پنجشنبه, 27 مهر 1396

فائزه هاشمی مخفیانه وارد کشور شد!

نامه الکترونیک چاپ PDF

بازگشت فائزه هاشمی موجب رسوایی بنگاههای خبر پراکنی جناح حاکم شد، آنهایی که دو هفته در بوغ و کرنا کردند که فائزه هاشمی مخفیانه فرار کرد ، امروز ناچار شده اند بنویسند: " مخفیانه واردکشور شده است"!

در این میان جهان نیوز رسواتر از همه به آسمان و ریسمان بافی رو آورده است، دنیای عجیبی است، بعضی سایتها با پول بیت المال هر چه می خواهند می نویسند و چون در راستای منافع یک جناح هستند، کسی متعرضشان نمی شود، جهان نیوز هرچه بی ربط خواسته برای نماینده سابق مجلس و فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس خبرگان سابق و رئیس جمهور اسبق و رئیس مجلس پیشین و فرمانده کل قوای جنگ و ... می نویسد و سرش را هم راست می گیرد و راه می رود... خدای ناکرده ما اگر گلایه کنیم که چرا خروس ما را سر بریده اند، باید برویم 24 سال تبعید و 10 سال حبس و 90 ضربه شلاق را تحمل کنیم! ما که از خون خروسمان گذشتیم...

ما را ضد ولایت فقیه می خوانید و بی بصیرت می دانید، شما که ذوب در ولایت هستید و با بصیرت، چرا به سخن رهبری گوش فرا نمی دهید؟ مگر نگفت:" در خبر هایتان جانب انصاف را نگه دارید!"

1- نوشته اند که :" به صورت مخفیانه وارد کشور شد" و اضافه کرده اید:"با توجه به خروج مخفیانه وی به خارج از کشور!"

عزیز دل برادر؛ خروج و ورود با پاسپورت مجاز و از  مرز فرودگاه امام خمینی که مخفیانه نمی شود، آنهم به اعتراف خودت در حضور مردم شاهد در فرودگاه، اگر این مخفیانه است که همه مردم مخفیانه خارج و داخل می شوند!  مخفیانه به خروج از مسیر های غیر قانونی و قاچاق نظیر کوههای غرب و آبهای جنوب اطلاق می شود.

2- نوشته اند:" بدون هیچ همراهی و به صورت چراغ خاموش واردتهران شده است" خوب بدیهی است مادری که تنها برای  دیدن فرزندش به خارج کشور می رود، تنها هم برمی گردد، لابد انتظار دارید همه مثل حاج آقای فلانی که به لندن می روند، پرستار فرزندشان را صیغه کنند و با خود بیاورند، همه که امکانات فضانوردی ندارند!

در ثانی، همه که دستشان در بیت المال نیست که اعوان و انصار را با خرج دولت همراه کنند، خوب ناچارند تنها بروند و تنها بیایند!

ثالثاً؛ همه که مثل حضرات هاله نور و نورپردازی ندارند، همه مثل مردم عادی چراغ خاموش می روند و چراغ خاموش می آیند!

مهدی خزعلی

1391/6/2


***     این هم خبر جهان نیوز   ***

به گزارش جهان به نقل از محدوده، مشاهدات برخی از حاضرین در فرودگاه "امام خمینی" حاکی از آن است که فائزه هاشمی بعد از سفر دو هفته ای به لندن شامگاه یک شنبه در حدوده ساعت سه و نیم بامداد از طریق پرواز امارات متحده عربی، بدون هیچ همراهی و به صورت چراغ خاموش واردتهران شده است.

وی که از هفته دوم مرداد ماه به منظور باز دید از مسابقات المپیک و عیادت فرزند خود به انگلیس رفته بود از طریق یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس به صورت مخفیانه واردکشور شده است.

خبرنگار محدوده ، با پیگیری های ویژه تاکنون نتوانسته توسط مراجع ذی صلاح صحت و سقم این خبر را تائید کند اما به نظر می رسد با توجه به خروج مخفیانه وی به خارج از کشور این بار هم فائزه هاشمی به صورت چراغ خاموش وارد کشور شده باشد.

افزودن نظر


Joomlart