سه شنبه, 26 تیر 1397

اکبر امینی بازداشت شد!

نامه الکترونیک چاپ PDF

پنجشنبه اکبر به دفتر ما آمده بود و بعد از ظهر هم از سرای اهل قلم به اتفاق عازم کوه شدیم، می گفت دم منزل و محل کارش چندین ماشین و موتور نیروهای امنیتی مستقر شده اند.

شنبه خبر دستگیریش رسید، برای جناح حاکم متاسفم، ما کلی تلاش می کنیم که مشی اعتدال را جا بیاندازیم و مانع تندروی و رادیکالیزم شویم، شما با یک دستگیری همه رشته های ما را پنبه می کنید، یک دفعه عالی پیام را می گیرید، امدادگران را در منطقه زلزله زده دستگیر می کنید و حالا اکبر امینی را...!

خودتان می دانید چه می کنید؟ ما با هزار زحمت می گوییم که دارد عقلانیت حاکم می شود و شما بی زحمت ما را سنگ رو یخ می کنید و سکه یک پول!

آخر عزیزان من؛ گاهی اوقات عقل هم چیز خوبی است، می ترسیدید روز اول اجلاس اکبر برود بالای جرثقیل؟

باور کنید، اکبر هم به مشی اعتدال باور داشت و همه را به آرامش و تلاش مدنی دعوت می کرد، کاری نکنید که ما هم به نتیجه تندروها برسیم و رادیکال شویم!  توصیه می کنم، اکبر امینی را سریعتر آزاد کنید، مطمئن باشید که او بالای جرثقیل نخواهد رفت، اصلاً همه جرثقیل ها را جمع کنید و برج میلاد را هم تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام فرمایید!

اکبر را آزاد کنید، ما این آزادی را نشان عقلانیت می دانیم، بگذارید همگی به سمت اعتدال و تلاش مدنی گام برداریم، این برای ما و شما خوب است.

و ما علینا الا البلاغ

مهدی خزعلی

1391/6/5

افزودن نظر


Joomlart