده وبلاگ چشم لندن نوشت:

هر از چند گاهی برخی از رسانه ها و ژورنالیست ها دست به افشاگری هایی علیه شبکه من و تو می زنند. این بار رادیو فرانسه طی  مطلبی به برخی از تحرکات مدیران و عوامل شبکه من و تو در بریتانیا اشاره می نماید.

رادیو فرانسه طی خبری به انتشار اولین بیانیه مهدی خزعلی پس از آزادی از زندان پرداخت.

مهدی خزعلی که نهم آبان ماه سال 91 در جلسه ای با حضور براندازان نظام جمهوری اسلامی ایران دستگیر شده بود سه شنبه 14 خرداد 1392 آزاد گردید.

وی که چندی پیش دست به اعتصاب غذا زده بود با حضور هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 به اعتصاب خود پایان داد اما پس از رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی بار دیگر به نشانه اعتراض دست به اعتصاب زد

مهدی خزعلی که سابقه همکاری او با عناصر ضد انقلاب روشن است در اولین اظهاراتش پس از آزادی به حمایت از هاشمی پرداخت و سکوت کنندگان را خائن دانست.

وی در بیانیه ای در وبسایت اش با انتقاد از کسانی که در قبال رد صلاحیت هاشمی سکوت کرده اند، آنان را نان به نرخ روز خواند و نوشت: «شاید حرف هایم به مذاق بعضی ها خوش نیاید اما نان به نرخ روز را نمی توان تحمل کرد. از همه مهمتر اینکه بخواهد به اسم موسی و به شکم عیسی باشد. از هر چه بگذریم سخن دوست خوشتر است. دوستانی که اکنون سینه را ستبر کرده و با افتخار دم از اصلاحات می زنند.»

*** آخر این ادبیات سخیف کجا قلم مهدی خزعلی است، طرف اهل قلم نیست و جملاتی از این و آن کنار هم نهاده تا چیزی بشود ...!

وبسایت مهدی خزعلی

مهدی خزعلی، از فعالان فتنه سال 88، اصلاح طلبانی را که در شرائط فعلی سکوت کرده اند را به باد انتقاد گرفت و با بیان ارتباط های آنان با افراد معلوم الحال سعی کرد طیف تندروها را از سایر اصلاح طلبان جدا کند تا چهره بهتری را از این حزب به نمایش گذارد.

وی که گویا سکوت دوستانش موجب بیان چنین اظهاراتی شده است در ادامه نوشت: «آن آقایانی که با نام اصلاحات در لباس میش جلسات گوناگونی را در تهران و لندن برگزار می کنند و از مشاوره هایشان دریغ نمی کنند. به نفس مشاوره ایرادی نیست اما همکاری با گروهی که خود می دانند چه مرّی را در پیش دارد عین خیانت است

*** باز هم کسانی که با ادبیات مهدی خزعلی آشنا هستند، مجعول بودن آنرا حس می کنند...!

او در ادامه از رفت و آمدهای برخی از دوستانش به فلسطین اشغالی و فراگیری ادبیات ژورنالیستی توسط رژیم صیهونیستی پرده برداشت و نوشت: «شاید طعم و مزه فرا گرفتن ادبیات ژورنالیستی آن هم در کشور اسرائیل مدهوشتان کرده باشد اما حشر و نشر با افرادی که شهرت وطن فروشیشان چنان گوش عالم را پر کرده که خیانت آن ها به زنان ایرانی، صدای همکارانشان در کانادا را هم در آورده است. چقدر نگفتم و لبانم را با سکوت نقره داغ کردم اما اکنون که لب باز کردم وضعیت دگرگون شده است. گرگ ها در این زمان باید لباسشان را بیرون آورند تا این و آن را بد نام نکنند

