پنجشنبه, 27 مهر 1396

مناظره چالشی مهدی خزعلی و محمد نوری زاد

نامه الکترونیک چاپ PDF

دیشب در سرای اهل قلم مناظره ای چالشی با نوری زاد داشتم، این گامی مثبت در مسیر اصلاح است، باید ما داغ دیدگان، ما ستم کشیدگان، ما اسیران دربند، ما منتظران آفتاب، امروز اختلافاتمان را در فضای گرم و صمیمی به بحث بنشینیم، به بهانه وحدت و دشمن مشترک، نگذاریم حرف هایمان ناگفته بماند!

فایل تصویری

قسمت اول:

قسمت دوم:

قسمت سوم:

من در مسیر تشکیل جبهه آزادی و شرکت فعال در انتخابات آتی، با بیش از 50 نفر از رجال منتقد جناح حاکم گفتگو و رایزنی کردم، همه موافق تلاش مدنی و شرکت فعال در انتخابات بودند، تنها در این میان نوری زاد بود که قویاً با هر گونه شرکت در انتخابات مخالفت می کرد، و مشی قهر و غیظ را توصیه می کرد و من انتخابات را یک فرصت و صحنه کارزار مدنی می دانستم که نباید فرصت سوزی کرد و صحنه را خالی گذاشت، پس مناظره ای ترتیب دادیم تا نظرات و ادله طرفین به بحث گذاشته شود و مناظره قریب یکساعت به درازا کشید و حرفها گفته شد. و در نهایت پرسش و پاسخ با شرکت کنندگان تا افطار ادامه یافت.

امیدوارم این نشست ها و بحث بر روی اختلاف نظرات و تاکتیکها ادامه یابد، نوری زاد علی رغم اختلاف دیدگاه در مورد حضور در انتخابات، قویاً از حرکت ما حمایت و پشتیبانی می کند.

امیدوارم دوستان فایل صوتی و تصویری این مناظره را با متن جهت انتشار در اختیارمان قرار دهند.

مهدی خزعلی

1391/5/26

قسمتی از سرای اهل قلم را هم به صورت سنتی تخت گذاشته اند برای صفای اصحاب قلم، در این تصویر کمی از سالن سنتی هم دیده می شود

این هم یادداشت روی تخته سیاه ( تخته سبز) سرای اهل قلم، در روز مناظره

افطار هم بسیار ساده برگزار شد، نان و پنیر و سبزی و آش، که دو نفر بانی شده بودند، یکی بانی آش و دیگری بانی زولبیا، والسلام

افزودن نظر


Joomlart