چهارشنبه, 30 خرداد 1397

سربازان گمنام در لباس البلوشی...!

نامه الکترونیک چاپ PDF

برای دهمین بار سایتم را هک کردند، اینبار از همیشه جالب تر بود، نام کاربری و گذرواژه را عوض کرده بودند و ما به پنل ادمین دسترسی نداشتیم و صفحه نخست یک تصویر اتومبیل بود که روی آن نوشته بودند" البلوشی، الاعدام!" و چند شعار دیگر برای بلوچستان آزاد و ...

حکایت افسانه جومونگ است که برادری با لباس قبیلۀ "گیرو" می خواهد برادر را ترور کند و هم از دست برادر خلاص شود و هم به خونخواهی برادر قبیله گیرو را نابود کند...!

حال برادران گمنام ناشی می خواهند سایت مرا به نام هموطنان بلوچی هک نمایند تا هم از دست سایت من خلاص شوند و هم مرا از برادران بلوچم آزرده کنند، اما کور خوانده اید، کور مادر زاد هم این بازی بچه گانه شما را می شناسد، دیگر کهنه شده است، قبلاً هم گفته اید که سهراب و اشکان و مصطفی و ندا و موسوی و ... را دیگران کشته اند... حتی تا آنجا پیش رفتید که بگویید ندا یک نمایش بوده است." عین این مطالب را در زندان بازجوها به ما می گفتند، که شما خودتان عکس امام را پاره کردید و یا خود زنی می کنید و ... احتمالاً فردا می گویند که شما خودتان را زندانی می کنید تا آبرومند شوید و آبروی ما را ببرید...!

راستش نمی خواستم دیگر پاسخ همشیره عزیزم را بدهم و به حرمت برادری می خواستم سکوت کنم و این که کسی گمان نکند که دعوای ما و جناح انحصارطلب حاکم، دعوای فامیلی است... اما به اصرار ایشان جوابیه او و پاسخ خود را منتشر خواهم کرد و فقط می خواهم بگویم، همشیره گرامی من حدود 600 مقاله را در این هک ها از دست داده ام، هر چند دیگر مقاله ای از دست نخواهم داد و بلافاصله در چند سرور خارج از کشور ذخیره می کنم. اما عکس های 20 روز اخیر که بک آپ گیری نشده بود پریده است.

این نوع نگرش در میان جناح حاکم طبیعی است، چون عین فتوای مندرج در رساله عملیه یکی از مراجع هم جهت با آنهاست که می نویسد:" دروغ، تهمت، افترا و غیبت گناه کبیره و حرام است، مگر برای مصلحت نظام...!"

خواهر عزیزم؛ ما در جنبش سبز چنین فتوایی نداریم،  ما آمده ایم تا دروغ و نیرنگ و فریب و خرافه و رمالی را ریشه کن کنیم، پس ما نمی توانیم دروغ بگوییم - حتی به مصلحت نظام! - نمی توانیم تهمت زنیم - حتی به مصلحت نظام - نمی توانیم غیبت کنیم - حتی به مصلحت نظام -!

1392/8/13

مهدی خزعلی

افزودن نظر


Joomlart