*** چه عرض کنم، بوی تعفن جعل به مشام هر کسی می رسد...!

مهدی خزعلی در  دست نوشته خود ارتباط برخی از سران اصلاح طلب را با  کیوان عباسی، (مدیر شبکه من و تو و هاستلر) افشا نمود و نوشت: «چقدر گفتم جناب عباسی، آن شخصی که با توجه به سبقه تحصیلاتش در اسرائیل توانسته بود برخی از شما را جهت فراگیری ادبیات ژورنالیستی به آنجا منتقل کند، دستش در خیانت به نوامیس ایرانی آلوده است. چرا اعانه به ظلم می کنید؟»

*** بیچاره مهدی خزعلی نه عباسی می شناسد و نه چیزی گفته است! این چقدر را باید در نوشته های قبلش جستجو کرد! او روحش هم از این مطالب بی خبر است...!

این عنصر ضد انقلاب که اقدامات گسترده ای را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام داده است در ادامه این بیانیه از انتقال آرشیو چندین ساله رسانه ای جمهوری اسلامی ایران به شبکه من و تو پرده برداشت و مدعی شد گروه آریاییان وطن پرست در سوئد توسط نظام جمهوری اسلامی اداره می گردد.

مهدی خزعلی در قسمتی  از نوشته خود به سناریوی نخ نما شده ای چنگ میزند و ادعای مضحک نفوذی بودن یکی از برنامه سازان شبکه ماهواره ای من و تو را می کند، البته شخصی مثل ناصر اعتمادی کوچکتر از آن است که بخواهد لقب سرباز گمنام امام زمان (عج) را بگیرد؛ او در اینباره می نویسد: «بارها گوش زد کردم که ناصر اعتمادی فردی که اکنون به ظاهر با اسم یک مستند ساز در شبکه لندنی نفوذ کرده است از اعضای همان گروه است. مگر ندیدید دستگیری میم.الف و برخی دیگر زمانی رخ داد که روز به روز رفت آمدهایشان با وی قوی تر می شد و مدام در جلسه های آنان شرکت می کردند؟»

*** مهدی خزعلی نه اعتمادی می شناسد نه م الف و نه از پاراگراف بالا سر در می آورد...!

وی که حمایت از هاشمی رفسنجانی و سکوت هم حزبی هایش را دلیل این بیانیه ذکر کرد در پایان نوشت: «اگر نبود خیانت های خوارج گونه شما و اگر نبود سکوت شما در برابر جفای نظام به اسطوره سازندگی هرگز تن به خیزش قلم نمی دادم و سینه مالامال از اسرار جانکاه را نمی گشودم. اکنون که قلم بر دست است و می نویسم نمی دانم چه رخ خواهد داد و یا با افتخار به بهانه افشاگری در بند خواهم رفت و یا مجبور به تکذیب و یا دوباره وبسایتم را محو سازند، اما هیچگاه نمی توانید مرا از آنچه که دیدم و می دانم منع کنید مگر اینکه به خاکم برید.»

*** آخر افشاگری علیه افراد ناشناس بالا که این رجز ها را ندارد، برادر گمنام، مهدی خزعلی نامه به رهبری می نویسد و می گوید حال می خواهید وقت ملاقات دهید تا رودررو نقدها را بدور از چاپلوسی بگویم، یا در بندم کنید. نوشتن علیه کسانی که نمی شناسیمشان که رجز خوانی ندارد. سرباز گمنام عزیز؛ دم خروس را دریاب...!

نکته قابل توجه اینست که این فقط مهدی خزعلی و رادیو فرانسه نبودند که دست به برملا ساختن تحرکات عوامل شبکه من و تو در بریتانیا زدند. چندی پیش نیز مدیر شبکه کانادایی نگین تی وی در بیانیه ای و در پاسخ به سوالات بینندگانش اعلام کرد، شبکه پورنوی هاستلر تی وی متعلق به کیوان عباسی (مدیر شبکه من و تو) می باشد.

و اما ماجرا به اینجا ختم نشد؛ علاوه بر مهدی خزعلی و رادیو فرانسه که بخش هایی از این جنایات را برملا ساختند، مدتی گذشته نیز یکی از کارکنان جدا شده شبکه من و تو از سوء استفاده مدیران شبکه من و تو از دختران ایرانی خبر داد.

