يكشنبه, 03 تیر 1397

فراخوان جبهه آزادی برای راهپیمایی صلح در سیزده آبان

نامه الکترونیک چاپ PDF

هموطنان گرامی؛

سایه شوم عفریت جنگ و حصر اقتصادی از یک سو و سوء مدیریت از سویی دگر، زندگی را بر عموم مردم، به ویژه اقشار آسیب پذیر، سخت و دشوار کرده است.

بیایید تا در سیزده آبان با نماد صلح و دوستی، همگام با دیگر هموطنان به صحنه بیاییم، هر کس با نمادی سبز بیاید و از هر گونه شعار له یا علیه هر کسی پرهیز کنیم، بیایید مرگ را از فرهنگ تلاش مدنی پاک کنیم.

ما در همان راهپیمایی قانونی اعلام شده توسط جناح حاکم شرکت می کنیم، با این تفاوت که ما با جامه سبز خویش، پیام آور صلح می شویم و شعار نمی دهیم، شعار دیگر بس است!

از میدان هفت تیر تا محل سابق سفارت آمریکا حرکت می کنیم، بدون شعار و با وقار و آرامش، این حرکت نمادین همراه با هموطنان دیگر مان برای صلح و آزادی است.

مراقب باشید که کسانی در صفوف ما تحریک به تندروی ننمایند، سکوت ما بزرگترین فریاد ماست، نیازی به هیچ شعاری نیست.

از همه احزاب و گروهها و شخصیت های سیاسی و فرهنگی و هنری می خواهیم که این تلاش مدنی را تقویت کنند. دیگر عذری پذیرفته نیست، اینجا یک راهپیمایی کاملاً قانونی و آرام است و هماهنگ با برنامه و زمان تعیین شده توسط دولت انجام می شود و اگر با آرامش و سکون برگزار گردد، می تواند الگویی برای تاسوعا و عاشورا و  16 آذر و 22 بهمن باشد.

بیایید تمرین کنیم که بدون خشونت و درگیری، در کنار هم، به زیباترین شکل ممکن اختلاف دیدگاههایمان را بیان کنیم. ما با نماد سبز، پیام صلح را برای همگان به ارمغان خواهیم آورد

جبهه آزادی

1391/7/30

افزودن نظر


Joomlart