پنجشنبه, 27 مهر 1396

پروژه انتخاباتی قالیباف حادثه ساز شد !

نامه الکترونیک چاپ PDF

یازدهم مرداد در مقاله ای تحت عنوان "صحنه جرم مسئولین" نسبت به پروژه انتخاباتی قالیباف ( بزرگراه صدر) تذکر دادم و گفتم این عجله شبیه به تعجیل دولت نهم در افتتاح خط آهن شیراز است که قبل از انتخابات در بوق و کرنا کردند که هدیه دولت نهم به ملت! و آن فاجعه به بار آمد که بسیاری از ریل ها را جمع کردند و هنوز که هنوز است راه آهن نداریم!!

بزرگراه طبقاتی صدر که بناست تا 22 بهمن افتتاح شود، وضعیتی مشابه دارد و امسال همه پروژه های شهرداری تهران تحت تاثیر انتخابات و کاندیداتوری قالیباف قرار گرفته است و حداقل زیانی که متوجه مردم تهران است، هزینه های دوبله و سوبله برای کارهای فورس ماژور است تا به انتخابات برسد!

در بزرگراه صدر دهها کارگاه بدون نظارت عالیه مشغول کارند، سازه های بتونی سنگین و بزرگ بر پایه ای کوچک منتظر اتصال به قطعه ای دیگر که از سوی دیگر می رسد هستند، من مهندس نیستم، اما این عجله و همزمانی دهها کارگاه نگرانم می کند، باور بفرمایید هر بار که از زیر این سازه های بتونی غول پیکر می گذرم، فشار بر پدال گاز را زیاد می کنم که چند ثانیه کمتر در معرض خطر باشم، کافی است طوفانی تعادل این سازه عظیم را که بر پایه ای کوچک استوار است به هم زند و حادثه ای بیافریند! به خصوص که در هر ستون کارگران بدون نظارت عالیه مشغول کارند!

آن روز که این اخطار را نوشتم، برخی دوستان گلایه کردند که چرا قالیباف را تخریب می کنی، هنوز دو هفته از اعلام خطر من نگذشته است که جرثقیلی بر روی چهار خودرو سقوط و جان همشهریان را تهدید می نماید!

آقای قالیباف؛ جان عزیزان و هموطنانتان را فدای انتخابات نفرمایید...! پیرمرد هفتاد ساله ما چه گناهی کرده است که باید فدای کاندیداتوری شما شود؟

مهدی خزعلی

1391/5/25

*** لینک مقاله 11 مرداد ( صحنه جرم مسئولین):

http://www.drkhazali.com/index.php/1388-11-13-14-14-13/231/1886.html?phpMyAdmin=bUkIpBM7-6bduKU--HB1XjejWR7

*** لینک خبرآنلاین در حادثه دیروز:(سقوط جرثقیل بر روی چهار دستگاه خودروی سواری در بزرگراه صدر)

http://www.khabaronline.ir/detail/236178/society/events

افزودن نظر


Joomlart