وی در قطعه ای ویدئویی از انتقال دخترانی که جهت تقاضای کار به این شبکه معرفی شدند پرده برداشت. این ویدئو که به صورت تماس با اسکایپ است، یکی از عوامل جدا شده من و تو و برنامه ساز این شبکه ضمن اشاره به زیر نظر بودن کارکنان شبکه من و تو در انگلیس و کنترل تماس های آنان، از سوء استفاده و قاچاق دختران ایرانی توسط مدیریت شبکه من و تو خبر داد. وی در مکالمه اش چنین می گوید: «بعضی از دخترانی که با هزار امید و آرزو برای کار در شبکه معرفی می شدند توسط مدیریت شبکه به کانادا فرستاده و به تلویزویون هاستلر معرفی می شدند.»

انتشار فیلم لو رفته یکی از کارکنان جدا شده شبکه من و تو و اظهارات مدیران شبکه های ماهواره ای همچون نگین تی وی و جم در اینباره جنجال های بسیاری را به دنبال داشته است تا آنجایی که برخی از رسانه های کانادایی وارد عمل شدند که البته تا کنون مسئولین شبکه دولتی من و تو علی رغم شکایت های فراوانی که علیه آنان رخ داده است، پاسخی برای اقدامات زشتشان نداشته اند.

متن کامل اولین اظهارات مهدی خزعلی پس از آزادی:

بسم الله الرحمن الرحیم

چند صباحی بود که یاد مصیبت های یاران مولایم حسین (ع) در طول تاریخ صبرم را در تحمل شرائط سنگین زندان افزون می نمود.

اکنون که استقامت در راه حق خود نمایی می کند با شرائطی روبرو هستیم که این نظام دست به خود زنی زده است و برای بقای خود چنگ به هر آویزی می زند. این شرائط به گونه است که زبان در کام باز قفل می کند و عاجز از بیان مظلومیت مردی می شود که شهره سازندگی اش هنوز خاطره های خوشی را در اذهان تداعی می کند. کسی که لقب سردار سازندگی، تنها نمایان گر بخشی از ظرفیت عظیم چند بعدی اوست.

همانگونه که اشاره کردم امروز بحران عمیق سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بر همگان آشکار شده است و عبور از بحران، سیاستمدار کهنه کاری را طلب می کند که بتواند با مشی اعتدال و صبر و مدارا، همه گروه های مومن به انقلاب را گرد هم آورده و از تمام توان مدیریتی جامعه برخوردار شود.

این مهم فقط و فقط از عهده فرمانده کل قوا در دوران جنگ و سردار سازندگی پس از جنــگ بـــرمی آید.

*** فقط قسمت بولد شده این نامه ادبیات مهدی خزعلی است که قسمتی از بیانیه دعوت از هاشمی برای کاندیداتوری است و برادران گمنام با آوردن این چند سطر در آغاز نامه می خواهند خواننده باور کند که قلم مهدی خزعلی است و قبل و بعد آن ادبیات ضعیف و سخیف سربازان گمنامی است که در بازجویی ها یک سطر سئوال بدون غلط نمی توانند بنویسند...!

حساب برخی از چاپلوسان و چرب زبانان را جدا می کنم اما سر حرف با آنانی دارم که دم از آزاد اندیشی می زنند و حال اینکه خود از اسارت در بند مقام و روزی رنج می برند.

شاید حرف هایم به مذاق بعضی ها خوش نیاید اما نان به نرخ روز را نمی توان تحمل کرد. از همه مهمتر اینکه بخواهد به اسم موسی و به شکم عیسی باشد.

از هر چه بگذریم سخن دوست خوشتر است. دوستانی که اکنون سینه را ستبر کرده و با افتخار دم از اصلاحات می زنند.

