چهارشنبه, 30 خرداد 1397

زهرای ما را در غدیر سیلی زدند !

نامه الکترونیک چاپ PDF

مهدی جان؛ امروز جای دندان ولایت را بر دستان هم نام مادرت نرگس دیدیم و گریستیم... به دادمان برس...!

علی جان؛ زهرای تو را در غدیر سیلی نزدند، اما زهرای ما را در غدیر سیلی زدند و رویش نیلی ساختند...!

جناب آقایان رئیس جمهور محترم و وزیر اطلاعات  محترم، اگر از دستتان کاری برنمی آید، لا اقل می توانید این جنایت را محکوم کنید...!

ما منتظریم، فراموش نکنید که با زحمات و مجاهدت عزیزان در بند، امروز شما در ریاست جمهوری و وزارت مستقر هستید.

آقای رئیس جمهور؛ بروید و صورت نیلگون زهرا را ببینید، بروید و جای دندان این مدعیان ولایت را بر دست نرگس ببینید. اگر فریاد نکنید، فردا نوبت دختر من و شماست، حقوق بشر و آزادی برای ما از مسئله هسته ای و تحریم و ویرانی مملکت مهمتر است، من ترجیح می دهم در فقر و فلاکت بمانم، اما زیر بار ظلم و ستم نروم...!

جناب آقای روحانی؛ اگر در برابر این جنایت سکوت کنید، راه ما از هم جدا می شود... این دیگر خط قرمز نظام نیست و حتی جناح حاکم هم نمی تواند از این رفتار دفاع کند.

مهدی خزعلی

عید سعید غدیر خم

1392/8/2

................... گزارش به نقل از نرگس موسوی

پس از اتمام ساعت ملاقات، یکی از ماموران زن از دختران میرحسین موسوی می‌خواهد به خانه امن وزارت اطلاعات که در کنار منزل پدر و مادرشان در خیابان پاستور است بروند تا ضمن بازرسی اطمینان حاصل شود چیزی را که به زعم ماموران «غیر قانونی» است، به خارج منتقل نمی‌کنند.

نرگس موسوی ادامه داده است که این مامور از آنها خواست تا تمام لباس‌ها و لباس‌های زیر را از تن در آورند، که با مقاومت دختران میرحسین موسوی در برابر این خواسته، این مامور به سمت آنها حمله‌ور شده و به صورت هر دو خواهر (زهرا و نرگس) سیلی می‌زند.

به نوشته این دختر میرحسین موسوی، این مامور همچنین مچ دست او را گاز می‌گیرد. پس از این برخورد، دختران موسوی و رهنورد شخصی به نام «فروغی» که ریاست ماموران مسئول حصر خانگی پدر و مادرشان را بر عهده دارد صدا می‌کنند که او هم به خاطر این برخورد ماموران، از آنها عذر خواهی می‌کند.

بنا بر این نوشته، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد از پشت میله‌های آشپزخانه که مشرف به خانه امن ماموران است، شاهد تمام لحظه‌های این درگیری بودند.

میرحسین موسوی و مهدی کروبی، دو نامزد معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و همچنین زهرا رهنورد همسر میرحسین موسوی، بیش از ۱۰۰۰ روز است که در حصر خانگی به سر می‌برند.

این برخورد در حالی صورت می‌گیرد که در هفته‌های اخیر، گمانه زنی‌هایی درباره احتمال آزادی موسوی، کروبی و رهنورد مطرح شده بود.

این گمانه‌زنی‌ها زمانی شدت یافت که مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری دولت حسن روحانی اعلام کرد که پرونده موسوی و کروبی در شورای عالی امنیت ملی در حال بررسی است. اما پس از آن غلامحسین محسنی اژه‌ای دادستان کل کشور و سخنگوی قوه فضائیه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت که هیچ تغییری در وضعیت موسوی و کروبی پیش نیامده و گمانه زنی‌ها درباره آزادی آنها در روز عید غدیر، صحت ندارد.

پیشتر صادق لاریجانی گفته بود که تصمیم درباره وضعیت موسوی، کروبی و رهنورد منوط به نظر رهبر جمهوری اسلامی است.

 

افزودن نظر


Joomlart