چهارشنبه, 30 خرداد 1397

درخواست مجوز راهپیمایی توسط جبهه آزادی

نامه الکترونیک چاپ PDF

وزیر محترم کشور جناب آقای مصطفی نجار

باسلام و اهدای تحیّت؛

احتراماً به استحضار می رساند، جمعی از دلسوزان ایران عزیز، از رزمندگان دفاع مقدس، اساتید دانشگاه، دانشجویان و اقشار مختلف مردم زجر کشیده ایران، که سقوط اقتصادی دولت و ارزش پول ملی و افزایش فشار بر طبقات کم درآمد را خطری جدی برای نظام اسلامیمان می دانند، برآنند تا در اعتراض به سیاستهای اقتصادی دولت نهم و دهم که منجر به این معضل و نابسامانی شده است، راهپیمایی مسالمت آمیز برگزار نمایند. بدیهی است که این راهپیمایی در چارچوب نقد دولت و رقابت های انتخاباتی می گنجد و وظیفه جبهه و جناح های انتخاباتی است.

طبق اصل 27 قانون اساسی جمهوری اسلامی راهپیمایی مسالمت آمیز حق هرشهروند ایرانی است و تامین امنیت راهپیمایی کنندگان به عهده وزارت کشور می باشد، بدینوسیله از وزارت محترم کشور تقاضای صدور مجوز راهپیمایی و تامین امنیت راهپیمایان  را داریم.

پیشنهاد ما بعد از ظهر یکی از روزهای مهرماه و در مسیر انقلاب تا آزادی است، اما زمان و مکان را در اختیار شما می گذاریم که هر زمان و هر مکان را که صلاح دانستید تعیین فرمایید، زمان دقیق را در درخواست مجوز تعیین نکردیم تا کسی به اشتباه به خیابان نیاید و وقتی به خیابان بیاییم که مجوزهای لازم صادر و امنیت مردم تامین شده باشد.

ما این تلاش مدنی را در راستای حفظ ایران عزیز و انقلاب اسلامی می دانیم و امیدواریم اولین راهپیمایی غیر حکومتی دارای مجوز در تاریخ جمهوری اسلامی ایران به امضای شما باشد !

والسلام علی من اتبع الهدی

"جبهه آزادی "

1391/7/17

افزودن نظر


Joomlart