آن آقایانی که با نام اصلاحات در لباس میش جلسات گوناگونی را در تهران و لندن برگزار می کنند و از مشاوره هایشان دریغ نمی کنند. به نفس مشاوره ایرادی نیست اما همکاری با گروهی که خود می دانند چه مرّی را در پیش دارد عین خیانت است.

شاید طعم و مزه فرا گرفتن ادبیات ژورنالیستی آن هم در کشور اسرائیل مدهوشتان کرده باشد اما حشر و نشر با افرادی که شهرت وطن فروشیشان چنان گوش عالم را پر کرده که خیانت آن ها به زنان ایرانی، صدای همکارانشان در کانادا را هم در آورده است.

چقدر نگفتم و لبانم را با سکوت نقره داغ کردم اما اکنون که لب باز کردم وضعیت دگرگون شده است. گرگ ها در این زمان باید لباسشان را بیرون آورند تا این و آن را بد نام نکنند.

چقدر گفتم جناب عباسی، آن شخصی که با توجه به سبقه تحصیلاتش در اسرائیل توانسته بود برخی از شما را جهت فراگیری ادبیات ژورنالیستی به آنجا منتقل کند، دستش در خیانت به نوامیس ایرانی آلوده است.

چرا اعانه به ظلم می کنید؟ بگذریم از نفوذ برخی از کسانی که هم سر در آبشخور نظام دارند و هم دستی در اپوزیسیون که با انتقال آرشیو چندین ساله رسانه ای این مرز و بوم، رسالت خدمت خود را تکمیل کرده اند.

یادتان هست که می گفتم گروه آریاییان وطن پرست که در ظاهر با هدف آزادی خواهی در سوئد تشکیل شد، سناریوی سربازانی بس گمنام است.

گروهی که شالوده آن با هدف نفوذ در بین سلطنت طلبان کلید خورده است و بیشتر آنان هم اکنون نیز خود را یک اپوزیسیون جلوه می دهند.

بارها گوش زد کردم که ناصر اعتمادی فردی که اکنون به ظاهر با اسم یک مستند ساز در شبکه لندنی نفوذ کرده است از اعضای همان گروه است. مگر ندیدید دستگیری میم.الف و برخی دیگر زمانی رخ داد که روز به روز رفت آمدهایشان با وی قوی تر می شد و مدام در جلسه های آنان شرکت می کردند؟

اگر نبود خیانت های خوارج گونه شما و اگر نبود سکوت شما در برابر جفای نظام به اسطوره سازندگی هرگز تن به خیزش قلم نمی دادم و سینه مالامال از اسرار جانکاه را نمی گشودم.

اکنون که قلم بر دست است و می نویسم نمی دانم چه رخ خواهد داد و یا با افتخار به بهانه افشاگری در بند خواهم رفت و یا مجبور به تکذیب و یا دوباره وبسایتم را محو سازند، اما هیچگاه نمی توانید مرا از آنچه که دیدم و می دانم منع کنید مگر اینکه به خاکم برید.

مهدی خزعلی

20/03/1392

سلام علی من اتبع الهدی

.................................................................................................................................

*** پایان مطالب مجعول این وبلاگ و بولتن نیوز

دوستان عزیز؛ قطعاً از این نوشته ها اهدافی در کار بوده است، هر چند نویسنده این دروغ ها، خیلی  بچه گانه دنبال مقاصد خود بوده است، و در برخی جاها احساس تسویه حساب هایی شخصی می شود، کسانی که این افراد را می شناسند و این ربط ها را می دانند، می توانند به رمز گشایی آن کمک کنند، مثل رمز گشایی ایرانیان  و جم تی وی ...!

من در ادبیات این وبلاگ جعلی و یک وبلاگ دیگر که در پستی دیگر به آن خواهم پرداخت شباهتی عجیب می بینم. هر دو از تسویه حساب های شخصی و از اطلاعات  این چنینی بهره گرفته و از سطح پایینی در نوشتار برخوردارند.

مهدی خزعلی 1392/8/18

افزودن نظر


Joomlart